Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összeköltöznél idegenekkel...

Összeköltöznél idegenekkel albérletbe?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Hát elkondolkodnék rajta erőssen az biztos,attól függ ki azok,elötte azért valahogy kideríteném hogy kik azok és milyen életvitelt élnek és mivel foglalkoznak egyáltalán.Ha nem lenne muszáj akkor nem,de ha nagyon rálennék szorúlva akkor talán igen,de akkor is jól megnézném hogy ki az vagy kik azok és milyen életet élnek.
2012. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokkal, akik rendesen tanulnak, vagy dolgoznak és nem dorbézolnak, igen. Mivel én egyetemre járok és egy ideig úgy volt, hogy el kell költöznöm otthonról, ezen is gondolkodtam. De szerencsére megoldódott a probléma. Normális, békés, csendes emberekkel költöznék csak össze, a kor mindegy, bár azért idősebb férfival nem költöznék össze.
2012. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Egészen biztosan nem. Csak közeli ismerősökkel, családtagokkal.
2012. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2012. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Simán, én már csináltam is ilyet, amikor szobát béreltem. Persze előtte meg kell velük ismerkedni, megkérni őket, hogy mutassák meg a lakást. Megnéztem pár lakást, jó fejek voltak mindenhol, de végül a lakás döntött, nem az ott lakó emberek. Jól kijöttünk, előre meg kell egyezni a szabályokban (hűtő felosztása, fürdőszoba használat, stb) és akkor nem lehet gond.
2012. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemistaként több emberrel laktam együtt,csak szobát béreltem egy 3 szobás lakásban.

Volt 30as pasi,50-es nő, két 20 éves fiú,velem korú lány (probléma egyedül a velem korú lánnyal volt érdekes módon,pedig én is lány vagyok)

2012. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemistaként nem is volt kérdéses...többször is megtörtént :D
2012. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most is úgy lakom, egyetemista korom óta így van, ezen nincs semmi különös, nem mindenki teheti meg, hogy saját lakást béreljen.
2012. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Első pár nap alatt megismert csoporttársakkal költöztem össze pár éve. Ők már régóta ismerték egymást, és kellett a lakásukhoz még 1 vagy 2 fő. Én voltam az egyikük. Így laktunk együtt 6-an lányok. Persze voltak összezörrenések, de azért jól megvoltunk két évig. Most is simán bevállalnám ha rákényszerülnék..
2012. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg is történt már. Előtte 2-szer találkoztunk, szimpi volt a bérlőtárs és a lakás is és belevágtam. Semmi gond nem volt.
2012. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!