Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Molesztál az osztálytársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molesztál az osztálytársam, mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam teljesen rámszállt már több hónapja nem hagy békén. Először csak viccelődött, hogy "szívesen beakasztana nekem", meg ilyenek, de aztán elkezdett a hátam mögött kibeszélni, mindenféle hazugságokat terjeszteni. Persze akik jól ismernek, nem hitték el, de voltak akik bevették. Aztán meg elkezdett fogdosni és azt mondta, ha lefekszem vele csak egyszer, békén hagy és elismeri, hogy ő találta ki azokat a dolgokat. Mivel megfogta a mellem, ellöktem magamtól, erre nagyon erősen pofon vágott, még a szám sarka is kirepedt. Már nagyon kivagyok, már sírtam is miatta, de nem mertem elmondani még senkinek a barátomnak sem, mert biztos vagyok benne, hogy rendkívüli módon összeverné a kölyköt. Nem egy nagydarab fickó, de nagyon erős és nagyon szeret engem, és én is őt, már eljegyeztük egymást. Már észre is vette rajtam, hogy milyen lehangolt vagyok mostanában, de hiába kérdezgette, hogy mi bánt, eltereltem a szót vagy azt mondtam, hogy csak fáradt vagyok. A szüleimnek és a bátyámnak sem mertem még elmondani. De bátyámmal pont azután, hogy pofon vágott találkoztam otthon és észrevette, hogy vérzik a szám, és kérdezte, hogy mi van én meg nem tudtam uralkodni magamon és elsírtam magam. És szerintem már sejthet valamit, mert meghallottam, hogy a barátnőjétől (aki ugyanabba a suliba jár), már kérdezősködött rólam. Most már szerintem csak idő kérdése, hogy kiderítik, és még az a baj, hogy az osztálytársam kisebbségi, és ha valami baja esne akkor az egész pereputtya megindulna, meg még lehet, hogy hoznák a Kolompárt is.
2010. ápr. 19. 19:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
mondd el aztán a barátod verje be a pofáját!
2010. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
ha fontos a barátod élete, ne mondd el neki! Biztos vagyok benne, hogy megpróbálná megverni a csávót, de mivel ő cigány (ha jól értelmeztem) ezekkel nem érdemes ujjat húzni!! Szüleidnek szerintem mondd el nyugodtan, és ha nem hagy békén továbbra se jelentsd fel zaklatásért!!
2010. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
Mondd el bátyádnak meg a barátodnak és akkor szerzel pár jó percet ennek a k*csögnek a kórházban.
2010. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
40%

En mar reg elmondtam vlna a baratomnak aki laposraverte volna a fejet..meg mondjuk anyumnak is szoltam volna...azis adott volna neki, de am enmeg tokonrugtam volna a pofonert, es addig rugtamvolna utana a fejet, amig van foga, es nincs mind a 2 szemen monokli

Egy kemeny csaj

2010. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, nem értem, mi értelme lenne, ha a barátját ráuszítaná erre a cigányra?! Fel tudjátok fogni, hogy ezek képesek lennének megölni a barátját??? Minden bűntudat nélkül?? Ezek csordában járnak, ezért ilyen nagy a pofájuk!
2010. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

meg kell verni. ha most nem tanítják móresre senki sem fogja. lehet hogy ha felnő megerőszakol 1-2 csajt és megöli őket... szokott ilyen lenni. itt cselekedni kell, amíg még lehet. SENKI SE ENGEDJEN A TERRORNAK!

A cigánybűnözésnek hamarosan vége lesz! kitartás!


Szebb Jövőt!


14/f

2010. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

szólj a szüleidnek,és a barátodnak!

ha már tettlegességik fajult a dolog,akkor könnyen megeshet még az is,hogy szexuális erőszak áldozata leszel!


de ez,amit az osztálytársad művel,az már igencsak szexuális zaklatásnak minősül!simán feljelentheted!ne félj senkitől!jobb segítséget kérni még időben,minthogy nagyobb baj legyen!

(suliban szólsz gyermekvédelmisnek,ofődnek biztosan segít)

2010. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
uhh.. hát tényleg elég szar helyzetben vagy :( szerintem mondd el a barátodnak nehogy félreértse hogy mért vagy ilyen. mert azt is hiheti h vele van bajod, de kérd meg h ne csináljon semmit. és ha még 1 ilyen lesz, vagy a hülye dzsipszi belédköt, akkor jelentsd fel. és sztem szüleidnek nyugodtan elmondhatod. nehogy már a büdös cigányoktól féljünk -.-" írtani kéne őket bazz:S :@
2010. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Ja és ha sokan vannak, vagy ha nagyon félsz tőlük, értesíteni a rendőrséget ( bár szerintem felesleges, mert tehetetlenek ) Úgyhogy inkább a Magyar Gárdához kellene fordulni.
2010. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
ne félj cselekedni! mindig az a rossz döntés ha passziv vagy!
2010. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!