Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy miattam lett...

Lehet, hogy miattam lett öngyilkos?

Figyelt kérdés

8 évvel ezelőtt randizni kezdtem egy lánnyal, de valamiért nem jött össze a dolog. Pár hónapja megkeresett, és barátokként beszélgetni kezdtünk.


Elmesélte, hogy a volt pasija megverte, meg utána még hónapokig terror volt az élete. Láttam, hogy nagyon szeretethiánya van és szüksége van valakire, de én csak szexet akartam. Kihasználtam a lehetőséget, gondoltam van 25 évesen ennyi esze, hogy felismeri a dolgokat.


Megígértem neki, hogy a szilvesztert vele töltöm, de lett más program. Nem szóltam a csajnak, hogy ne várjon, úgy gondoltam, hogy majd rájön, és elmegy valahova.


Pár napja próbáltam elérni mindenhol, de a telefonja ki van kapcsolva, sehol nem értem el.

Megkerestem a barátnőjét, aki először semmit nem akart elárulni, de végül kiszedtem belőle, hogy a lány kórházban van, öngyilkos akart lenni.


Szerintetek miattam csinálta????? A csaj azt mondta, hogy semmiről se tudott, mert nem mondta el neki a szilveszteri eseményt, azt mondta, hogy egyedül akart lenni.


Tényleg én lennék a hibás?

Be akartam menni hozzá meglátogatni, de a barátnője megtiltotta. Azt se tudom, hogy mi van vele, mert nem mond semmit, csak hogy hagyjam békén. :@@@


2013. jan. 8. 21:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%

Azért legalább írhattál volna neki egy sms-t, hogy mégsem alkalmas neked a szilveszter.

Szerintem hagyd békén, az előző pasija miatt éppen eleget szenvedhetett, nem kell szerintem neki még egy szerencsétlen, aki csak lyukra játszik!

2013. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%
Te szemétláda. Lefogadom hogy lelkiismeret furdalásod sincs, csak a kíváncsiság hajt.
2013. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%

Te olaj voltál a tűzre, egy amúgy is idegroncs csajszit vertél át sikeresen, aki úgy döntött, itt volt elég.


Nyilván nem azért akart öngyilkos lenni, mert nem szóltál egy buliról, már alapból problémái voltak. Ettől függetlenül elég szemét vagy, ha egy csaj csak szexre kell, miért nem lehet közölni? Vagy egy sms-t írni, hogy bocs, ne várj, nem megyek szilveszterkor..ezek tényleg nagy elvárások?

2013. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
92%

Jogosan van lelkiismeret furdalásod, szóltál volna legalább neki h ne várjon rád...még ha nem emiatt is lett öngyilkos.

De attól mert a bnő megtiltotta még bemehetsz hozzá ki nem dobhat ha csak a csaj nem akarja úgy. A helyedben én is bemennék, a lány szemszögéből viszont lehet nem is lennék kíváncsi rád. Te döntöd el.

2013. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%

"Megígértem neki, hogy a szilvesztert vele töltöm, de lett más program. Nem szóltam a csajnak, hogy ne várjon, úgy gondoltam, hogy majd rájön, és elmegy valahova. "

Basszus, ezt átéltem, undorító! Nem lettem öngyilkos miatta, de a Szilvesztert azóta is gyűlölöm, altatóval és pezsgővel próbálom túlélni. Évek óta...

Gratulálok! Én most szívesen szemen köpnélek, ahogy az exemmel is megtettem volna, ha nem lennék ember.

2013. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
6%

Azért ne tekintsük már azonos súlyú problémának a kihasználtságot és a kialakult helyzetet.


Még ha ki is használta a lányt, akkor sem érdemel meg egy életen át tartó bűntudatot. Rohadtul nincs egyensúlyban.

2013. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
19%
Ui: ha életben maradt, nem lett öngyilkos, max megpróbált az lenni.
2013. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
93%
gondolom, azt nem közölted vele, hogy csak szexre kellene. mi az, hogy 25 évesen biztos van ennyi esze, hogy rájön? képzeld, ha lenne eszed, akkor tudnád, hogy a másik is egy érző lény, nem így működik, tárgyként, te meg úgy tekintettél rá, kihasználtad. bunkó vagy.
2013. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%

hát figyelj, leírom neked hogy gondolkodhatott ő, mert voltam hasonló helyzetben.

terror volt ugye az élete, örökös félelemben.

nos aki már eljut olyan mélyre, hogy állandóan retteg mikor bántják, nem képes kivédeni mert annyira éhes a szeretetre, az már réges-régen elveszítette a józan ítélőképességét (legalábbis sokan).

olyan mint egy ötéves kisgyerek, kapaszkodna valakibe aki nagy, erős és szereti.

mindenkiben reménykedik aki szól hozzá egy kedves szót, mint egy kóbor kutya akit kidobtak az út szélére.

te erre fogod és kihasználod. jó, nem volt fogalmad az áldozatpszichológiáról, ugyan honnan is lett volna - de ezzel még mélyebbre lökted a szakadékban mikor rájött hogy te is "becsaptad" (nem csaptad be, de ő annak érzékelte mert mondom, csak örült hogy egyáltalán szerethet valakit).

aztán tettél egy felelőtlen ígéretet. itt már nagyon is hibás vagy, alapesetben is illik megereszteni egy üzenetet hogy "bocsi, közbejött valami".

ő viszont lelkileg olyan sérült, hogy már ez is földhözvágta volna. jó, talán sírt volna egy sort, de nem az van ami volt - hogy csak várt és várt hogy jelentkezz de senki

ne haragudj de csodálkozol?

te IS vagy a hibás. meg a többi ember aki rajtad kívűl ilyeneket eljátszott vele

aztán a sok *** pasi várja hogy a nők legyenek mosolygósak, boldogak, ne lelki nyomik, azok ellenére sem hogy ilyen érzéketlen agybetegek elbántak velük előtte sokan

mert csak a f@szuk számít semmi más

2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%
Gonosz vagy.
2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!