Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csábitanál, széditenél egy...

Csábitanál, széditenél egy nőt ha nem tetszik, ha nem akarsz tőle semmit?

Figyelt kérdés
ő meg közbe belédszeret
2012. szept. 1. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
csak abban az esetben, ha nem kaphatom meg és utálja az olyan pasikat, amilyen én vagyok. De időtöltésnek is jó, ha nincs jobb vagy nincs más.
2012. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. szept. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor mi a fenének szédítgeted? Ez valami önbizalomépítő tréning nálad? Ha meg a "nem akarsz tőle semmit" alatt azt érted, hogy csak szexelni akarsz, komoly kapcsolatot nem, azt meg lehet mondani neki. Attól kezdve az ő felelőssége, hogy belemegy-e a dologba, és megkockáztatja, hogy belédszeret, vagy eleve visszautasít.
2012. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én egy rakás pasit ismerek, akik flörtölnek fűvel fával, mert soha nem lehet azt tudni, mire lesz jó később..
2012. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

engem ilyen családapák szeretnek "szédítgetni" röpke szex reményében

csak dörzsöltebb vagyok annál hogy beléjük szeressek

2012. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt a játékot a hülegyerek kategóriába tartozó kukis.ok csinálják. Sajnos nagyon sokan vannak, vigyázz csak a szívedre. Egy férfi ilyet nem tesz, miért is tenne? Neki nincs olyan roggyant agya, amit így kellene izgatni.
2012. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is áldozata lettem egy ilyennek. Villanyszerelőként dolgozott nálam napokig. Végig olyanokat mondott, hogy én vagyok az istennő etc...

A munka végére már bizalmas kapcsolat alakult ki (nem történt semmi konkrétan, de elhívott meccsre, színházba). El is mentünk (szintén nem történt semmi). Majd pénzt kért kölcsön....Nem adtam. Mindjárt nem voltam többé istennő.

2012. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor megmondták konkrétan,hogy csak szexet szeretnének velem,de az sem volt valami felemelő élmény.
2012. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

heteske, te milyen naiv vagy, egyem a szívedet! hát ilyen szövegnek már egy 10 éves kislány sem dől be! :D


velem ilyet nem csinált még senki. mivel régen elég rusnya voltam, így mindenki leszögezte, h nem akar tőlem semmit, max barátságot, aztán én meg a kelleténél jobban megkedveltem az illetőt. de ez még nem az ő hibája.

2012. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!