Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy lehet kibírni a hetedik,...

Hogy lehet kibírni a hetedik, és nyolcadik évemet abban a suliban, ahol nincsenek barátaim, és mindenki utál mindenkit, csak addig tart 1 barátság amíg valaki nem jön, akinek jobbak a ruhái, vagy a telója v vmi?!

Figyelt kérdés

Itt mindenki b@asztatja a másikat, ott ahol és amikor csak tudja. Nem vagyok problémás, de ez a helyzet nagyon is az.

Megoldás ha egész évben kussolok, és ha 1 tanárnak feltűnik h a szorgalmas diákból, egy szomorkás, csöndes kis senki lett és elmondom neki?

Ebben az évfolyamban a 4 helyett, csak 3 osztály van, és az egyikbe már jártam, de oda túl jó voltam, a mostaniban sznobok vannak, és beképzelt hülyegyerekek, akiket 1 szóval is lehet egymás ellen fordítani, a harmadik osztályban se lehet jobb, mert akinek hármas az átlaga, az már nekik zseninek számít, és rossz magaviseletű az egész osztály.

Az osztályfőnököm próbálja összekovácsolni a 'bandát' és év végére már oké minden, utána jön a nyár, és megint olyan mint tavaly.

Nekik az a menőzés ha valakit nem érdekel h mit mond róla a többi 28

Sokan vagyunk, és túl sok a lány (10F, és 19L)

És a fiúk azok kizárják a lányokat, nem szívesen vannak velük egy légkörben, és köztük is vannak a lányok miatt konfliktusok. (pl: ha 'Bandinak' beszól 'Ancsa' hogy hülye, akkor 'Bandi' vissza szól és ezt nem tűri 'János' aki szerelmes 'Ancsába')

Láncreakció.


Mindenki vs Mindenki

=/


2010. aug. 9. 16:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Szia! Én most megyek 9.be(lány vagyok). mivel én művészeti iskolába jártam ezért felvételiznem is kellett. 4.osztály végéig teljesen jóban voltunk, mint egy nagy család. a tanárainkról nem is beszélve.imádtuk őket is. a 26-ból elment több mint a fél osztály és így maradtunk 12-en. mivel ennyi létszámmal nem indulhatott osztály ezért összevontak a másik kész osztállyal, vegyesen. 5.ben nagyon rossz volt. 6-ban kezdtük egymást elfogadni, de rendesen 7-ben 8-ban "kovácsolódtunk" össze. ennyi az én történetem.


de most rólad. szerintem válts iskolát. De komolyan. beszéld meg a szüleiddel és keressetek egy jobb sulit.


sok sikert!!


üdv


15/L

2010. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de félek hogy a szüleim feleslegesnek fogják tartani, mert hogy ' ezt a 2 évet már kihúzod itt is'

=/


várok még válaszokat

2010. aug. 9. 18:07
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem keress a neten barátokat :D bár lógni nem tudsz velük, de el mondhatod a gondjaidat, stb:)
2010. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
mi 39en vagyunk..és abból van két fiú..szerinted?:D kevés a fiú nálunk is..de ha ők nem lennének nem tudom mi lenne..szerintem a lányokkal egymás haját tépnénk folyamatosan..bocsi az OFF ért..
2010. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez egy teljesen általános általános iskola :D azaz: ne várd el, hogy éretten gondolkodó emberek vegyenek körül. Bizonyára korán érsz, és ezért tartod idiótának a többit. Teljesen igazad van. De ez a két év, hát... ha fiú vagy, akkor viselkedj férfiként, és győzd le az undorod, meg elkezdhetnél valami küzdősportot, vagy erőnléti sportot, amitől majd kicsit észhez tér a többi, és legalább téged hagynak békén. Ha lány vagy, akkor... hát akkor nem tudom mit tegyél :S

Remélem segítettem!

Üdv.

2010. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy lány vagyok xD

Mármint.. nem baj, csak én se nagyon tudom , mert akármennyire hidegen hagynak, rossz érzés egyedül lenni mindig

2010. aug. 11. 14:33
 7/19 anonim ***** válasza:

Az én osztályomban 2 csapat volt.Fiúk vs. lányok.Ezen belül is volt egypár csapat,a barátnők.Lányoknál két csapat volt,egy négy(ebbe voltam én),és egy öt fős,valamint volt egy lány,aki mindig egyedül volt.A négy fős csapat(köztük velem),nagyon jól elvoltunk egymással,az öt fős többször veszekedett,mint mi,és néha velünk is összevesztek,de persze 8.osztályban észheztért mind a két csoport,és hagytuk egymást a francba.Aztán nyolcadik félévben történt valami érdekes:a két csoportnak néhány tagja nagyon jóba lett egymással,aztán úgy lett egy harmadik,de legkisebb csoport,ami nem igazán,csak picit különült el.A fiúk között 2 csoport volt:a hülyék és a menők.A menők állandóan cs.sztették a hülyéket,persze,mi csajok csak röhögtünk rajtuk.Valahogy túléltük.

*****

Rólad annyit,hogy valahogyan(bárhogyan) próbálj egy barátnőt szerezni magadnak,akit sokszor látsz egyedül,vagy akivel sokszor vesznek össze a barátnői.Érdekes a helyzeted,megkell hagyni.Nyugodj meg!

Aztán ha nem jön össze a barátkozósdi,akkor fordulj sarkon,és mondd anyudéknak,hogy mi a gond,és hogy keressenek neked másik sulit a környéken,mertha nem kresnek,akkor befogsz járni,de semmit se tanulsz...ennyi.

2010. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

tegnap 12:53-as vagyok!


Őmm... hát ez kemény dió. Tényleg egyszerűbb lenne keresned egy másik iskolát, de hát most jön a továbbtanulás, szerintem maradj a suliban, és valahogy bírd ki. :S Keress kisebb vagy nagyobb barátokat, vagy próbálj csevegni tanárokkal, járj szakkörökre, onnan biztos lesz egy-két olyan, aki arra fele megy haza, amerre te :) Túléled, remélem :) Aztán ha bekerülsz a középsuliba, minden jobb lesz, hidd el :) A sok fafejű meg ne érdekeljen ;) sok sikert!

2010. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az én osztályom ötödikben bolondult meg, a hetediket már hatosztályos gimnáziumban kezdtem. Most 11-be megyek, és nagyon jól érzem magam az osztályomban.

Szerintem ne közeledj senkihez, mert ha valakivel barátkozol egy ilyen közegben, akkor rögtön akad másik 14 ember, akik utálni fognak érte. Sulin kívül nincs barátod?

KITARTÁS!!!

2010. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok megértő kommentálót, és üzeneteiteket! :)

Hát, épp ezaz amit mondott az egyik kedves ötletadó, hogy hamarosan a tovább tanulás jön...

És anyukám ezért mondja azt, hogy ezt már ki lehet bírni, csak ő nem tudja átérezni milyen érzés amikor már most kapom a leveleket myvipen hogy elsején sz'rrá fognak verni..

Bár nem nagyon félek tőlük, és ha tovább cseszegetnek esküszöm viszek gázsprayt.. Lehet nem jó ötlet, de akkor békén hagynának mert így azt hiszik hogy félek tőlük pedig tisztán megmondtam h nem..

2010. aug. 13. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!