Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltöznél, ha tetszik?

Összeköltöznél, ha tetszik?

Figyelt kérdés

van egy haverom, akivel az volt a terv, h közösen bérlünk egy lakást, mert ugyanoda megyünk tanulni és mást nem ismerünk.

Most épp megy a nagy keresgélés, de közben nekem megtetszett ő valamiért most, és szerintem én is neki. Félek h nem sülne el jól a dolog, h így indítunk, ha mondjuk összejönnénk és máris együtt kéne élni is, másrészt meg mi van ha hamar kiderül h nem megy és akkor meg ott vagyunk a lakással...

én nem laktam még együtt pasival, és nem is tervezem h a jövőben összeköltözzek a párommal túl hamar, ért elég csalódás, óvatos akarok lenni

21L


2012. szept. 7. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen összeköltöznék, de nem foglalkoznék vele mint pasi, csak mint barát.
2012. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha összeköltözöl vele, mint lakótárs, akkor hagyd őt, mint pasit. Csak gond lenne belőle. Vagy keress mást lakótársnak.
2012. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Mérlegelnék. Ha annyira tetszik, nem költöznék össze vele. Ha a költözést választanám, akkor meg letennék róla, mint pasi.
2012. szept. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Összeköltöznék előszőr,mint sima barátal ha járnánk az se lenne baj.
2012. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!