Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyertetek már ti vagy egyik...

Nyertetek már ti vagy egyik családtagotok nyereményjátékból valamit? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 19:38
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim válasza:
100%

Nyertem anno általános iskolában tombolán egy emlékkönyvet, annak idején 6 évesen két jégrémet, hatost kellett dobni egy üzletben egy hatalmas kockával, ami akkor nyílt és aki dobott az kapott 10% kedvezményt a vásárolt dolgai után, meg 2 fagyit. :)

Párszor nyertem kaparóson kisebb összeget, a legnagyobb összeg 5000ft volt Astron.

Többször volt kettesem az ötös lottón egyszer volt hármason akkor kicsivel több, mint 12ezer forintot nyertem. :)

Nyertem anno a sport csokival egy utazó activity társasát, meg persze csokit. Túrórúdival meg túrórúdit.

Cocacolával egy felfújható fotelt, amit nem kaptunk meg.

A blikkel egy CD-t, de azt sem kaptuk meg. :)

Azt hiszem ennyi. :)


Ezt a black jacket kipróbálom én is. :D

Meg még annyit, hogy egyik ismerősöm 30 millát nyert a sankdináv lottón. Annyira volt ez jó, hogy kifizették a hiteleiket meg talán vettek egy telket házzal.

2012. szept. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim válasza:
100%

a nagyobbak:

- egyszer nyertem egy wellness hétvégét :)

- belépő egy konferenciára, ahová egyébként nem jutottam volna el (18e Ft lett volna)

- vízszűrő kancsó

ezenkívül mozijegyeket többször, kozmetikai csomagot, könyvet, pólót, utalványokat.

2012. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 Septimius válasza:
100%
Én nyertem már pólót, bögrét, könyveket. Apa lottózik, ott nyert egy kisebb összeget, de azt mondja, hogy kb. annyit, hogy kihozta nullszaldóssá a lottóba "fektetett" pénzét XD. Egyszer meg sorshúzásra akartunk menni, de akkora tömeg volt, hogy nem tudtuk leparkolni a kocsit, így hazamentünk, gondoltuk, ekkora tömegből miért pont mi nyernénk valamit. Másnap meg anya munkatársa mesélte, aki elment a bulira, hogy kihúzták a nevünket, és nyertünk volna egy kosztümöt. De mivel nem voltunk ott, új nevet húztak :D
2012. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen tekintetben elég szerencsés vagyok :D. Nyertem már könyveket, DVD-ket, sminkez, ékszereket, ruhát, kulcstartó/díszt, plüssállatokat és rengeteg színház- és kocnertjegyet. Ja meg hát jégkrémet a Krémkönnyűvel :P.
2012. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
34. vagyok: mozijegyet is egypárat :D.
2012. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

dejó nektek..én még anno általánosban nyertem a tombolán egy torpedó játékot azt jóidő:D

ilyen szerencsések vagytok vagy sokszor figyelitek a nyereményjátékokat és hajtotok rá?? vagy hogy csináljátok??? áruljátok már el:D én is akarok vmi igazi nagy dolgot nyerni:D:D:D

24L

2012. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt chipses zacskóban pénz nyeremény. Anno találtam is benne még papír 200-ast, 500-ast és egyszer egy ezrest is.

Kaparós sorsjegyen is nyertem már kisebb összegeket.

Nyerni annyira nem szoktam, találni annál többet.


Ja, nővérem nyert a lottón egyszer 1 milliót.

2012. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem a nagyon szerencsés. Egyszer poénból bedobott egy 100-ast a félkarú rablóba (amúgy sosem játszik ilyenekkel) és nyert 10.000 Ft-ot. Aztán kaparós sorsjegyen nyert 36.000 Ft-ot.
2012. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

- vidéken rombolán amikor 7 voltam, nyertem egy autóba való napellenzőt (magamat húztam ki, mindenki rajtam röhögött)

- kb 25 túrórudiból kb 2 nyert, egyiket apa véletlenül kidobta, a másikat elfelejtettük beváltani

- 1 sörrel egy másik sört, eddig 5x próbáltam beváltani de nem bírom megjegyezni hogy milyen fajta és rosszat viszek a pénztárhoz, de nem megyek vissza onnan már kicserélni

- nagypapám nyert 50 éve valamilyen lottón, a pénzből vettek egy kocsit és jogsit csinált az egész család

- egyszer nyertünk egy telefont, de zártkörű parti volt és kb 50ből 10en nyertek ugyanilyet :)

- kaparósat játszottam néha régebben 1000 volt a max amit nyertem (és persze újabb kaparóst vettem belőle- ami már nem nyert)


21L

2012. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%

Kaparós sorsjegyen kisebb összegeket.

Lottón 30.000 ft-ot

Milkával Milka hátizsákot.

Tombolán apróságokat.

Whiskas-szal macskakaját.:D


Nem nyereményjátékon, de szintén nyertünk:

Válltáskát és LCD monitort :)


Unokatesóm DVD-t (ez már nyereményjátékkal)

2012. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!