Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltatok már egyedül színházba...

Voltatok már egyedül színházban/moziban?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen volt? :) Jobban szerettek egyedül járni ilyen helyekre, vagy inkább ismerőssel/baráttal?
2012. okt. 9. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Színházban, moziban még nem, de koncerten már igen. Mondjuk úgy mentem, hogy sejtettem, hogy lesznek ott ismerősök, de nem beszéltem meg előre senkivel.
2012. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedül nem voltam ilyen helyeken és nem is szeretnék így menni,mert tök pocsékul érezném magam.
2012. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak egyedül szoktam menni.
2012. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Moziba főleg egyedül megyek - vagy apámékkal mert akkor ők fizetik. Szeretek egyedül menni, nincs aki zavarna film közben, és utána sem kell megbeszélni milyen volt.
2012. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Moziban még nem, de ma majdnem pont beugrottam az Urániába, csak pont nem voltak érdekes filmek. Koncerten voltam 16 éves koromban, ott ismertem meg a barátomat, akivel 3 évig voltunk együtt.
2012. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyetem alatt nagy művészmozi látogató voltam.

Volt olyan időszak, hogy minden héten beültem valami előadásra.

A haverok-barátok úgy voltak, hogy bebonyolítottak volna, hogy ne ide, hanem oda, meg ki tudja melyik merre nőzött, vagy mit csinált éppen, amikor nekem olyanom volt, hogy menni kell.

Úgy voltam vele, mint a KFT együttes Siker, pénz, csillogás című számában. "Hiányzik már a mozi nagyon, hogy ki ne ugorjak az ablakon." :)

És szerettem egyedül is mozizni.

Na de az akkor volt. Csóringer voltam, de volt diákom, oszt ócsóért lehetett menni ezekbe a kis mozikba. Meg ott adtak olyan filmeket, amiket "igényeltem".

Most már meg dógozok, drágább is így, meg nem szánom rá az időt.

Néhanapján azért elkeveredek, de nem sűrűn.

2012. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!