Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok ezzel? Nincsene...

Krétavirág kérdése:

Egyedül vagyok ezzel? Nincsenek barátaim a barátom miatt! (plusz a többi lent)

Figyelt kérdés
Elég érdekes életem volt és úgy alakult hogy itt vagyok 18 évesen és nincsenek barátaim.A suliban már ugy alakult ,hogy nem volt pénzem mert a szüleim nem támogattak és elkellett mennem dolgozni mind1 ez elég bonyolult,de nem látszik rajtam és valahogy mindig olyan barátokat vonzottam be akik nagyon gazdagok voltak szép ruhájuk volt jöttek mentek buliztak ,de én kezdtem elzárkozni tőlük mert szégyeltem ,hogy nincs pénzem stb de addig igazai központi ember voltam mindenki szeretett elvoltam barkivel imádok poénkodni és nevetni ...aztán most már 1 éve élek a barátommal aki nem egy nagy járkálos ilyen kis nyugdijas és nem lehet vele mitkezdeni,de szeretni azt nagyon tud.Viszont én egyedül érzem magam !Olyan mint ha lemeradnék a fiatalságról és ez elszomorít!Viszont amikor néha találkozok valakivel akkor jó nagyon(most már rájöttem ,hogy nincs miért szégyelnem ,hogy nincs pénzem),de ezek az ismerősök olyan kiéltek lettek nem lehet velük már elmenni sehová mert ők már unják a bulit unják az életet tiszta kiéltek lettek és nem tudom most mihez kezdjek ,hol barátkozzak !?Annyi minden összejött ...és egyfolytában olyan érzésem van ,hogy bárkivel világgá mennék bármikor ha jönne az az ember akivel végre fiatal és boldog lehetnék!(18L)
2012. szept. 29. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
az kimaradt ,hogy a barátom az elején olyan volt ,hogy sehová nem akart elengedni és egyre erőszakosabb lett ha arról volt szó ,hogy elakarok menni valahová valakivel..aztán már inkább nem is próbálkoztam.
2012. szept. 29. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Hát még elég fiatal vagy ahhoz, hogy "családi" életet élj.


De te választottad a kötöttséget.:)

Döntsd el mit szeretnél.


Boldogan élni kis nyugdíjasként, vagy boldogtalanul kiégve?

2012. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"...és egyfolytában olyan érzésem van ,hogy bárkivel világgá mennék bármikor ha jönne az az ember akivel végre fiatal és boldog lehetnék!"


Miért kell ahhoz az az ember? Magadtól miért nem mész? Ha mindig valakire támaszkodsz, arra fogsz menni, amerre ő húz - lásd a mostani példát. Rajtad áll a döntés, hogy élő mankóval éld le az életedet, vagy a saját lábadon, utóbbi esetben a társaddal közös cél felé mentek, és ha kiderül, hogy mégsem, akkor tudatosan eldönthetitek, hogy elfogadjátok egymás célját vagy elválnak útjaitok. Így viszont ki vagy szolgáltatva másoknak.

2012. szept. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"aztán most már 1 éve élek a barátommal aki nem egy nagy járkálos ilyen kis nyugdijas és nem lehet vele mitkezdeni,de szeretni azt nagyon tud."


"az kimaradt ,hogy a barátom az elején olyan volt ,hogy sehová nem akart elengedni és egyre erőszakosabb lett ha arról volt szó ,hogy elakarok menni valahová valakivel..aztán már inkább nem is próbálkoztam."


Nem,akkor sajnos nem szeret a barátod,csak simán önző.Sok ilyen férfi van,és mondom ezt férfi létemre.

2012. szept. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!