Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mit csináljak...

Nem tudom, hogy mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,és most költöztem hozzá a barátomhoz,mert már nem bírtam otthon apámmal éltem,anyám már vagy 7 éve nem lakik velünk,amióta anyu nincs otthon,azóta apám csak csicskáztat na és a legmeglepőbb Hogy állandóan Molesztál,mindig be akart jutni és erőszakoskodott,azt az egész család tudta,hogy pedofil.na a lényeg az,hogy anyám meg keresett,hogy hova tűntem el szó nélkül már eljöttem sírva mikor megint molesztálni kezdett,anyám nem érti miért is rohantam el,és ma rá kérdezett,molesztál vagy mi? nem mondtam rá semmi.jövőhetén talizzok vele meg beszélni a dolgokat hogy mi hogy is volt.szerintetek mondjam el neki,vagy így hogy nincs bizonyíték nem hinnék el? ti mit csinálnátok az én helyzetembe??

#apám #molesztál.
2012. okt. 1. 19:11
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok,de mikor mindig erről a témáról beszélek,elkezdek sírni és remegni.remélem azért ellehet olvasni.és értitek is,hogy mi van.ezt senki nem tudja senkivel nem tudom meg beszélni.csak a barátom tudja egyedül..
2012. okt. 1. 19:14
 2/28 anonim ***** válasza:
47%
Igen, nem tudod, hogy mit csinálj szerintünk.
2012. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen mondd el az édesanyádnak. Nem gondolom, hogy nem hinné el, főleg, mivel - ahogy írtad - az egész család tudta, hogy pedofil. Csak azt nem értem, hogy hagyhatott nála anyukád. :(
2012. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
a pénz miatt hozzá ment egy gazdag pasihoz.és erről neki nem beszélhettem:(
2012. okt. 1. 19:18
 5/28 anonim ***** válasza:
Mond el neki!
2012. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
ő mondta ma ,hogy ha igen molesztál,akkor feljelenti.. és meg öli.:D na igy mondjam el neki?:((
2012. okt. 1. 19:21
 7/28 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi történt? Mert nem mindegy. Ha megerőszakolt, akkor ne bánd, ha édesanyád feljelenti. Ne te szégyelld, ami történt, te nem tehetsz semmiről!
2012. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
sajnos senkivel nem tudom ezt meg beszélni.amúgy se érdekli senkit,hogy sokszor erőszakoskodott,be nyúlt a bugyimba. és vissza huzzott rám mászott,és mindig próbálta be tenni.ami egyszer sikerült is neki 2 percre de olyan erős alig tudtam ellökni,szóval nem tudom,hogy ez mi..:(((
2012. okt. 1. 19:34
 9/28 anonim válasza:
100%
Mond el az édesanyádnak, feljelenti, amit meg is érdemelne, aki bántani meri a gyerekét, ilyen módon az nem érdemel mást! Örülj neki, hogy édesanyád foglalkozik veled, nem mindenkinek adatik ez meg!
2012. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
igen tudom,de neki is most lettem fontos ,hogy eljöttem idályig le tagadott. csak félek ha feljelenti,azt apám meg keress azt jol szét ver nekem ez ugy nem hiányzik:(
2012. okt. 1. 19:38
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!