Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek a párizsi tünteté...

Egyetértetek a párizsi tüntetésekkel a homoszexuálisok ellen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, most már a házasságot meg az örökbefogadást is engedélyezni akarják, aztán persze ezt már sokalják az emberek.


Ti mit gondoltok? A többség védelme érdekében fel kell lépni tüntetésekkel vagy inkább ti is engednétek?


(Csak aki engedné, az azt is mondja meg, hogy mi van, ha pl kisfiúkat fogadnak örökbe? azért ez nem túl abszurd egy helyzet lenne? Erre tudna valaki válaszolni, aki támogatja? )



2013. jan. 13. 19:06
 111/162 A kérdező kommentje:

de miért és te mikor döntötted el h meleg leszel?


és amúgy nem árulod el h mégis miket csináltok ha nem is sexeltek semmit?


a srác meg azóta is heteró, nincs benne semmi hajlam, csak egyszer úgy alakult este h ketten maradtak, aztán lenyomta neki (a heteró srác mesélte)

2013. jan. 16. 14:20
 112/162 anonim ***** válasza:
100%

Hát te jössz azzal, hogy elcsábítás meg egyebek, elcsábítani nem lehet, egyszer kipróbálta a srác és kész, feltéve, ha igazat mondott.


Figyelj, nem akarom felidegesíteni magam, de már leírtuk, hogy mennyi félemódon lehet kielégíteni a másikat... könyörgök ne kérdezz folyton vissza!!!

2013. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/162 A kérdező kommentje:

na már az is baj ha kérdezek .. hát szép


de szal akkor pl te mikor döntöttél úgy h homi leszel?

na meg főleg azért kérdeztem ám mert írtad h asexualis vagy !! és ezt akkor nem értem, na de jobb magadban akkor mint valakivel?


és tényleg még arra se válaszoltatok h szegény gyerek mit mondana suliban h miért van 2 apja? és hiába heteró, na de furán fognak rá nézni, na meg ha emiatt közösítik ki? akkor mi lesz?

2013. jan. 16. 14:35
 114/162 anonim ***** válasza:
100%
édes jó istenem (még jó, hogy ateista vagyok...), ilyen hülye ember nincs!
2013. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/162 anonim ***** válasza:
100%

Én nem döntöttem, csak ti heterók jöttök ezzel, hogy választás kérdése. És mivel te is jöttél az elcsábítás dumával, ez is össze függ vele, hogy akkor nem genetikai eredetű, hanem döntés kérdése.


Én nem vagyok aszexuális, sztem össze keversz egy másik válaszadóval.

Nem baj, ha kérdezel. De az már nagyobb baj, ha sorra adjuk a választ és te nem vagy képes felfogni, amikor még konkrét példákat is mondtunk.

Az meg, hogy csúfolni fogják a gyereket arról a heterók tehetnek, mert nem a melegek fogják csúfolni a gyereket a suliban.

2013. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/162 anonim ***** válasza:
100%
És nem szedtem gyógyszert, nem akartam meggyógyulni, mert ez nem betegség. Milyen gyógyszert javasolnál amúgy? Ha már annyira szakértője vagy a témának.
2013. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/162 A kérdező kommentje:

ja én nemtom, csak hát az a srác is szedett akit írtam, amitől pár napra úgy ki volt ütve, de már biztos vannak modernebbek, nemtom

biztos valami férfiasító hormon volt vagy majd megkérdezem!

2013. jan. 16. 14:51
 118/162 anonim ***** válasza:
100%

:D Férfiasító... hidd el a legtöbb meleg épp elég férfias ilyen bogyók nélkül is, csak azokat nem lehet észre venni, mert nem mennek ki a felvonulásra, csak az a szűk réteg.


Nem fogtad még fel, hogy az a haverod csak kamuzott? Ilyen gyógyszer nincs... ha te meleg lennél és kiakarnának tenni otthonról, te is inkább beszereznél egy kamu csajt nem? De attól még senki se lesz heteró.

2013. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/162 A kérdező kommentje:

persze, és azért mászkálnak női ruhákban meg szal ez akit ismerek ez is elég lányos bár ez fiú ruhában mászkál. na meg tangában egyesek jézusom :((((


a haverom meg dehogy kamuzott, én is tudtam h jár a pszichiáterhez és mondom, tényleg az első napokban lehetett látni rajta h kicsit olyan kába meg belassult a gyógyszerektől, na jó, ma du megkérdezem tőle h miket szedett, ha ennyire nem hiszitek ...

2013. jan. 16. 15:02
 120/162 anonim ***** válasza:
100%
Hol látsz te női ruhában járkáló meleg férfiakat? :D Áruld már el nekem.
2013. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!