Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztálytársam molesztál, mit...

Osztálytársam molesztál, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem hiszem,hogy jó témába írtam,de hasonló kérdéseket láttam ebben a témában.Kb 1-2 hónapja kezdődött amikor összeülett az oszi egy fiuval.Kicsit furi fiú,nem túl rég óta ismerem,és nem szoktunk beszélni.Elkezdett tapogatni,viszont én nm mertem semmit tenni,csak mondtam neki hogy hagyd abba,és elmentem.Mostanába viszont egyre durvább,és amikor fogdosott és én ismét el akartam menni (sétafikálni,pl:megkérdezem milyen óra jön,ő nagyon erősen megszorította a kezemet és gúnyosan mosojogva azt kérdezte "hova mész?Már becsengettek!" én mondtam neki,hogy semmi köze hozzá,viszont mostmár kezdek parázni.A szüleimnek próbáltam ilyesmire célozni,amikor láttunk egy krimit egy meggyilkolt diáklányról,erre csak azt mondták hogy elit iskolálkban jobban vigyáznak a gyerekekre.Mostmár nagyon félek,kérlek segítsetek!

2012. dec. 12. 17:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ok,akkor nem cigányok,hanem kreol bőrüek!
2012. dec. 12. 19:48
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha az ofő végképp nem hajlandó semmit tenni, menj az igazgatóhoz.

Ha ő sem segít, akkor szorítsd a gyereket a falnak, vagy rúgd tökön.


Én is voltam ilyen helyzetben, és egyszer óra közepén porig aláztam a gyereket, üvöltöttem, de volt olyan, hogy szünetben is. Nála ez használt, utána a közelembe se jött.


Barátnőid vannak?

2012. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
igen vannak barátnôim,de ezt még a legjobb barátnőmnek se mondtam el.Mostanában észre vettem,hogy sokan azt hiszik járok vele...
2012. dec. 12. 20:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem mersz az osztályfőnökkel beszélni, az igazgatóval úgy szintén. A srácot nem tudod határozottan elküldeni és nem tudod a kialakult helyzetet megfelelően kezelni. Tapizás közben sírd el magad!
2012. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd azt hogy te zsidó származású vagy és hogy aki zaklat az EGY antiszemita,fasiszta,rasszista.

EZ MINDIG BEJÖN NEKIK!

2012. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,ezzel csak az a baj hogy kék a szemem és szőkésbarna a hajam...
2012. dec. 13. 18:36
 17/17 anonim válasza:
Én ebbe nem nagyon szeretnék bele szólni mert csak 11 éves vagyok de az egyik lány osztálytársamat is fogdosta egy fiú és hát a seggét és nem mert szólni az osztályfönöknek , és mikor ép fogdosták a fiúk a lányt és azt mondták neki hogy szia cica akkor buktak le az osztályfönök elött és kaptak egy osztályfőnökit meg jól leszidta őket meg kaptak fejenként néhány kokit ! Aztán most rámszáltam !!!!
2013. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!