Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim? Mit...

Miért nincsenek barátaim? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Közeledek másokhoz, de ők ezt nem akarják... Suliban beszélgetünk, buliba csak akkor megyek, ha meghívatom magam, mert egyébként nem jutna eszükbe megkérdezni, hogy van-e kedvem jönni... A vicceimen nevetnek, mégis olyan életidegenen állnak hozzám. Most is itt vagyok a kutya nem ír rám facebookon, csak a farmville meghívókat kapom, csak akkor beszélgetünk ha én írok rá valakire.

Egyébként buliban jó elvagyunk, mert mondják, hogy nem is vagyok olyan csíra pedig régen azt hitték. (mert régen az is voltam 9.ben) De másnap ugyan az...

Egyszer olyan jó lenne, ha valakinek lenne egy jó szava hozzám.

Most is nem tudom hogy fogom kibírni a hosszú hétvégét emberek nélkül.


2012. máj. 27. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyanez, csak én egyetemista vagyok. Sz@r lesz a nyáriszünet:(
2012. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én már nagyon várom az egyetemet, új közösség, és az elején megmutatom, hogy én vagyok a jani, és nem kell az első benyomást változtattatni...
2012. máj. 27. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg nincs valaki, akit áthívhatnál magatokhoz csak úgy beszélgetni vagy bármi?

Tudom, könnyű mondani, de ne görcsölj rajta, és ha nem írnak rád, hát írj te. Ha jó társaság vagy, előbb-utóbb hiányozni is fog valakinek a társaságod :) Legyél kitartó, de ne tukmáld magad az emberekre. Esetleg csinálj te programot az ismerőseidnek, pl gokartozás, paintball, stb...

2012. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hidd ezt. Én elég népszerű vagyok az egyetemen, mindneki ismer a szakomon, pedig 250-en vagyunk az évfolyamban, de attól barátaid nem lesz több
2012. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt akár én is írhattam volna.A fősulin szerettem a csoporttársaimat,jól viszonyultak hozzám,sokat segítettünk egymásnak,sulin kívül mégsem hívtak soha sehová.Illetve volt valaki,aki elhívott egy vallásos közösségbe,de szerintem csak toborozni akart,mert azon kívül nem akart velem találkozni.A fősulinak már vége.Most még tanulok tovább,de a társasági életem az kb nulla.Lennének emberek,akikkel jól tudnám érezni magam,de rajtuk azt veszem észre,hogy csak udvariasságból beszélgetnek velem.Van olyan ismerősöm is,akit amúgy nagyon bírok,szerettem volna közeledni hozzá,de ő még arra sem hajlandó,hogy odajöjjön a hévmegállóban köszönni,amikor meglátom,mindig én megyek oda hozzá és akkor ő persze meglepődik,hogy mit keresek én ott.Szóval náluk már felhagytam minden reménnyel.Volt még egy-két ember,akikkel pár hónapja alakulóban volt olyan barátságféle,meg is lepődtem,amikor az egyik régi ismerősöm felhívott telefonon,hogy találkozzunk.Pár hónapig jól elvoltunk,de aztán persze véget ért a jó dolgom,mert ő is kilépett az életemből,legalábbis most ezt gondolom,mert egyáltalán nem keres.Úgyhogy nem tudom,mit rontunk el.
2012. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!