Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Molesztál az osztálytársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molesztál az osztálytársam, mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam teljesen rámszállt már több hónapja nem hagy békén. Először csak viccelődött, hogy "szívesen beakasztana nekem", meg ilyenek, de aztán elkezdett a hátam mögött kibeszélni, mindenféle hazugságokat terjeszteni. Persze akik jól ismernek, nem hitték el, de voltak akik bevették. Aztán meg elkezdett fogdosni és azt mondta, ha lefekszem vele csak egyszer, békén hagy és elismeri, hogy ő találta ki azokat a dolgokat. Mivel megfogta a mellem, ellöktem magamtól, erre nagyon erősen pofon vágott, még a szám sarka is kirepedt. Már nagyon kivagyok, már sírtam is miatta, de nem mertem elmondani még senkinek a barátomnak sem, mert biztos vagyok benne, hogy rendkívüli módon összeverné a kölyköt. Nem egy nagydarab fickó, de nagyon erős és nagyon szeret engem, és én is őt, már eljegyeztük egymást. Már észre is vette rajtam, hogy milyen lehangolt vagyok mostanában, de hiába kérdezgette, hogy mi bánt, eltereltem a szót vagy azt mondtam, hogy csak fáradt vagyok. A szüleimnek és a bátyámnak sem mertem még elmondani. De bátyámmal pont azután, hogy pofon vágott találkoztam otthon és észrevette, hogy vérzik a szám, és kérdezte, hogy mi van én meg nem tudtam uralkodni magamon és elsírtam magam. És szerintem már sejthet valamit, mert meghallottam, hogy a barátnőjétől (aki ugyanabba a suliba jár), már kérdezősködött rólam. Most már szerintem csak idő kérdése, hogy kiderítik, és még az a baj, hogy az osztálytársam kisebbségi, és ha valami baja esne akkor az egész pereputtya megindulna, meg még lehet, hogy hoznák a Kolompárt is.
2010. ápr. 19. 19:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj a szüleidnek, és forduljatok a nemzeti szervezetek valamelyikéhez...
2010. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Bocsi, elég sokáig nem tudtam írni, azóta nagyjából úgy tűnik, hogy megoldódottak a dolgok, csak gondoltam kiemelem a kérdést hátha valakit érdekel, hogy mi történt. Az érdeklődést, meg a tanácsokat nagyon szépen köszönöm.

Az osztálytársam még tovább zaklatott a következő héten többször is, inkább szóban, de az is nagyon rossz volt. Aztán egy reggel barátom, mint általában, elkísért suliba, és elég szótlan, meg rosszkedvű voltam és elég szomorúan váltunk el, mert neki mindig olyan a hangulata, mint amilyen az enyém, és hiába kérdezte, hogy mi bánt. Aztán mikor beléptem a suliba és közeledtem a terem felé, az osztálytársam épp kifele jött és nem mondott semmit, de a szemével ahogy nézett és gúnyosan mosolygott és ez már tényleg semmi, de én nem tudom nálam ott akkor ezzel lett tele a pohár. Nem tudtam bemenni, elkezdtem sírni, és először lassan, hogy észre ne vegyék, majd egyre sietősebb léptekkel elrohantam, ki a kapun és még sikerült utolérnem a barátomat. A nyakába borultam és csak bőgtem. Aznap munkába kellett volna mennie, de miattam nem ment, hanem leültünk egy padra és ott vigasztalt és én mindent elmondtam neki. Utána nagyon megkönnyebbültem. És annak örültem a legjobban, hogy őneki, akit talán a legjobban szeretek, mondtam el először. Csak azt az egyet bánom, hogy nem mondtam el előbb. És azt tanácsolom mindenkinek, aki hasonló helyzetbe kerül, hogy mindenképpen mondja el valakinek és ne hagyja annyiban! Barátom azt mondta, hogy azon és a következő napon ne menjek suliba, szerdán már mehetek, de csak ha jól érzem magam. Addigra el lesz intézve minden. Én meg kérdeztem, hogy hogyan, meg kértem, hogy ne csináljon semmi meggondolatlanságot, de azt felelte, hogy én csak azzal ne törődjek. Szerdán bementem és semmi különöset nem vettem észre, csak azt, hogy az osztálytársam nem jött be. És nem jött be sem azon, sem a következő napon, és már több mint 2 hete nem jött suliba. És senki nem tud róla semmit, hogy miért. Mondjuk ez nem újdonság, mert már korábban is rendszeresen lógott, volt úgy hogy heteket, de mióta engem macerált, azóta egy napot sem hagyott ki. Még egyik tanár (valamit nagyon félre érthetett) viccesen mondta is nekem, hogy jó hatással vagyok rá. Még azóta sem jött suliba, és mivel már megszámlálhatatlan sok az igazolatlanja, mondta az osztályfőnök, hogy valószínűleg ha ezt nem igazolja, akkor kicsapják. Azóta a bátyám is rájött, hogy mi volt, a barátnőjétől tudta meg másnap (kedden) és ő beszélt rá, hogy mondjuk el szüleinknek is. Elszörnyülködtek azon, hogyan hallgathattam el ezt ilyen sokáig és arra jutottak, hogy ezt nem lehet annyiban hagyni, de mivel a kölyök most el van tűnve és lehet, hogy a barátom is benne van, ezért kivárásra helyezkedtünk. Barátomat én is ők is hiába faggatták a dologról, azt felelte, hogy nincs miért aggódni, minden el van intézve, részleteket pedig azért nem mond el, mert ha nem tudunk semmit, akkor nem is vagyunk felelőségre vonhatók.

