Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Molesztál az osztálytársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molesztál az osztálytársam, mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam teljesen rámszállt már több hónapja nem hagy békén. Először csak viccelődött, hogy "szívesen beakasztana nekem", meg ilyenek, de aztán elkezdett a hátam mögött kibeszélni, mindenféle hazugságokat terjeszteni. Persze akik jól ismernek, nem hitték el, de voltak akik bevették. Aztán meg elkezdett fogdosni és azt mondta, ha lefekszem vele csak egyszer, békén hagy és elismeri, hogy ő találta ki azokat a dolgokat. Mivel megfogta a mellem, ellöktem magamtól, erre nagyon erősen pofon vágott, még a szám sarka is kirepedt. Már nagyon kivagyok, már sírtam is miatta, de nem mertem elmondani még senkinek a barátomnak sem, mert biztos vagyok benne, hogy rendkívüli módon összeverné a kölyköt. Nem egy nagydarab fickó, de nagyon erős és nagyon szeret engem, és én is őt, már eljegyeztük egymást. Már észre is vette rajtam, hogy milyen lehangolt vagyok mostanában, de hiába kérdezgette, hogy mi bánt, eltereltem a szót vagy azt mondtam, hogy csak fáradt vagyok. A szüleimnek és a bátyámnak sem mertem még elmondani. De bátyámmal pont azután, hogy pofon vágott találkoztam otthon és észrevette, hogy vérzik a szám, és kérdezte, hogy mi van én meg nem tudtam uralkodni magamon és elsírtam magam. És szerintem már sejthet valamit, mert meghallottam, hogy a barátnőjétől (aki ugyanabba a suliba jár), már kérdezősködött rólam. Most már szerintem csak idő kérdése, hogy kiderítik, és még az a baj, hogy az osztálytársam kisebbségi, és ha valami baja esne akkor az egész pereputtya megindulna, meg még lehet, hogy hoznák a Kolompárt is.
2010. ápr. 19. 19:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Ki ez a fas__opó? A leírás alapján egy cigányra találtam. Lányt ütni mikor ő cselekedett rosszul? Ha helyedbe lennék már rég kést szorítanák a torkára a kur_a anyját! Barátomnak meg rég szóltam volna úgy, hogy aztán az élve nem marad a büdös cigány. Anyja nem ismerne rá... A másik lehetőség, hogy feljelented rendőrségen és eljárás indul ellene, vagy osztályfőnököddel komolyabban beszélsz róla. Ha hagyod, akkor csak tovább fog fajulni a helyzet! Fas__opó csicska jó édes krva anyját már rég kiheréltem volna vagy saját kezemmel nyúztam volna le a bőrét!
2010. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
19:39 Te állat vagy!Ilyen beszédet a parlamentbe szoktál hallani?
2010. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Sztem a szüleidnek mindenféleképpen szólj vagy ösztályfőnök de a barátodnak ne..LEhet h jól elveri de utána őtis ez 1000%. Ugye ezt te se akarod?
2010. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

De ha csak szüleimnek mondom el, és végül lesz belőle valami, akkor barátom is úgyis meg fogja tudni és akkor megharagszik rám, hogy miért nem mondtam el neki :( És akkor biztos, hogy neki megy.

Az osztályfőnök eléggé tehetetlen velük szemben, pl. a múltkor is lek*rvázták, ez a kölyök meg állandóan disznóságokat mond neki, még egyszer neki is azt mondta, hogy "szívesen meghúzná" és még sem tett semmit.

És tényleg elég veszélyesek mert bandáznak és ez a kölyök mindig azzal dicsekszik, hogy egy csomó rokona bent ül a sitten. És ő maga is benne volt már állítólag kisebb lopásokban.

Tényleg gyorsan kellene valamit tenni, mert bátyám hamarosqan megtudja.

Köszönöm azoknak akik eddig írtak!

2010. ápr. 19. 21:18
 15/35 anonim ***** válasza:
Szerintem válts sulit. Talán ez lenne a legjobb megoldás. Szüleidnek mondd el ezt, beszéljetek igazgatónővel, és minél hamarabb menj át egy másik iskolába. Minél tovább húzod a dolgot,annál rosszabb lesz.
2010. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
Nem ismerem a barátodat, de mondjuk ha az én barátnőmet molesztálnák, és elmondaná nekem, akkor nem az lenne az első, hogy szétverek mindenkit, hanem átgondolnám az egészet. Neked is van beleszólásod, elvégre téged molesztálnak. Szerintem simán fel is lehetne jelenteni, mert fizikailag bántalmazott, és szexuálisan molesztál is. Ez még mindig előnyösebb, mint ha hozzátartozód börtönbe kerülne ilyen söpredék veréséért, utána meg jönne a família a fél MÉH-teleppel...
2010. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell cigányozni...Egy idióta, turbómagyar vagy barátom. Annak is a primitívebb kiadása. Egy lány idejön a problémájával, ami azért lássuk be, nem eyszerű, erre jön egy szittya fatty, éés faji kérdést kreál. Nevetséges.

A kérdésre, (ha még aktuális) annyit válaszolnék, hogy mondd el nyugodtan a barátodnak, elvégre, rá számíthatsz. És próbáld megbeszélni vele, h körültekintően járjon el.Mivel ő is megütheti a bokáját (éés nem azért, mert mennek a cigányok szamuráj karddal)hanem, mert atesti sértésnek jogi következményei vannak...és az ilyen félkegyelműekből, kinézem, h feljelentést tesz. Bár neked is egyből jelezni kellett volna, h megütött, így utólag, már mindegy.

Azért sok sikert.:)

2010. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék másik suliba menni. Már csak azért is nem, mert olyan irányultságban szeretnék továbbtanulni.

A barátom meg egyszer azt mondta, hogyha engem valaki bántana, de úgy, hogy meghalnék vagy valamilyen maradandó sérülésem lenne, akkor ő azt kínhalállal megölné. Ha csak kisebb sérülést vagy bántalmat okozna nekem, akkor ugyan meg nem ölné, de 8 napon túl gyógyuló sérüléseket szerezne az biztos. A törvényben és a rendőrségben meg nem nagyon bízik és úgy gondolja, hogy az embernek joga van a személyes bosszúhoz, ha őt vagy szeretteit éri sérelem.

2010. ápr. 19. 22:38
 19/35 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.:)

Megértem, amit mondasz, csak óvatosan tegye...

Úgy, h ne derüljön ki h emiatt történt a "baleset" és azt sem h ő volt. Mert nagyon rá lehet b@szni vele.

2010. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
ha az ofőd nem hajlandó tenni semmit,akkor még mindig ott van a suliban a gyermekvédelmis,vagy keresd meg te a lakhelyedhez legközelebbi gyermekotthont,ott segítenek!
2010. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!