Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy miattam lett...

Lehet, hogy miattam lett öngyilkos?

Figyelt kérdés

8 évvel ezelőtt randizni kezdtem egy lánnyal, de valamiért nem jött össze a dolog. Pár hónapja megkeresett, és barátokként beszélgetni kezdtünk.


Elmesélte, hogy a volt pasija megverte, meg utána még hónapokig terror volt az élete. Láttam, hogy nagyon szeretethiánya van és szüksége van valakire, de én csak szexet akartam. Kihasználtam a lehetőséget, gondoltam van 25 évesen ennyi esze, hogy felismeri a dolgokat.


Megígértem neki, hogy a szilvesztert vele töltöm, de lett más program. Nem szóltam a csajnak, hogy ne várjon, úgy gondoltam, hogy majd rájön, és elmegy valahova.


Pár napja próbáltam elérni mindenhol, de a telefonja ki van kapcsolva, sehol nem értem el.

Megkerestem a barátnőjét, aki először semmit nem akart elárulni, de végül kiszedtem belőle, hogy a lány kórházban van, öngyilkos akart lenni.


Szerintetek miattam csinálta????? A csaj azt mondta, hogy semmiről se tudott, mert nem mondta el neki a szilveszteri eseményt, azt mondta, hogy egyedül akart lenni.


Tényleg én lennék a hibás?

Be akartam menni hozzá meglátogatni, de a barátnője megtiltotta. Azt se tudom, hogy mi van vele, mert nem mond semmit, csak hogy hagyjam békén. :@@@


2013. jan. 8. 21:17
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
engem is egy ilyen típusú ember vert át, én is öngyilkos akartam lenni miatta :'(((
2013. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

mért nem ment el valahova, mert te azt mondtad neki, hogy veled lesz, te idióta!!!


egyébként, velem is csinálták ezt, ez a mondat meg pláne undorító, hogy láttad rajta, hogy szeretethiánya van, de te csak szexet akartál...az enyém se érti azóta se, hogy nekem azokkal a szexekkel egyáltalán nem jót tett, sőt.

2013. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
22%

a földön fekvő emberbe rúgtál bele:D nemhogy segítettél volna neki, csak magadon könnyítettél.

Nem is kell, hogy bűntudatod legyen ma ez elfogadható :D

2013. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Szemétláda, gyáva féreg! Még ahhoz se volt bátorságod, hogy szólj neki, ne várjon! Egyébként is padlón volt szegény, te pedig kihasználtad és rúgtál bele még egyet! És még téged kellene sajnálni, mi?
2013. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

"Pár napja próbáltam elérni mindenhol, de a telefonja ki van kapcsolva, sehol nem értem el."


Még valami! Azok után, hogy ennyire szemét voltál vele, még volt pofád keresni. Gondolom dugni akartál, Ő meg szegény a kórházban fekszik miattad! Nagyon aljas vagy!

2013. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Te szerintem nem pszichopata vagy,hanem buta,mint a föld.Nem vesztett veled semmit a csaj.Szerintem ha egyszer rájön,hogy milyen is vagy te valójában,nemhogy öngyilkos nem lesz,hanem hálát fog adni az égnek,hogy megszabadult egy ilyen sekélyes lelkivilágú emberi utánzattól.:)
2013. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok hirtelenharagú ember, de kiakasztottál, egy igazi s*ggfej vagy.

Remélem meghalsz-.-'

2013. jan. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
71%
Remélem rákos vagy.
2013. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

hova tűnt az első koment?

58%-os válaszoló azt írta, "féreg vagy, ne csodálkozz, hogy te vagy a hibás" 1005-ban hasznosnak tűnt a válasz.

2013. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

*nem 5, hanem %

tehát 100%-ban

2013. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!