Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nincsenek igazi barátaim?

Miért nincsenek igazi barátaim?

Figyelt kérdés

Van az osztályban rajtam kívül 6 lány, mindenkivel aránylag jó viszonyt tartok mert utálok rosszban lenni valakivel.Mndenkivel jól ebeszélgetek...De amikor valamiben egyedül maradok, senki sem áll ki értem. És utálom amikor ezzel az egésszel szembe kell néznem és sokszor majd el sírom magam.És ha valamivel több ideig többször együttvagyunk akkor egyszer csak vaamiért fogja magát és lepattint szóval lemond minden közös programot... és a tetejébe vanegy lány az osztályba aki egyszerűen borzalmas.Pl.:Ha beteg vagyok akkor kibeszél mindent rólam ha igaz ha nem.És akkor egyik pillanatba semmi baja a másikban meg rá van írva az arcára hogy utál... És olyan mintha ő lenne a törzsfőnök mindegyik csaj baktat utána mint a birkák(a hülye csaj háta mögött meg mindenki utálja)szóval nem értem miért mennek utána. a tetejébe kb. egyenlően nagyon jó tanulók vagyunk és mindig megbuggyan a féltékenységtl ha valaki megdicsér engem.Nincsenek barátaim,vagyis egyszer vannak egyszer nincsenek!Sziinte olyan mintha ők a csajtól függnének! Nagyon rosszul érzem magam!(tudom hogy nagyon lelkis vagyok)OLYAN NEHÉZ NEM FOGLALKOZNI VELÜK!

:(:(:(


2011. nov. 18. 19:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja bocsi 12 éves lány vagyok!

UI.:Remélem ezt a 2 évet még valahogy kibírom itt!

2011. nov. 18. 19:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz,szinte ugyanilyen helyzetben voltam csak én gimiben,voltak a hülye pi**ák aki azt hitték menők,kb 8an és egymást kibeszélték simán ha egyik kiment már is kibeszélték ,ha a másik arról kezdtek el beszélni,a többi osztálytársam szerencsére nm mind követte őket mint egy birka,én nem nem nyaltam nekik,volt saját véleményem,nem voltam birka stb,utáltak,de kibírtam min a 7 évet,nem volt egyszerű, de a sulin és osztályon kívül rengeteg barátom volt,meg most itt is rengeteg van a fősulin,és jártam énekre színjátszóra plusz sportoltam,ezek azért kárpótoltak :D fel a fejjel
2011. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást!Csak az a baj hogy ha ebbe az egészbe belegondolok a suiban egyből majd elsírom magam! És úgy érzem engem senki sem szeret!:(

Mert pl. az ebédllőnk messzebb van a sulitól és mindig kérdezgetjük hogyki kivel megy és egyre többször kell hozzácsapódjak valakihez mert nincs egy konkrét személy EGYSE akiben teljesen megbízhatok!De bíztató hogyte ennyi évet kibírtál:S Erős vagy!(de én nem )

2011. nov. 18. 20:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértem a problémádat. Az én osztályomban a lányokat kb 2 csapatra lehet felosztani. A jó kislányokra meg a r*bancokra. Persze ez nagyon szélsőséges, hiszen van aki jobban a kategóriába illik, valaki kevésbé. Nekem is aránylag jó viszonyom van a osztályomban az összes lánnyal, de senkivel nincs olyan igazi jó kapcsolatom. Nem bántanak soha vagy ilyenek, de ők egymással sokkal jobban vannak. Néha nagyon rosszul esik, hogy amikor bármilyen program van, (vagy akár csak szünetekben) ők mennyire jóba vannak, én pedig nem illek sehova. Nem tudom, hogy ha beteg vagyok mit gondolnak rólam, de igazából már nem is érdekel. Pedig nem vagyok egy bányarém, sőt visszahúzódó sem. Sok barátom, haverom van, nagyobbak is, de senkivel nincs szoros kapcsolatom, és ez nekem is fáj. De kibírom, mert mit tudnék csinálni? Nem hagyom, hogy lássák, hogy ez fáj, mert akkor nagyon kiszolgáltatott helyzetben lennék, és én lennék a piszkálódások fő célpontja. Kibírtam már 3 évig (alsóban nem volt ez), és még kifogom bírni ebben az évben is. És ha akarod, te is ki fogod bírni:) Amúgy szerintem járj el olyan szakkörökbe, ahol veled hasonló érdeklődésű gyerekekkel lehetsz együtt.:) 14/L Remélem, hogy tudtam segíteni. A ,,kibeszélős lánnyal" ne is foglalkozz.
2011. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első tanácsom: 2 Évet kibírsz, és ha új suliba mész tegyél meg mindent hogy kialakítsd magadnak a megfelelő baráti kört. Nekem 5. óta most jött el az az idő hogy kezdem megtalálni a barátaimat. A másik évfolyamokból mivel az osztályunk borzalmas. Csak 1 lány van akivel wowozok meg egy volt osztálytársam aki most mellettem jár egy másik évfolyamba. 8 osztályos gimibe járok.

2. tanácsom: Barátkozz fiúkkal? :D

2011. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja bocs 15/f
2011. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt a megoldásom, ahogy az egyik válaszoló írta!!Fiúkkal barátkoztam, és még jól is jöttem ki belőle.Mert amíg a hülye p.icsák még hozzá szólni sem mertek az osztály "legjobb" pasijaihoz, addig én halálosan jól elv voltam velük!És sokkal jobb volt hallgatni az ökörködéseiket, mint azt, hogy kinek milyen új csajos cucca van!

Kitartás neked!Ez a 2 év meg már semmi!Az én osztályomban a "menő" lányok szinte egytől egyik ribik lettek!!!Őrülj, hogy te nem a testedből fogod fenntartani magad! :)

23L

2011. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek csak olyan nehéz nem elsírni magam valami jó módszeretek nincs hogy mit csináltok amikor rátok jön aa sírás de nem akartok sírni?Köszönöm!
2011. nov. 30. 16:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolj arra hogy mi lenne ha elsírnád magad: mégjobban utálnának :S.

Vagy arra gondolj hogy nincs igazuk mert ahogy az egyik válaszoló írta, ha másokkal tegyük fel fiúkkal barátkozol akkor majd nézhetnek és irigykedhetnek. Az ilyeneket elemészti a feledés.

2011. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is 12/L vagyok és egy lány barátom van aki nem is annyira barát hanem inkább haver-barát, mert néha hülyeségeket mond nekem viccből hogy pl. sz.opd le xy-t de ezen röhögünk,de jóban vagyunk, néha idegesít de jó hogy nem kell egyedül punnyadnom a suliban.

nem jövök ki jól a fiúkkal, akit említettem azt a havert annak nincs nete, az oszt.társaimnak van face de bejöltek, bevettek az osztály csoportjába de mégsem szivesen ülnének mellém, van 2 lány aki undorodik tőlünk.

nem nagyon lájkolják amit írok, de sztem pár fiú meg az a2 lány azért nem szeret mert az a lány összebarátkozott velem, azt állítják róla hogy nem zuhanyzik.

de am őt ez nem zavarja, 3-4-es tanuló vagyok, kezdek néha rossz lenni a suliban de azért van pár lány aki kedves velem de akkor sem szeret mellettem ülni.

2012. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!