Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon irigy a barátnőm a...

Vajon irigy a barátnőm a boldogságomra?

Figyelt kérdés

Egy hete volt a párommal az eljegyzésünk és nagyon boldog vagyok.Az első akinek írtam üzenetet akkor este, a barátnőm volt,aki egy éve van együtt a párjával és együtt is élnek,de barátnőm még nem menyasszony és a párja,nem is az a "vőlegény" típus (ezt barátnőm mesélte).

Tettem ki képeket közösségi oldalra is,de az eljegyzésem óta nem ír,nem keres a barátnőm,pedig napi szinten beszélgettünk facebookon. Nagyon rosszul esik,hogy nem keres,mert én mindig mellette voltam ha örült,ha épp fasírban volt a párjával.Nekem furcsa,hogy nem tud velem örülni. Hamarosan lesz eljegyzési bulink is,de így nem tudom,hogy akarom-e a fancsali képét nézni azon az estén,ami végülis rólam szól. Beszéljek vele,rákérdezzek konkrétan,hogy mi a baja,vagy hagyjam,hátha majd ő lép?



2012. okt. 24. 18:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
Arról valóban nem tehetsz, arról viszont igen, hogy amikor Neked megy jobban, akkor mennyi részvéttel vagy iránta. Én úgy látom, hogy követelőző vagy avval az emberrel szemben, akinek most kevesebbje van, mint Neked.
2012. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
Azért te is érdekes vagy kérdező!Nem kicsit hanem nagyon!Érdekes hogy azóta nem ír??Miért te írsz neki?Vagy azért mert te menyasszony vagy akkor már neki is körbe kell ugrálni??Te miért nem írsz neki már ne is haragudjál??!!Gyártod itt a teoriáka közben azt sme tudod mivan...nem mellesleg te is írhatnál neki!!Vagy azrt mert te most menyasszony vagy akkor te már nem írhatsz?Ezt a kérdést oda vissza is vizsgáld meg,mert ő meg lehet azt mondja hogy na amióta menyasszony azóta b@szik nekem írni..hát nem fura?Vizsgál meg oda vissza ezt a kérdést...
2012. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Olvasni is lehet ám,nem csak beszólogatni :)! Írtam neki,de nem válaszol.Hiába írogatok neki minden nap,ha nem válaszol akkor mit csináljak? Eddig sokkal többször volt neki jó,mint nekem én mégis szakítottam rá időt és meghallgattam ahogy áradozik,mert vele örültem,mert a barátnőm.De úgy tűnik ez a barátság egyoldalú.
2012. okt. 24. 19:01
 14/18 anonim ***** válasza:

ma 19:01


Hagyd békén ennyi..nem akar veled beszélni,megvan sértődve,vagy irigy,vagy rossz kedvű.Te ne foglalkozzál vele ha nem akarsz te is rossz kedvű lenni.Annyit esetleg kérdezzél meg tőle hogy mi baja van és miért nem válaszol..aztán ezzel én beis fejezném.Most itt mi honnan tudjuk hogy mi is van valójában?Lehet elütötte a busz...minden lehet..

2012. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen,elütötte a busz és a szelleme van fennt egész nap facebookon. Na mindegy,én megtettem,amit megtehettem,ha akar majd lép ő.Innentől én már nem tudok többet tenni!
2012. okt. 24. 19:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy személy szerint rád lenne irigy, hanem a te boldogságod emlékezteti őt a saját nyomorára. Szerintem tapintatlanság volt pont neki először elújságolni a "nagy hírt". Ez kb. olyan, mintha a 10 éve gyereket összehozni próbálkozó barátnőnek mondanám el túláradó örömmel, hogy "képzeld, két hónap után sikerült teherbe esnem! hát nem örülsz???"
2012. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mostmár konkrétan lesz@rom !
2012. okt. 25. 13:26
 18/18 anonim ***** válasza:
Az eszedbe se jutott, hogy mondjuk beteg, kórházban van, baleset érte, stb. és nem tud netezni? Mi lenne, ha felhívnád, hogy aggódsz érte, vagy ha nem veszi fel, akkor a párját hívod, hogy megkérdezd mi van vele?
2012. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!