Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy lehet kibírni a hetedik,...

Hogy lehet kibírni a hetedik, és nyolcadik évemet abban a suliban, ahol nincsenek barátaim, és mindenki utál mindenkit, csak addig tart 1 barátság amíg valaki nem jön, akinek jobbak a ruhái, vagy a telója v vmi?!

Figyelt kérdés

Itt mindenki b@asztatja a másikat, ott ahol és amikor csak tudja. Nem vagyok problémás, de ez a helyzet nagyon is az.

Megoldás ha egész évben kussolok, és ha 1 tanárnak feltűnik h a szorgalmas diákból, egy szomorkás, csöndes kis senki lett és elmondom neki?

Ebben az évfolyamban a 4 helyett, csak 3 osztály van, és az egyikbe már jártam, de oda túl jó voltam, a mostaniban sznobok vannak, és beképzelt hülyegyerekek, akiket 1 szóval is lehet egymás ellen fordítani, a harmadik osztályban se lehet jobb, mert akinek hármas az átlaga, az már nekik zseninek számít, és rossz magaviseletű az egész osztály.

Az osztályfőnököm próbálja összekovácsolni a 'bandát' és év végére már oké minden, utána jön a nyár, és megint olyan mint tavaly.

Nekik az a menőzés ha valakit nem érdekel h mit mond róla a többi 28

Sokan vagyunk, és túl sok a lány (10F, és 19L)

És a fiúk azok kizárják a lányokat, nem szívesen vannak velük egy légkörben, és köztük is vannak a lányok miatt konfliktusok. (pl: ha 'Bandinak' beszól 'Ancsa' hogy hülye, akkor 'Bandi' vissza szól és ezt nem tűri 'János' aki szerelmes 'Ancsába')

Láncreakció.


Mindenki vs Mindenki

=/


2010. aug. 9. 16:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hidd el én 7 évet húztam ki eddig egy gyökér osztállyal xD most meek 8.-ba aztán meg el a p@csába xD bírd nekem csak 2 haverom van azt velük lógok minden nap :) fel a fejjel
2010. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Engem is ütöttek, de nem egy nagyvonalú győztesek, mert szerintem az alap, hogy aki a földön van, azt nem rugdossuk... Végig egyetlen kitűnő voltam+egyetlen szemüveges+egyetlen balkezes az oszályban. Ha ez nem lett volna elég, elsőben amikor egyszer kértek tőlem 20 forintot kajára megmondtam hogy majd adok ha visszaadják az ecsetemet meg a balkezes ollómat. Visszakaptam eltörve/ csorbítva. Onnantól háborúzunk :D
2010. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hát.. nem javul a helyzet, sőt...

De mégis jobban érzem magam, hogy tudom nem egyedüli eset

2010. aug. 18. 16:35
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves fiatal kérdező, nekem ugyan ennyi idős fiam van de ha hasonl dolgokat élne át mint te..hát én azonnal át vinném egy másikba..mert az ember tönkre mehet félév alatt is elmebelileg...de sajnos tetlegelésig is elmennek,biztos vagyok benne hogy a szüleid is láttak vagy hallottak ijesmit a hiradóba... http://www.youtube.com/watch?v=sUJLI_2ScoQ bár te talán te nem vagy roma de mások is át élik mind ezt és talán a szüleidnek komolyabban kéne ezt felfogni és kezelni a helyzetet mig lehet, míg nem válik komolyá!ezt meg kellene mutatni nekik hogy nézzék már meg figyelmesen,a finlm közepe körül igen komoly dolog....de légy erős légyszives és mutasd meg ezt nekik, de ha nem megy,keress tovább...ezt tényleg te tudod a leg jobban...és én át érzem milyen komoly ez,mások talán azt mondják birtd ki...! mivan ha nem...mi van ha ezek a vad gyerekek messzebb is elmennek...csináld amit kell drága mert féltelek...!
2010. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és értem mire gondolsz...

Én nem vagyok roma, nincsenek roma osztálytársaim..Épp ez a legundorítóbb az egészben.. Magyar vs Magyar... :/

2010. aug. 24. 20:50
 16/19 anonim ***** válasza:
ugyan előző vagyok..légyszives kérdező ezt is mutasd meg a szüleidnek... http://www.youtube.com/watch?v=FBd2pGyAtDU&feature=related
2010. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ugyanez van . bocs hogy irtam
2010. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia! Barátkozz össze a fiúkkal. Egy normális fiú barátnál jobb nincs. Összehaverkodsz velük, náluk nem divat ez a pletykálás, elvannak és kész. Ha sikerül velük jóbalenned annak ellenére, hogy utálják a lányokat, akkor a legjobb helyen vagy. Egyébkként úgylátom, te ebből kilógsz. Én lehet inkább ülnék egyedül, minthogy ilyenekkel beszélgessek:SSS Egyetlen megoldás,hogy valamelyik sráccal összebarátkozol, vagy húzol másik suliba. Sajnálom:/
2010. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom.
2011. okt. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!