Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigy vagyok arra akinek van...

Irigy vagyok arra akinek van családja. Ez változni fog?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, van egy ismerős. 21 évesen összejött a pasijával, 23 évesen szült. Most 25 éves, van egy gyönyörű, kék szemű, szőke hajú kislánya. A pasijával imádják egymást, mindent együtt csinálnak, nagyon szép lakásuk van, 2 autójuk. És neki mikor ennyi idős volt mint én már minden összejött, nekem meg semmi sem még...És emiatt irigy vagyok rá mikor látom a kislányával: csinos, van önbizalma stb...
2012. szept. 28. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze:)Amikor neked is összejön az élet,és boldog leszel.És akkor majd rád fognak irigykedni:)
2012. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "nekem meg semmi sem még"?

Csak volt már pasid, talán most is van.

Arról a pasiról meg nem is írtad, hogy hány éves és mivel foglalkozik? Mások együtt teremtik meg az anyagiakat, kétlem hogy ők két év alatt hozták össze. Nem lehet, hogy a pasinak már meg volt mindene, a csaj meg csak beleült a készbe? Ezt irigyled? Vagy hogy egy év alatt meg lett mindene a csajnak? (Mert ha két év múlva már szült is, akkor egy év után határozták el kb. hogy annyira komoly a kapcsolat, hogy gyereket vállalnak)

2012. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem irigy vagyok hanem inkább szomorú...Én 30 éves vagyok de még mindig nem találtam meg azt a nőt akivel elkezdhetnéma a közös jövőnket.Már úgy érzem soha nem lesz semmi.Pedig semmi baj nincs velem.Vsgy is van mert 5 évet pazarolam egy olyan lányra aki azt gondoltam a feleségem lesz,de hát rosszul gondoltam..

Ha gondolod én szívessen csinálok neked gyereket:D

2012. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 29 éves vagyok, most találtam munkát. A gyerekről meg le kell mondanom emiatt még jó sok időre, mert nem akarok pár hónap után lelépni. Megszakad a szívem, de kell a munka is. Félek, h kicsúszok asz időből. félek, hogy öreg anyuka leszek, mert sokára fog összejönni, h komplikációk lesznek a korom miatt, h nem lesz már hozzá annyi türelmem, mint mondjuk 25 évesen lett volna. ezzel a munkával kiszakadt belőlem egy rész, mert már leálltunk a védekezéssel ár hónapja, vártuk a babát, beleéltem magam, aztán jött ez az ajánlat.
2012. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Én 22 vagyok, még egyetemre járok és párom sincs egy jó ideje. Én mindig irigykedem ha pici babát látok, vagy XY meséli hogy mi van a munkahelyén vagy a pasijával. Én is erre vágyom, nekem pedig még semmi sincs. Azzal nyugtatom magam, hogy előbb-utóbb nekem is meglesz minden saját erőből, és reménykedem hogy jó úton haladok felé. Nem vagy egyedül, és majd megváltozik a helyzet.

22/L

2012. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd nézd meg őket kb 5 év múlva. A kislányt meg 14 év múlva, és meglátod, lesz-e okod még irigykedni.


Mert minden gyerek hálátlan. De ezt még korodnál fogva nem tudod.


Sehogy sem jó. Annak sem jó, akinek van, annak sem, akinek nincs. CSiki-csuki állapot.

2012. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fölösleges irígykedni. Bár néha én is gondolok ilyet. De én úgy vagyok vele majd összejön egyszer.Addig is élem szabadon az életem... -Hosszú még az életed.

28/F

2012. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!