Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nincsenek igazi barátaim?

Miért nincsenek igazi barátaim?

Figyelt kérdés

Van az osztályban rajtam kívül 6 lány, mindenkivel aránylag jó viszonyt tartok mert utálok rosszban lenni valakivel.Mndenkivel jól ebeszélgetek...De amikor valamiben egyedül maradok, senki sem áll ki értem. És utálom amikor ezzel az egésszel szembe kell néznem és sokszor majd el sírom magam.És ha valamivel több ideig többször együttvagyunk akkor egyszer csak vaamiért fogja magát és lepattint szóval lemond minden közös programot... és a tetejébe vanegy lány az osztályba aki egyszerűen borzalmas.Pl.:Ha beteg vagyok akkor kibeszél mindent rólam ha igaz ha nem.És akkor egyik pillanatba semmi baja a másikban meg rá van írva az arcára hogy utál... És olyan mintha ő lenne a törzsfőnök mindegyik csaj baktat utána mint a birkák(a hülye csaj háta mögött meg mindenki utálja)szóval nem értem miért mennek utána. a tetejébe kb. egyenlően nagyon jó tanulók vagyunk és mindig megbuggyan a féltékenységtl ha valaki megdicsér engem.Nincsenek barátaim,vagyis egyszer vannak egyszer nincsenek!Sziinte olyan mintha ők a csajtól függnének! Nagyon rosszul érzem magam!(tudom hogy nagyon lelkis vagyok)OLYAN NEHÉZ NEM FOGLALKOZNI VELÜK!

:(:(:(


2011. nov. 18. 19:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
bejelölnek*
2012. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!