Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most egy ilyen miatt tényleg...

Most egy ilyen miatt tényleg irigy vagyok?

Figyelt kérdés

Anyának van egy nagyon jó barátnője, és volt Froban még tavaly, de most jutott eszébe, hogy ennek a barátnőnek nem adott semmit. Kivette az üvegszekrényemből a mini Eiffel-tornyot, én meg mondtam, hogy az marad. Az az első, önálló utazásom emléke még 2008ból, mikor teljesen egyedül voltam (iskolával persze) kirándulni, de igazából ott csak magamra számíthattam, meg a tanárokra. És nekem ez azért fontos.. nem szeretem, ha elveszik azt, amihez kötődöm... most ezért tényleg irigy volnék? :(

18/L


2012. szept. 22. 14:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én is Froban voltam, ha vki esetleg nem értené.
2012. szept. 22. 14:18
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Franciaország?

Én is iylen vagyok.. szóval ami az enyém az az enyém. ennyire egyszerű..

2012. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha azt te vetted annak idején,akkor megértem ha mérges vagy.én is kiakadnék. de ha ő vette magának,akkor már más a helyzet.
2012. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy irigy, az a tiéd. Mellesleg meg elég szánalmas, hogy anyukád a nagyon jó barátnőjét egy év után akarja megajándékozni, másnak a kabalájával. És mit fog mondani anyukád, miért nem adta eddig oda az ajándékot?
2012. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én sem adnám oda, ez nem irigység...


Anyukád inkább nyomtasson ki egy fényképet magáról az Eiffel torony lábánál, írjon pár kedves szót és azt adja oda...

ha már képeslapja sincs...

2012. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy irigy.

Anyukád önző. Barátnő fontosabb, mint gyerek?

2012. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy irigy.Mondd meg anyukádnak,hogy legközelebb gondolkodjon előre,ezt most akkor sajnos bukta.
2012. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Abszurd még a kérdés is, hogy emiatt te lennél irígy...!! Édesanyád duplán óriásit hibázott. Egyrészt a te személyes holmidból akar ajándékozni... nem is tudom mit mondjak erre!!! Másrészt így intézni az ajándékozást, egy 'nagyon jó barátnőnek'... Arról nem beszélve, hogy én jóval 30 fölött voltam Párizsban, de az én mini Eiffel-emet csak a testemen keresztül!;):)
2012. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írd már le rendesen hogy Franciaország! Vagy rövidítsd le normálisan! Froba.... Ezt senki sem érti! Fr.o.-ban! Te nagyon okos!
2012. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy irigy, ha anyukádnak tényleg "annyira jó" az a barátnője akkor elmegy és vesz neki valamit, vagy csinál valamit, és ne a te személyes holmidat akarja elajándékozni.
2012. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!