Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mit csináljak...

Nem tudom, hogy mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,és most költöztem hozzá a barátomhoz,mert már nem bírtam otthon apámmal éltem,anyám már vagy 7 éve nem lakik velünk,amióta anyu nincs otthon,azóta apám csak csicskáztat na és a legmeglepőbb Hogy állandóan Molesztál,mindig be akart jutni és erőszakoskodott,azt az egész család tudta,hogy pedofil.na a lényeg az,hogy anyám meg keresett,hogy hova tűntem el szó nélkül már eljöttem sírva mikor megint molesztálni kezdett,anyám nem érti miért is rohantam el,és ma rá kérdezett,molesztál vagy mi? nem mondtam rá semmi.jövőhetén talizzok vele meg beszélni a dolgokat hogy mi hogy is volt.szerintetek mondjam el neki,vagy így hogy nincs bizonyíték nem hinnék el? ti mit csinálnátok az én helyzetembe??

#apám #molesztál.
2012. okt. 1. 19:11
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
meg nem akarok bíróságra menni,és látni őt fuu,nagyon meg utáltam,ha bele is gondolok,hogy mit tett velem,sírok.
2012. okt. 1. 19:40
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony nemi erőszak kísérlete, sőt, ha "betette", akkor a nemi erőszak is megáll. Mondd el édesanyádnak. Nem jó, ha magadban rágódsz ezen, hidd el. Azzal meg, hogy mi történik apáddal, ne törődj. Az ilyen ember nem érdemli meg a szánalmadat.
2012. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
én csak attol félek,hogy le fogja tagadni,azt majd jól szét ver képes rá..
2012. okt. 1. 19:41
 14/28 anonim ***** válasza:
Te jelents fel, kérhetsz távoltartásit is. Édesanyád meg ne haragudj, de egy gazdag pasi miatt otthagyja a 13 éves lányát, most miért is játssza az eszét. Menj a rendőrségre, a rokonaid pedig felejtsd el.
2012. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, nem lesz belőle bírósági ügy, mert nem tudjátok bizonyítani, tehát megmondhatod anyukádnak, hogy felesleges a feljelentés, nem valószínű, hogy "megáll a vád". De talán lelkileg megkönnyebbülsz. A barátod tud ezekről a dolgokról?
2012. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
persze,hogy tudd valamelyik nap ki szaladtam hozzá sirva a munkahelyéhez..és elmondtam..
2012. okt. 1. 19:44
 17/28 A kérdező kommentje:
de semmit nem csinált,csak csúnyákat mondott rá..
2012. okt. 1. 19:44
 18/28 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm, akit több ízben is megerőszakolt az apja. Mikor elmesélte, szóhoz sem jutottam a döbbenettől. Tisztességes, becsületes embernek TŰNT. Végül a lány nem bírta tovább a titkolózást, az apja elé állt, és közölte, hogy feljelenti. Erre az apja öngyilkos lett. Bocsáss meg, hogy ezt mondom, de bár a te apád is ezt tenné...
2012. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék neked segíteni. Szerintem az lenne a legjobb, ha szakemberhez fordulnál (pszichológusra gondolok), akivel megbeszélhetnéd ezt. Ha magadba zárod ezt a dolgot, egész életedre kihatással lehet. Egy szakember segítene feldolgoznod a traumát, és helyretenni ezt a dolgot. Őszintén sajnálom, ami történt. Undorító ember az apád.
2012. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
hát igen az ilyen meg is érdemli..:((
2012. okt. 1. 20:56
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!