Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg minden felnőtt ilyen...

Tényleg minden felnőtt ilyen idétlen, csak az lehet jó, amit ő tud (még akkor is ha fogalma sincs róla)?

Figyelt kérdés
Rengetegszer tapasztalom, hogy az idősebbek csak azt fogadják el jónak, amit ők csinálnak, és elvárnak, hogy mindenki úgy csinálja. Képtelenek belátni, hogy másképp is lehet csinálni valamit, és megeshet azis, hogy valaki másképpen szeret valamit. Egy fikarcnyit sem képesek tiszteni mások dolgait.
2012. dec. 30. 10:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

"Nem a főnököm volt, ő is csak ugyanolyan alkalmazott volt mint én."


Ilyenkor miért vele húzakodsz miért nem a főnöknek szólsz hogy állítsák le?

De az a minden felnőtt nem igaz! Pont a fiatalok hiszik túl nagy számban azt hogy ők már mindent jobban tudnak mint akinek hosszú tapasztalata van.És miért te mondtál fel?

2012. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg minden felnőtt idétlen.

Akkor általánosítsak én is? Minden tini éretlen a korai szexhez. Minden kamasznak a tetováláson jár az esze.


Nem kell mindenkit egy kalap alá vonni.

Remélem, ha felnőtt leszel, nem így látod a dolgokat.

2012. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
Engem nagyanyám a folytonos kínálgatásaival idegesít fel. Megkínál egy étellel, utána mondom neki, hogy nem kérek, aztán 15 percen belül még 3-4-szer megkínál és nem fogja fel...
2012. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg minden fiatal ilyen idétlen, csak az lehet jó, amit ő tud (még akkor is ha fogalma sincs róla)?

Még egy kérdést sem tud a megfelelő kategóriába írni?

Az eredeti kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

Vagy megfogalmazni egy mondatot:

"egy ismerős nénivel együtt, aki soha életében nem dolgozott konyhát"

Még szerencse, hogy egyes fiataloknak nemcsak a tudása nagy, hanem az önbizalma is.

2012. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg minden fiatal ilyen idétlen, csak az lehet jó, amit ő tud / még akkor is, ha fogalma sincs róla /?

Ezt a kérdést is fel lehetne ám tenni, mert azon az oldalon is bőven van erre példa. Az idősebb ember / 40 felett / már nem tud semmit szerintük, csak "okoskodik". Nem baj, majd ők is megöregszenek / ha megérik, persze, fiatalon is meg lehet murdálni /.

Úgyhogy ez oda-vissza működik, az okoskodás és a hülyeség nincs korhoz kötve!

2013. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ezután örömmel fogom fogadni ha egy idősebb megaláz, és tísztelni is fogom ezért.
2013. jan. 24. 16:09
 17/21 anonim ***** válasza:
Megértelek, pedig már felnőtt vagyok. A kérdésedre a válaszom pedig: Nem, nem minden felnőtt ilyen, de sokan vannak. Ők valószínű ilyenek voltak gyerek- és kamaszkorukban is, csak most már nagyobb a terület, ahol megtehetik, hogy ilyenek legyenek.
2013. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy fiatalok közt nincs olyan tapló, aki azt hiszi, csak ő tud jól valamit!Általában egyébként azok ilyenek, akik épphogy semmit sem konyítanak a dologhoz.azért okoskodik, hogy fel ne tűnjön valakinek, sz@rt sem ért a dolgához.Az ilyet jobb, ha hagyod a fenébe, hadd szenvedjen egyedül a dolgával.
2013. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%

Az emberek túlnyomó többsége - életkortól függetlenül - abban a hitben él, hogy csak az a jó, amit ő tud, ő mindent jól gondol, és aki más véleményen van, az hülye. Ez a hozzáállás nem függ életkortól. Na jó, talán egy picit: 10 éves kor alatt ugyanis nem jellemző.

A nénis példa miatt megértelek és sajnállak. Van egy 15 éves ismerősöm, aki ugyanilyen, mint a néni a konyhán. Az ilyenek idegesítőek, de nem érdemes felkapni rajtuk a vizet. Csinálj mindent jól, a mások véleményét pedig mindig vedd fontolóra. Minden esetben légy kész belátni a tévedésedet, vagy kitartani az igazad mellett.

2013. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Engem nagyanyám a folytonos kínálgatásaival idegesít fel. Megkínál egy étellel, utána mondom neki, hogy nem kérek, aztán 15 percen belül még 3-4-szer megkínál és nem fogja fel..."

Örülj neki, hogy megkínál. Örülj neki, hogy van nagymamád. Én ilyenkor minden alkalommal megmondanám neki, kösz nagyi, nem kérek többet. Ha még egyszer megkínál, újból, és kedvesen, mert tudom, hogy azért kínálgat, mert szeret engem.

2013. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!