Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy miattam lett...

Lehet, hogy miattam lett öngyilkos?

Figyelt kérdés

8 évvel ezelőtt randizni kezdtem egy lánnyal, de valamiért nem jött össze a dolog. Pár hónapja megkeresett, és barátokként beszélgetni kezdtünk.


Elmesélte, hogy a volt pasija megverte, meg utána még hónapokig terror volt az élete. Láttam, hogy nagyon szeretethiánya van és szüksége van valakire, de én csak szexet akartam. Kihasználtam a lehetőséget, gondoltam van 25 évesen ennyi esze, hogy felismeri a dolgokat.


Megígértem neki, hogy a szilvesztert vele töltöm, de lett más program. Nem szóltam a csajnak, hogy ne várjon, úgy gondoltam, hogy majd rájön, és elmegy valahova.


Pár napja próbáltam elérni mindenhol, de a telefonja ki van kapcsolva, sehol nem értem el.

Megkerestem a barátnőjét, aki először semmit nem akart elárulni, de végül kiszedtem belőle, hogy a lány kórházban van, öngyilkos akart lenni.


Szerintetek miattam csinálta????? A csaj azt mondta, hogy semmiről se tudott, mert nem mondta el neki a szilveszteri eseményt, azt mondta, hogy egyedül akart lenni.


Tényleg én lennék a hibás?

Be akartam menni hozzá meglátogatni, de a barátnője megtiltotta. Azt se tudom, hogy mi van vele, mert nem mond semmit, csak hogy hagyjam békén. :@@@


2013. jan. 8. 21:17
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
94%

Lehet. Ha pedig bűntudatod van, megérdemled.


Akit terrorban tartottak, és hatalmas szerethiánya mellett még rengeteg lelki sebe is is van, azt kihasználni, csak mert neked nagy a p&fád és feláll a f&rkad...és még van képed őt hibáztatni, hogy "25 évesen azt hittem, hogy csak rájön"!


Mivel eléggé pszichopatoid alkatúnak tűnsz, nyílván nem fogsz belepusztulni a bűntudatba, hamar lepattnitod a dolgot. Inkább azért érdeklődsz a lány után, hogy a zsákmányod meg ne lógjon. Olyan jó volt, hogy valakit lehetett szívtani, ugye? :(( Pont olyan embert, aki szeretni kellett volna! (Nyílván hasonló görény volt az apja, hogy ennyire rád volt tapadva szegény.)


Szerencsére a pszichiátereknek ma már több esze van, mint neked, úgyhogy nézhetsz másik zsákmány után.


És ha van isten, akkor összeakadsz olyan lánnyal, aki téged szívat csontra, de úgy, hogy a fal adja a másikat.


Ps: Ha tényleg van benned egy mákszemnyi az emberségből, akkor békén hagyod.

2013. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

persze legyek én a szemét

nem az én hibám, hogy 25 évesen ennyire naiv

a város tele volt bulikkal, miért nem ment el?

minek savanyodott otthon?

ez is az én hibám? hogy nem találja fel magát???

2013. jan. 8. 21:31
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez már szerintem provokáció. Nem lehet ennyire gerinctelen suttyó valaki...
2013. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kiabálni, de most kivételt teszek: TÉGED VÁRT EGÉSZ ÉJJEL, TE ROHADÉK!!
2013. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Még neked áll feljebb?!


Igen, szemét vagy, megbízhatlan, önző barom, aki az áldozatát hibáztatja azért, mert az érző ember és áldozat.

Javítok: nem pszichopatoid alkat vagy, hanem egyszerű, szimpla pszichopata.

2013. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te vagy a szemét... remélem te is megtapasztalod majd mit élt át. És hogy lehet egy felnőtt ember annyira gyerek hogy csak a fˇ"rka irányítja?
2013. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Remélem valaki egyszer úgy összetöri a szívedet Kérdező, hogy úgy érzed hogy menten beledöglesz a fájdalomba.

Megérdemled hogy átérezd mind a stílusodért mind azért amit tettél.

Te tetű.

2013. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
téged már embernek sem neveznélek,egy gyökér vagy.
2013. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim válasza:
100%

Ne hárítsd magadról a felelősséget.

Szted még egy ilyen pofára ejtés után lett volna kedve bulizni? Csalódásként élte meg, hogy le se szartad.

Persze, hogy próbálod rákenni, neki már mindegy nem?

Te ártatlan vagy, ne legyen bűntudatod :D

Érzelmileg nulla vagy apuka!

2013. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
100%
Hogy te mekkora paraszt vagy! Ugyan ezt kívánom neked öcsi:)
2013. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!