Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nagyon mókás kedvű családt...

Van nagyon mókás kedvű családtagotok? Sztori?

Figyelt kérdés

Nekem a párom és a párom édesapja ilyen mókás, epés, szivatós emberek. Valahogy úgy lehetne jellemezni őket, hogy akit szeretnek azt szívatják is rendesen...Nem arra a kellemetlen ízléstelen humorra gondolok, hanem arra ami tényleg vicces, amikor megtalálják az élet sava-borsát..Pl. az első családi ebédnél, mindent visszautasítottam, ami ital volt, apósom kiküldött erre fel, hogy akkor töltsek "friss csapvizet" :D Vagy egyik alkalommal nem fért el a borvizem a csomagtartóba, kérdeztem mit csinálunk, ha nem fér be, azt válaszolta "beöntjük" :D

A párom cakk ilyen, non-stop boldog vele a világ, tényleg azt mondhatom a humora hozza meg az életkedvemet, ha eltalál menni...


Itt nincs arról szó, hogy nem lennének egyébként komoly emberek, apósom céget vezet, a párom orvosis...csak ilyen jópofák...


Van jó sztoritok? meséljeteeeek :)


2012. júl. 23. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha olyan szerencsés vagy, hogy ilyen jófej családod van, miért nem töltöd velük az időt?
2012. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
A párom az, ami idegesÍtő is tud lenni, mert nagy veszekedés közben képes bedobni valamit, amitől összepisilem magam.
2012. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első, most mi bajod van? Fáj, hogy nem egy válásról kérdeztem, vagy arról, hogy összevertek? Képzeld velük töltöttem a hétvégét, a mai napot is, és most haza értem, eszembe jutottak, ezért írtam ki kérdést, hátha meséltek még...nem értem mi bajod...



Második: ez nálunk is van...néha konfliktusforrás, hogy veszekedés közben is megy a stand up...:D

2012. júl. 23. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez érdekes :)

Évek óta egy kicsit komolyabb férfival élek, szeretem őt nagyon. Persze elhülyéskedünk, poénkodunk, de nem ilyen viccelődő.

Mikor megismerkedtem régebben sok férfival, volt, amelyik elkezdett tetszeni. Amikor kiderült, hogy nagyon poéngyáros, vagy nagyon meg tud nevettetni, egyszerűen "kiszeretődtem" belőle. Édesapám, testvéremék is poéngyárosok, talán emiatt van az, hogy egyszerűen csak egy haverként tudtam őket kezelni.


De egyébként nagyon jó a földön fetrengeni a két bátyám hülyeségén, amikor összekerülnek :)

2012. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:D


Én azt bírom mikor após meg a sógora összekerülnek, olyankor végem van, tegnap egész délután sírtam a röhögéstől...:D

2012. júl. 23. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, nem rosszból írtam.


Csak soha nem tudom felfogni, hogy miért érdekel valakit más családja? Én is mesélhetnék vicces emberekről, de abban pont az a lényeg, hogy ismered az embert, akiről szó van. És nem csak annyit, hogy vicces, jófej, mert egy ember annyira összetett és sokszínű, hogy egy könyvet lehetne csak a jellemzéssel megtölteni. Pont az érzés marad ki a sztoriból, amit az ember kivált belőlünk.


Csak nem értem, így mi a lényege. Bocsáss meg.

2012. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekel más családja, tévedsz. De más családból kis történetek, viccek igen is megmosolyogtatnak, ha Téged nem, hát nem. De miért nem lehet, egy pozitív hangvételű bejegyzésre úgy is válaszolni?
2012. júl. 23. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk relative az egész család az. Apu, nagybátyám, a párom szülei... még az otthonban a nagyimra is kezd ráragadni némi humor, aki amúgy vaslady volt, hogy finoman fejezzem ki magam. A szobatársa csak megszelídíti. Konkrét poénokat nem tudnék kiemelni, mert ezek szerintem az adott szituban, az adott témában viccesek, így utólag ismeretlenként már annyira nem.
2012. júl. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Amiket leírtál lehet, hogy akkor viccesek voltak, de így egy idegennek elolvasva nem azok
2012. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
lehet :))
2012. júl. 24. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!