Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztálytársam molesztál, mit...

Osztálytársam molesztál, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem hiszem,hogy jó témába írtam,de hasonló kérdéseket láttam ebben a témában.Kb 1-2 hónapja kezdődött amikor összeülett az oszi egy fiuval.Kicsit furi fiú,nem túl rég óta ismerem,és nem szoktunk beszélni.Elkezdett tapogatni,viszont én nm mertem semmit tenni,csak mondtam neki hogy hagyd abba,és elmentem.Mostanába viszont egyre durvább,és amikor fogdosott és én ismét el akartam menni (sétafikálni,pl:megkérdezem milyen óra jön,ő nagyon erősen megszorította a kezemet és gúnyosan mosojogva azt kérdezte "hova mész?Már becsengettek!" én mondtam neki,hogy semmi köze hozzá,viszont mostmár kezdek parázni.A szüleimnek próbáltam ilyesmire célozni,amikor láttunk egy krimit egy meggyilkolt diáklányról,erre csak azt mondták hogy elit iskolálkban jobban vigyáznak a gyerekekre.Mostmár nagyon félek,kérlek segítsetek!

2012. dec. 12. 17:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
14/L
2012. dec. 12. 17:58
 2/17 anonim ***** válasza:
Szólj az ofőnek.
2012. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Az lesz a legjobb ha beszélsz az osztályfőnököddel elsősorban hogy ültessen el mert ezt csinálja ...ha ez nem csinál szólj a szüleidnek ..de az biztos hogy az osztályfőnököd sem fogja ennyiben hagyni .....ebből akár rendőrségi ügyet is csinálhatsz mert akartod ellenére fogdos..
2012. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Még utoljára küld el a fenébe elég erőteljesen és fenyítsd be ha sokat szarakodik szólsz az ofőnek és behívatja a szüleit.


Anyukádnak meg szólj mert néma gyereknek anyja se érti szavát. Menjen be és rendezze le mert addig nem fogja abbahagyni.


Nyilván valami kis neveletlen retardált kölyök ne érdekeljen, mit szól hozzá! Elég egyértelmű lesz, ki mond igazat.


Velem egyszer csinálta meg ezt egy kis taknyos a suliban anyám bement de úgy megráncigálta és kiosztotta a szüleit is, hogy a gyerek az utcán is inkább kikerült utána.


Mindig az ilyenekből lesznek az áldozatok, akik kuka módjára hallgatnak. Azért is bántják őket mert tudják, hogy úgy sincs retorzió. Ha most nem kezded el megvédeni magad akkor, mikor?


Egyébként nyolcadikos vagy? A korod alapján...mert akkor pár hónap és vége.

2012. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Előbb inkább próbálom megfenyegetni,hátha akkor békén hagy,egyébként 9-es vagyok,Januárban leszek 15.
2012. dec. 12. 18:20
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne ülj mellé, ha megkérdezi az osztályfőnököd miért nem vagy a helyeden válaszold azt, hogy: xy folyamatosan molesztál. Fogdos, tapogat, ha el akarok menni, akkor a kezemet erősen, megszorítja, és nem engedd el. De ha visszaültetne, mellé most azonnal haza megyek! De apukámmal jövök vissza!


Bátran, ne hagyd magad! Ő nem biztos, hogy látja rajtad a félelmet, de úgy tűnik, számára hagyod magad. Ezt kihasználva nyeregbe érzi magát. Vagy óra alatt, amikor tapogat, pofozd fel!

2012. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyszer amikor elültem mellölle az oszi megbüntetett és 2 napig nekem kellett az osztályban maradni és takarítani.És én ígymindenku előtt nem merem kimondani hogy molesztál,mert ahogy láotom senki se veszi észre hogy molesztál.Csak az eggyik fiúnak tünt fel,de ő csak mosojgott...
2012. dec. 12. 18:34
 8/17 anonim ***** válasza:
cigány?
2012. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem...elit suli ahol felvételizni kelletett,ezért ha vannak is cigányok a suliba,azok jómóduak,és rendesek.
2012. dec. 12. 19:41
 10/17 anonim ***** válasza:

" jómóduak,és rendesek"


Várj..azok nem cigányok lesznek,rájuk ez a leírás nem illik.

2012. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!