Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "nagymagyarok" miért zsidózn...

A "nagymagyarok" miért zsidóznak le mindenkit, aki más véleményen van, mint ők?

Figyelt kérdés
Attól, hogy én nem járok tüntretni, nem utálom a cigányokat, zsidókat, homokosokat, és úgy általában mindenkit, aki nem magyar, attól én miért lennék zsidó? Talán horogkersztekkel meg árpádsávos zászlóval kellene vonulnom az utcán is, hogy ne zsidózzanak le? Ha hangot adok annak, hogy szerintem ostobaság a keresztény vallás, attól miért lennék zsidó? Miért kell folyton lezsidózni?
2009. júl. 31. 09:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
71%

ezt nem értem én sem..

engem is folyton ehazaárulóznak meg lezsidóznak stb.mert nem megyek minden nemzeti ünnepen térkövet dobálni meg tv székházat gyújtogatni

és még ők vannak felháborodva hogy szegény "ártatlan" tüntetőket bevitték a rendőrök

pár év börtön mindegyiknek és kigyógyulnának ebből a majomságból

2009. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy jó kérdés.

Nálam is kb. ez a helyzet.

Szerintem azért "zsidóznak", mert egyszerűen csak így képesek visszavágni.

Szerintem idegesíti őket, hogy nem mindenki úgy gondolkodik, mint ők és másnak is van véleménye.

Erre van egy jó mondás:


A szó veszélyes fegyver és van, aki fegyvertelen.


Nos ők az utóbbiba tartoznak szerintem.

Attól senki sem lesz nagyobb magyar, hogy zászlóval vonulgat meg üvöltözik ("a rosszabbik fajta", meg még randalírozik stb).

Amúgy meg, mint tudjuk, irigy és egymásnak keresztbe tevős nép a magyar :s

SAJNOS

2009. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
57%

különben jó részük azt se tudja miről beszél csak mivel ez ekkora divat lett ők is kiabálnak...ezek simán lekínaznának egy svédet olyan "magas" az értelmi szintjük..

első voltam

2009. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
59%

Mert ostobák. Nem tudnak mit mondani, így hát jöhet a "jól bevált" fröcsögés.

Jómagam már "tiszteletbeli" hazaáruló vagyok, aki védi a b*zikat, ezt egy nagymagyar ismerősöm mondta nekem. Sajnos engem ezek mindig kiszúrnak a punkos öltözékem miatt, de szerencsére eddig még nem kötöttek belém...

2009. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Salx Narval ***** válasza:
59%
Ne törődj az ilyen primitív emberekkel.Még, hogy ők a nagy Magyarok.Pont az ilyenek miatt ég az ember arca. Ki merem jelenteni, hogy a Magyar történelemből, annyit sem tudnak, mint a kilenc éves kislányom.
2009. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem úgy értik, hogy a zsidó média ültethette beléd ezt a nagy ellenszenvet a nemzeti oldallal szemben. És ki kivel hál, olyanná vál. Gondolom a nemzeti oldal primitívebb egyedei így gondolják. De én például azt nem értem, hogy miért beszélsz úgy a történelmi jelképünkről, az árpádsávos zászlóról, mintha valami véres rongy lenne, vagy félelmetes gépfegyver. Nem lehet azért egy napon említeni a horogkereszttel, ez azért primitívség volt.
2009. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
48%

mert egyszerű gondolkodású, buta emberek. mikor érvelsz nekik, és rájönnek (jobb esetben), hogy nincs igazuk, ezzel akarnak visszavágni. (ezen kívül van még a "hazaáruló", és az "szdsz-szavazó" rendkívül értelmes "érvük" is)

nevetséges , és szomorú is egyben:)

2009. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
19%
ZSIDÓÓÓ xD
2009. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

11:56-os!


Nem értelek, de szerintem nem is baj...


Az Árpádsávos zászlót meg sajnos bemocskolták már ezek a szélsőségesek.

És örülök, hogy nem csak én gondolom így. Kezdtem úgy érezni, hogy egyedül vagyok.


De kíváncsi lennék, hogy ki szavazott le mindenkit? Miért? Válaszolni már nem volt erő? Utálom az ilyet...

2009. júl. 31. 12:01
 10/38 Salx Narval ***** válasza:
75%
Szó nincs itt ellenszenvről és a nemzeti oldal elitéléséről. Egyszerűen azokról a" hülyegyerekekről "van szó akik most, jobb szórakozás nem lévén, az utcán parasztkodnak és forradalmárt játszanak, a Magyarok nevében. Ezeket előbb utóbb a JOBBIK-is lefogja rázni magáról, ha komolyan veszi a felhatalmazást amit kapott.Az Árpádsávos lobogót nem mi,gyaláztuk meg, hanem azok akik autókat, kukákat gyújtogatnak és kirakatokat törnek be alatta.
2009. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!