Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik mostanában szeretnének összeköltözni a párjukkal? Hány évesek vagytok? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 16:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi egy 90m2-es 2 szobás családi házban lakunk párommal ketten. Havi 28-35 ezer ft között költünk kajára! Én listát vezetek a bevásárlásról, és mindig főzök! Nem járunk étterembe, és nem rendelünk kaját. Rezsi is 28 ezer ft. (víz, gáz, tv, net, áram) plusz a fűtés ami egy évre kb 80 ezer ft.
2013. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja és fél éve élünk együtt.
2013. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi is idén tervezzük az összeköltözést. Egyelőre albérlet, valami kisebb, amíg nincs gyerekünk.

28N, 35F, másfél éve vagyunk együtt.

2013. jan. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mi egy évesek vagyunk és nagyon boldogok. 21 éves vagyok párom 26. 2 hónap után összeköltöztünk és sosem fogom megbánni. Attól függ hol laktok és mennyi egy lakás bérleti díja. Előttem írónak igaza van. Mi is úgy jövünk ki, hogy nagyon spórolunk. Fűtésmérős lakásba költöztünk és semmi sem álltalány.
2013. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!