2010. máj. 12. 16:10
 23/35 anonim ***** válasza:
Szerintem is szólj.
2010. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Megölte??
2010. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Ha még nem ásta el,csak oszladozik vhol a kreolcsávó,én segítek a barátodnak ásni!
2010. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy megdöglött az a tetves cigány, ha az én barátnőmet molesztálta volna egy cigány tuti hogy a helyszínen az iskolában felakasztotam volna a beleinél fogva a legközelebbi lámpára, felhábórító hogy mit meg nem engednek maguknak ezek a tetves tolvaj gec*ik :@
2010. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Dugjál meg egy csacsit és akko jó lesz+!
2010. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Told le a bugyidat az X-factorban és akkor minden megoldódik.
2010. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Mi az hogy kisebbségi? Egy büdös retkes f....szopó cigány. Agyon ütném azt a retket, ha az én hugommal csinálná. Nekem is van egy hugom és ő is volt hasonló helyzetben mikor még gimibe járt. Két cigány gyerek rászált és nem bírta őket sehogysem levakarni magáról. Persze nekem nem szóllt róla csak pár hónap múlva mikor láttam, hogy már több napja sírva jön haza sikerült belőle kihúznom, hogy mi a gáz. Egyik nap be is mentem a suliba és megvártam a két srácot. Mind a kettő kapott egy két fülest és nem jött utána a család. Pedig fenyegettek, "hogy majd jövünk a haverokkal és jól megverünk" "el lesz vágva a torkod" meg hasonlók. Ugyan már. Nem kell az összes füstös képűtől megijedni. Van olyan akire még csak ránézni sem szabad. De az ilyen kis b....ikat nyugodtan le lehet verni. Ez a baj velünk magyarokkal sajnos félünk ezektől a parazitáktól. Pedig higgyétek el ezek a füstös képűek jobban félnek tőlünk.

Én azt mondom féljenek is, mert egy nap vége lesz annak amit csinálnak. Azt fogják kapni amit megérdemelnek. Gettókban tölthetik az életük hátralévő részét vagy ha nem tetszik akkor takarodjanak vissza Indiába. Sajnos a golyó drága. Így csak indokolt esetben lőném le őket.

2010. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

utolsó!


nagyon-nagyon igazad van!

Nem tudom melyik barom írta h nem kell ebből faji kérdést csinálni, nos hát dehogyisnem!!!!!!!!!!!

Mocskos, büdös, rohadt cigányok!

Mindet el kéne takarítani Magyarországról! Itt randalíroznak, ilyesztgetik a nőket, lopnak a vonaton, a buszon, félelelmben tartják a magyarságot, vagyis azt hiszik h abban tarthatják őket!

De jegyezzétek meg mocskos kis dakota árokásó férgek h Magyarország a Magyaroké, és eljön az idő h ti fogtok fosni tőlünk!!!!!!!! Meglátjátok, hamarosan mentek vissza a vájog-kunyhótokba! Nagyon kinyilt a csipátok!



Te pedig kislány (bocs nem olvastam el minden fejleményt amit írtál) de ne hagyd magad! Sajnos az ilyenek megvárnak suli után, és.....

Tehát szólj a szüleidnek!

2010. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!