Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyertetek már ti vagy egyik...

Nyertetek már ti vagy egyik családtagotok nyereményjátékból valamit? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 19:38
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

Párszor túró rudit, sopronit. Meg egyszer még régen egy robogót.

Na meg a suliban tombolán, de ott nem volt nehéz, kb. mindenki nyert valamit, direkt úgy csinálták (alsó tagozatban). Én egy Garfieldos kulacsot nyertem... :)

2012. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%
Csokival csokit, Sport szelettel sport szeletet, kaparóssal egyszer 500 FT-ot.
2012. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
75%
Kaparóssal 5 milliót, wellness-hétvégét többet is, ajándék csomagokat, konyhai robotgépet, sütőtálat, bögréket, csokikkal én is 10-ből 9-szer nyerek egy másikat, ha olyan akció van épp. A családban és a baráti körben is nyertek már autót.
2012. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisebb összeget nyertem már a lottón főleg a 6 oson amikor 3 asom volt de egyszer az 5 ösön is volt 2 találatom. Egyszer volt amikor nyertem egy mikrohullámú sütőt valami sorsolásos izén. Meg egyszer a bátyám valami rendezvényen nyert egy nagyon komoly Tv-t de mivel nem tudta kihasználni így az árából új konyhabútorba fektettek ami nagyon jól néz ki a mai napig is pedig ez nem most volt.

Én ugye nyertem a csokikkal is főleg a tavalyi sportszeletes cuccal amikor kb 20 csokit gyűjtöttem összesen össze. Meg volt amikor interneten nyertem egy ajándékcsomagot mindenfélével. Meg egyszer a barátnőm nyert valami könyv vásárlási utalványt még amikor nem ismertük egymást és abból megvette azokat a könyveket amikre már régóta vágyott:)

2012. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%

Csokival csokit..., ennyi! :)

Igaz nem rokonunk, csak az ismerősünk, de ő nagyon szerencsés ilyen téren. Kerti bútort, pólót, CD-t, koncertjegyeket(nem is egyszer) nyert már!

2012. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Kenó játékon,2 millió forintot.Néha még kisebb összegeket,szintén kenón,lottón,egyszer pedig egy újság előfizetést is nyertem.
2012. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
Rádiós játékon Mp3 lejátszót, csokit, frizbit, egyszer hármasom volt az ötös lottón :) kaparóssal 1.000.- Ft
2012. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kaparóssal szoktunk nyerni, 500-1000 forintokat, csokival csokit, fagyival fagyit. Cicakaja vonalkódját szoktuk beküldeni, azzal szinte mindig nyerünk, legutóbb 10 kiló tápot.

Sajnos autót, telefont, lakást, nagyobb pénz összeget még nem sikerült, de ami késik, nem múlik :)

2012. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
idén nyertem egy LCD TV-t bár elég nehezen akarták ideadni,mindenbe belekötöttek,meg egy pár forintot chipsbe,egy hűtőmágnest meg még volt valami de arra nem emlékszek
2012. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
88%
Egyik rokonom 3milliót, egy másik pedig 1,5milliót nyert a lottón. Én tombolán egy csomag szotyit még kb. 96-ban. :)
2012. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!