Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "nagymagyarok" miért zsidózn...

A "nagymagyarok" miért zsidóznak le mindenkit, aki más véleményen van, mint ők?

Figyelt kérdés
Attól, hogy én nem járok tüntretni, nem utálom a cigányokat, zsidókat, homokosokat, és úgy általában mindenkit, aki nem magyar, attól én miért lennék zsidó? Talán horogkersztekkel meg árpádsávos zászlóval kellene vonulnom az utcán is, hogy ne zsidózzanak le? Ha hangot adok annak, hogy szerintem ostobaság a keresztény vallás, attól miért lennék zsidó? Miért kell folyton lezsidózni?
2009. júl. 31. 09:54
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Pedig te mondtad, hogy nekem nincsenek nemzeti érzelmeim. Kissé burkoltan, de ezt állítottad. És akkor ugyan úgy általánosítottál, mint azok, aki fasisztáznak és náciznak.

Felőlem bármi lehet a politikai nézete az embereknek, de az tény, hogy a jobbikos, a gárdás, az újnyilas, fasiszta, názi emberek igenis nagyon hasonlítanak mindenben. És a másik álláspontját nem tudják elfogadni.


De akkor miért állítottad, hogy nekem és még rengeteg MAGYAR embernek nincsenek nemzeti érzelmei? Ki vagy te. hogy ezt kimondhasd? Gusztustalan...

2009. aug. 2. 13:58
 22/38 anonim ***** válasza:
30%
13:52- akinek nem inge... tudod. ha te csürhének érzed magad, az nem a kérdező próblémája.
2009. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
32%
rövid o
2009. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
76%
akkor ennyi erővel ugyanezt vissza is lehetne vágni a zsidózásra...akinek nem inge....de ha a kedves kérdező zsidónak érzi magát...
2009. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
88%
igaza van az előttem válaszolónak...ha a kérdező zsidónak érzi magát, az nem a mi problémánk
2009. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Látjátok, csürhe, már megint személyeskedtek.
2009. aug. 2. 17:04
 27/38 Salx Narval ***** válasza:
80%
03-33 vagyok. Ne már srácok, én azt gondoltam, hogy felnőtt emberek módjára megvitathatjuk ezt a témát.Miért kell fasisztázni,csürhézni,zsidózni? Egymást gyalázni. Nem igaz, hogy nem látjátok, hogy mindegyik oldalon vannak normális és agyament emberek is. Pár hülye dobálja egymásra a sarat, ti pedig ahelyett, hogy saját köreitekből kizárnátok őket, egymást sértegetitek.Mire jó ez. Pont tőletek vártam volna, hogy a másik nézetében is meglássátok az értékeket. Egy kis tisztelet a másik irányába, sokat segíthet a közeledésben.De így meg sem halljátok, mit mond a másik.Azért mert mások hülyék, nem kell nekünk is annak lenni.
2009. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
79%
És te kedves kérdező nem személyeskedsz amikor csürhézel?
2009. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
22%

21:05

hogy miért?

mert valóban csürhe vagytok, azért !

2009. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
66%
ti meg valóban zsidók vagytok, azért! :)
2009. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!