Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "nagymagyarok" miért zsidózn...

A "nagymagyarok" miért zsidóznak le mindenkit, aki más véleményen van, mint ők?

Figyelt kérdés
Attól, hogy én nem járok tüntretni, nem utálom a cigányokat, zsidókat, homokosokat, és úgy általában mindenkit, aki nem magyar, attól én miért lennék zsidó? Talán horogkersztekkel meg árpádsávos zászlóval kellene vonulnom az utcán is, hogy ne zsidózzanak le? Ha hangot adok annak, hogy szerintem ostobaság a keresztény vallás, attól miért lennék zsidó? Miért kell folyton lezsidózni?
2009. júl. 31. 09:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

és ha már itt tartunk, megmondjam mi a csürhe?


Ez:


http://www.youtube.com/watch?v=PJPEPL-OeI8


Na szóval ilyen színvonalú "emberek" ne akarják már megszabni hogy mit jelent a "csürhe" fogalom

2009. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
68%

és ha a cigány mondja hogy, "büdös köcsög magyarok". és ha védekezel ellenük, akkor jönnek, hogy "rasszista mádzsár náczik", az nem diszkriminálás? egy különbség.. a magyar ember ITTHON van, a cigány-zsidó meg betelepült, szóval befoghatná, nem kéne segélyt/jogokat követelni..

ha én kitelepülnék izraelbe, én se követelnék több jogot, csak azért mert "nem onnan származok, ezért nehéz a beilleszkedés".. nem mi hívtuk őket, aki meg gyalázza a jelképeinket, megérdemli a "zsidó" jelzőt, mert valahol a magyarellenesség hátterében szinte mindig ők állnak..

2009. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
43%
ha ezek olyan nagymagyarok valóban, akkro az idei melegfelvonuláson igazán megvédhetnék és kiállhatnának a magyar melegek mellett!! Mutassák meg h magyarok !!
2009. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
28%
Mellesleg az árpádsávosat is be kellene tiltani és önkényuralmi jelképként büntetni !! Itt kezdődne ...
2009. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Salx Narval ***** válasza:
48%
Függetlenül attól, hogy melyik oldalon álltok, kezet foghattok egymással, mert egyikőtök sem különb a másiknál. Arogáns kis hülye taknyosok vagytok, legalábbis úgy viselkedtek. Dobálóztok a nagy szavakkal, meg a Magyarsággal.Szégyellhetnétek magatokat az ostobaságotok miatt.Nekem itt, több mondanivalóm nincs.Utoljára én is had általánosítsak.
2009. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
53%

Tisztelt kérdező!

Ha veled ez történt akkor valószínűleg nem jó "nagymagyarokkal" találkoztál. Ezt a szót pedig ne használjuk ha lehet,ez igen sértő. A "nagymagyart" gyakran mondják a nacionalistákra,irredentákra ezt már észrevettem.

Egy "nagymagyar".

2009. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdésfeltevő!


Szerinted miért lenne ostobaság a keresztény vallás?


Végiggondoltad már ezen kijelentésed értelmét valaha az életedben?

2009. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Szerintem minden oldalon vannak normálisak, és vannak gazemberek. Csak nagyon nehéz különválasztani őket.


Pl: Gondolj csak arra, hogy ha beteg leszel és felír az orvosod egy orvosságot, amit a Richter Gedeon Gyógyszerárú Gyár gyártott, akkor azt, hogy ezt Te megkaphattad, azt egy zsidónak köszönheted.

Richter Gedeon ugyanis zsidó volt. Na nem olyan, mint ezek a mai SzaDeSzes "díszpintyek". Hanem olyan volt, aki felismerte, hogy a vagyonát értelmes célokra tudja felhasználni.

Vagy gondoljatok a világhírű 100 tagú cigányzenekarra és családjukra. Akik ugyanis ott húzzák a hangszereket, meg az igát, nagyon keményen megdolgoznak azért, hogy Magyarországnak jó hírnevet szerezzenek. És valszeg nem az ő családtagjaik azok, akik Szögi Lajost agyonverték.


Azt hiszem, hogy kell tudni megkülönbeztetni a dolgokat.


Vagy:

Akinek nem ismerős ez a név: Hubay Jenő, annak elárulom, hogy európai hírű hegedűművész volt. Huber Jenő volt az eredeti neve és Ferenc Józseftől szalatnyai előnévvel nemességet kapott. Ő úgy tudom, hogy sváb volt. És mégis a magyar zene ügyéért tett nagyon sokat.

2009. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!