Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek a párizsi tünteté...

Egyetértetek a párizsi tüntetésekkel a homoszexuálisok ellen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, most már a házasságot meg az örökbefogadást is engedélyezni akarják, aztán persze ezt már sokalják az emberek.


Ti mit gondoltok? A többség védelme érdekében fel kell lépni tüntetésekkel vagy inkább ti is engednétek?


(Csak aki engedné, az azt is mondja meg, hogy mi van, ha pl kisfiúkat fogadnak örökbe? azért ez nem túl abszurd egy helyzet lenne? Erre tudna valaki válaszolni, aki támogatja? )



2013. jan. 13. 19:06
 141/162 anonim ***** válasza:
100%
Eddig senki se mondta rám, hogy nőies vagyok. Bárki akinek elmondtam, hogy meleg vagyok meglepődött és senki se gondolta volna rólam, már csak azért sem, mert nem vagyok sztereotip meleg. Nem affektálok, nem mozgok nőiesen. Egyébként meg szerintem teljesen mindegy, hogy milyen képet küldenék, te tuti látnál nőiességet bennem. :D
2013. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/162 anonim ***** válasza:
100%

lássuk jól értem-e...szóval képet és videót kérsz egy melegről, és azt, hogy mesélje el miket csinálnak a barátjával...ömm..oké

Biztos, hogy semmit sem fojtasz el, fiam? :D

2013. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/162 A kérdező kommentje:

igen!

jó az ötlet!

akkor legyen az h csinál magáról egy kb 5 perces videót és abban elmeséli miket csinál!

akkor mindkét dolog megoldva! majd én lechekkolom h tényleg meleges-e és szal h miket csinálnak ...

2013. jan. 16. 21:53
 144/162 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy bármi közöd lenne hozzá, hogy miket és hogyan csinálnak:)
2013. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/162 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra se értem, hogyha konkrét példákat hoztunk fel, hogy az anális szexen kívül miket csinálnak még a melegek akkor a kérdező mért kérdezi meg 101-ik alkalommal újra és újra.

Videót meg ne is várj, mert nem kapsz, elég, ha én és a környezetem tudja, hogy férfias vagyok. Nem egy macskajancsi véleménye fog számítani.

2013. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/162 anonim ***** válasza:
100%

"itt várok !!!!!!"


ez kész xD. és figyeljétek, hogy hat (!) darab felkijáltójelet tesz a végre =]

2013. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/162 Ciana ***** válasza:
100%

Uramisten ... 16 oldal erre?

Gratulálok!

A legtöbb álláspontot már elmondták, amit az értetlen, rasszista, homofób embereknek szokás, én csak egyetértek, oké? :'D

Viszont ezek után már szerintem bárki gyanakodna, hogy veled valami nem stimmel. Ennyi időt elpazarolni valamire, ami riaszt, és idegen tőled. Vagy mazochista vagy, vagy csak tényleg nagyon sok az időd amit tudsz pazarolni. Inkább mennél ki a szabadba, hógolyóznál, vagy néznéd a csillagokat, vagy kergetnéd a csajokat, esetleg legalább megnéznél egy-két filmet, játszanál, de neeeem ~ Utálkozni tudni kell. Te inkább nézel képeket meleg pasik szőrös mellkasáról XDDD *facepalm*


18/L

2013. jan. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/162 anonim ***** válasza:
100%
Már azt hittem, meghalt a kérdés, erre mit látok? :D Kicsit én is úgy érzem, hogy a kérdező érdeklődése némileg túlmutat egy hetero srác kíváncsiságán. :)
2013. jan. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/162 anonim ***** válasza:
100%

Várhatsz még száz évig is, akkor se fogsz képet kapni.


Na figyelj, elmondom utoljára, hogy többet ne kelljen megkérdezned. Szóval elkezdik a szexet csókolózással, simogatják egymást. Lehet orális szex, de ha nem szeretik akkor nem fogják csinálni. Megfogják egymás péniszét, húzogatják simogatják. Az előjáték után meg pettingelnek addig amíg mindketten el nem élveznek. Kölcsönösen kielégítik egymást a kezükkel. És voila meg is történt a kellemes együttlét, mindenféle anális szex nélkül. Na így is lehet csinálni anál nélkül.


Úgyhogy ennyi volt, kész. Ha ezekből se értetted meg akkor sajnállak. Szerintem többet nem kell visszakérdezned.

2013. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/162 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Elég primitív környezetbe élsz.

Azokat a szerencsétlen melegeket sajnálom, akik ebbe a homofób környezetbe születnek. Hatalmas lelki sérüléseket szenvedhetnek, ami sokszor sajnos meg is látszik.

2013. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!