Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összeköltöznél idegenekkel...

Összeköltöznél idegenekkel albérletbe?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már jó sokszor összeköltöztem, mikor fősulis voltam, volt, hogy külön szobám sem volt, de szerencsére normális embereket fogtam ki többnyire, ha meg nem, akkor léptem.
2012. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Persze. Sőt, az a ritkább eset, ha valaki ismerősökkel költözik össze.

Először úgyis megnézed a kiadó szobát, elbeszélgetsz az ott lakókkal, de legalább az egyikükkel, az alapján úgyis kialakul benned, hogy szimpatikus-e az illető, a lakás.

Ahogy rólad is az első benyomás. Az is lehet, hogy téged fognak elutasítani.

2012. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem muszáj volt. 2 hetes továbbképzésre kellett felköltöznöm Budapestre, és albérletekben helyeztek el minket. 5 másik sráccal kellett együtt laknom, akikkel akkor találkoztam először. De nem volt vészes, első este összeismerkedtünk, elbeszélgettünk. Utána már olyan volt az egész, mint egy nagy buli, minden este plázába mentünk, moziba, "otthon" dvd-zés, piálás stb.
2012. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyszer muszáj volt, de soha többet nem csinálnám még egyszer.
2012. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy a barátaidat sem ismered. Abból a szempontból, hogy nem tudod mennyire lusták a házimunka terén, milyen igényeik vannak a tisztaság terén. Vagy milyen hülye szokásaik vannak. Erre szokták mondani, hogy lakva ismerszik meg az ember.

És csak azért mert barátok, nem biztos, hogy jobban fognak alkalmazkodni, sőt, pont azt hiszik sokan, hogy egy barátnak tűrnie kell a számára idegesítő, undorító dolgokat is, pont mert hogy jóban vagyunk, haverok vagyunk.

Én azt tapasztaltam, hogy egy idegen inkább alkalmazkodóbb, mint egy rokon, barát.

2012. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
4x laktam együtt idegen emberrel. Az elsővel kollegák is voltunk, egy idő után sok volt, hogy napközben is és otthon is egy fedél alatt vagyunk. Másik 2-vel nem volt gond, a harmadikkal igen.
2012. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!