Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki egyedül beülni kávézókba,...

Ciki egyedül beülni kávézókba, éttermekbe? 21 L

Figyelt kérdés
Délután mennék. Mit gondolnátok rólam, főleg ha többször látnátok egyedül?
2012. okt. 22. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki. de ha kényelmetlennek érzed, hívd el egy barátnődet, úgyis hosszú hétvége van..:)
2012. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy senkim nincs. Tegnap ért véget egy 2.5 éves kapcsolatom, ami alatt eltávolodtak a barátnők, csak egymásnak éltünk barátommal, tudom nagy hiba volt. Most pedig senkim nem maradt. De itthon ülni nem bírok az csak rosszat tesz úgy érzem.
2012. okt. 22. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Menjél nyugodtan! Nincs ebben semmi ciki. Gondolj bele, nagyon sokan pont azért ülnek be ilyen helyekre napközben, mert épp nincs semmi dolguk, vagy pont azért, mert rohanásban vannak, és ott tudnak enni-inni egyet, szóval nem a társaság miatt választanak ilyen helyet.

De azt is megteheted, hogy viszel magaddal egy könyvet vagy magazint. Senki nem fog azzal foglalkozni, hogy te egyedül vagy ott :)

2012. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
MENJ, mert sohasem tudhatod, hogy mi fog történni, lehet, hogy valaki odamegy hozzád, vagy ilyesmi;)
2012. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki, úgy kinéznélek, hogy ott süllyednél el. Persze ez csak vicc, ne hülyéskedj már!
2012. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Sőt, nekem néha nagyon jól esik az, ha (általában délelőtt, amikor lyukasórám van) fogom magam, beülök egy kávézóba, rendelek valami finomat, és csak élvezem az egyedüllétet. Néha olvasgatok közben, de van, hogy csak elücsörgök. Nem érzem cikinek.

Egyébként tényleg nincs senkid? Nemrég nekem is az jutott eszembe, hogyha ne adj' Isten szétmennénk a barátommal, akkor én is eléggé egymagam lennék, úgyhogy félig-meddig át tudom érezni a helyzeted.

2012. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem mostani a kérdés de azért írok, pincér vagyok és naponta többször szolgálok ki egyedül lévőket vagy menüznek vagy csak kávéznak sosem néztem ki őket mivel a legtöbbel szoktam beszélgetni és mind normális szóval nyugodtan mehetsz egyedül. 18/F
2014. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!