Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha egy családtag...

Mit csináltok ha egy családtagotok áttúrja a cuccotokat ha nem vagytok otthon? Ezt hogy védjem ki?

Figyelt kérdés
Annyira gáz, ma is hazajöttem és a cuccaim szanaszét voltak :( És még be is ismerte hogy ő csinálta. Ráadásul nincs zár se a szekrényeimen így mindenhová hozzáfér :S :(
2012. ápr. 3. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

1. Beszélnék vele,hogy ne csinálja

2. Áttúrnám én is az ő cuccait

3 Csináltatnék az ajtómra zárat

2012. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Először is, alaposan cseszd le, akárha az anyádról is van szó. Mindenkinek joga van a magánéletre, és senkinek sincs joga semmiféle ürüggyel átturkálni a családtagjai holmiját, ha nem kapott rá engedélyt. Ez ugyanis durva agressziónak számít.


Aztán kérj segítséget az apukádtól, vagy a tesódtól hogy segítsen zárakat szerelni a szekrényeidre, vagy csináld meg magad, és a cuccaidat mindig zárd szépen el. Mindnet, és módszeresen. ha feltöri a zárat és nagykorú csinálja ezt, akkor fel lehet jelenti a rendőrségen.


Egyébként pedig igyekezz otthonról elköltözni, ha nincs, aki megvédjen téged és kiálljon melletted egy ilyen agresszor ellen.

2012. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Hány éves vagy? Ki túrta át a cuccaidat? Volt rá valamilyen oka? Mit mondott miért?
2012. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Én 21 vagyok, és nekem se bír leszokni róla muterom.

De engem nem is érdekel, nincs semmim amit rejtegetnem kéne.

2012. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A nagyanyám. Igazából be van kattanva évtizedek óta, ez még csak egy finom húzása amit leírtam. Ha rászólunk a kotorászásért akkor vagy vihog vagy ordít. Az én szobámat sajnos nem tudjuk lezárni előle, be tud oda jutni simán.

22 éves vagyok és még egy kicsit távoli az elköltözés lehetősége :S

2012. ápr. 3. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Írj neki bunkó üzeneteket!Pl amikor kinyitja a fiókodat,nézzen vele szembe egy cetlin az,hogy "látlak":)A mi családunkban így oldódott meg ez a probléma.Sok sikert!
2012. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Be tudod zárni a szobádat, ha akarod. Egy lakotos símán megcsinálja, ha a szüleid erre nem hajlandóak.


Ha a nagyi nem komplett, az nagy pszichés teher az egész családnak.


22 évesen nem olyan nagyon távoli az elköltözés. Csak akarni kell. Ha a szüleid nem védenek meg a nagyi húzásaitól, akkor sajna valószínűleg egy ronda családi játszma része vagy, áldozatként, és azt csak egy szaki tudja feloldani. Azzal itt nem tudunk mit kezdeni.

2012. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Egércsapda. Nem a legfinomabb módszer, de hatásos.
2012. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Ragasztócsapda.Amikor kinyitja a szekrényt,odaragad a keze,nem tudja leszedni,te előugrasz a rejtekhelyedről és lekapod!Fényképezőgéppel persze.
2012. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!