Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "nagymagyarok" miért zsidózn...

A "nagymagyarok" miért zsidóznak le mindenkit, aki más véleményen van, mint ők?

Figyelt kérdés
Attól, hogy én nem járok tüntretni, nem utálom a cigányokat, zsidókat, homokosokat, és úgy általában mindenkit, aki nem magyar, attól én miért lennék zsidó? Talán horogkersztekkel meg árpádsávos zászlóval kellene vonulnom az utcán is, hogy ne zsidózzanak le? Ha hangot adok annak, hogy szerintem ostobaság a keresztény vallás, attól miért lennék zsidó? Miért kell folyton lezsidózni?
2009. júl. 31. 09:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
71%

És a nagy liberálisok miért "árpádrongyos csürhéznek" le mindenkit, aki más véleményen van mint ők?

Egyébként miért baj ha lezsidóznak valakit? A németet is lenémetezik, vagy ezentúl már a népnevek is tiltottá válnak....?

2009. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

A németet is lenémetezik ez igaz. De a te csürhéd MINDENKIT lezsidóz. Még azt is, akiről tudják, hogy nem zsidó. A zsidó nálatok már felér egy szitokszóval. Nálatok negatív jelentése van e szónak, ami azért elég nagy baj.

És attól, hogy valaki más véleményen van, attól még nem válik zsidóvá. De a törpeagyaddal úgysem fogod megérteni, amit írtam.

2009. júl. 31. 21:17
 13/38 anonim ***** válasza:
59%

Az árpádrongyos csürhét is leárpádrongyos csürhézik ez igaz. De a te csürhéd MINDENKIT leárpádrongyos csürhéz. Még azt is, akiről tudják, hogy nem csürhe. Az "árpádrongyos" nálatok már felér egy szitokszóval. Nálatok negatív jelentése van e szónak, ami azért elég nagy baj.

És attól, hogy valaki más véleményen van, attól még nem válik "árpádrongyossá", sem csürhévé. De a törpeagyaddal úgysem fogod megérteni, amit írtam.

2009. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
:D Viccesen ostoba vagy. Melyik cirkusznál dolgozol?
2009. júl. 31. 21:31
 15/38 anonim ***** válasza:
48%

Horogkereszttel nem szoktak vonulni, az Árpád-sávos zászlót meg ne bántsd, mert az nekem is rosszul esik.

Figyelj, az a csoport, amit a média megpróbál egybemosni, nagyon-nagyon heterogén. Vannak a focihuligánok, akik mindenkit szidnak és csak a balhét keresik. Vannak, akik látják, hogy nem mennek itt jól a dolgok, és rendkívüli ragaszkodással és szerettel vannak a hazájuk irányába. Ezeknek egy kisebb része zsidózik, a nagyobbik hazáját szerető, erős magyar identitású ember, de nem rasszista/náci/fasiszta stb. És melletük van egy szélsőséges csoport, akik nem vállalják a közösséget az előzőekkel (és a Jobikkal, Gárdával sem!!!), mert szerintük "lájtosak."

2009. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Salx Narval ***** válasza:
76%
Re:13-28 vagyok. Kedves 21-05 azért mert az SZDSZ-sem mentes a tahóktól és az aroganciától.Meg is kapták amit érdemeltek.Ne azért ítéljünk el valakit, mert más a véleménye, vagy más népcsoporthoz tartozik, vagy esetleg más párttól várja a problémák megoldását, hanem azért mert a viselkedése, életformája,cselekedetei, ezt indokolttá teszik.Ha általánosítunk, mi sem vagyunk különbek a fent leírt szűk látókörű embereknél.00-47 neked sok mindenben igazad van, viszont ha egy párt nem képes, vagy nem is akar megszabadulni a szélsőségeitől,zavaró elemeitől, akkor előbb utóbb az SZDSZ sorsára jut.A legszentebb jelkép is bemocskolódhat, ha viselőik sorába gazemberek kerülnek és azokat nem távolítják el onnan, vagy nem határolódnak el tőlük.
2009. aug. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
57%
és a nemzeti érzés nélküliek miért faisztáznak és náciznak le mindenkit, aki nem olyan véleményen van, mint ők?
2009. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
71%

a legjobb védekezés a támadás :)

én senkit se náciztam le soha, normálisan beszélni próbáltam, de nem fogja fel amit ír az ember, vagy felfogja, és mérges lesz (az igazság fáj), és ezért elkezd személyeskedni...

2009. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Meleg vagyok, nincs bajom a zsidókkal, a cigányok és úgy az emberek közül azokat utálom, akiket van okom utálni. Goth vagyok, és extrémen öltözködök, és magyar érzelmű vagyok. Szívemen viselem az ország sorsát, de a jobbá tételére nem a gyűlölet, a kissebbségek üldözése és az elutasítás a megoldás.

Minden magyarban van nemzeti érzelem, csak a legtöbben felnőnek, és rájönnek, hogy ezt nem kell hangoztatni, mert anélkül is tudják az emberek. Hiszem, és tudom, hogy sokkal "magyarabbak" az olyanok, akiket te és a csürhéd "nem nemzeti érzelműnek" neveztek.

2009. aug. 2. 11:48
 20/38 anonim ***** válasza:
74%
tessék....nem is ismersz és lecsürhézel.... más zemében észre veszed a szálkát, de a sajátodban nem zavar a gerenda? én egy 20 éves történész hallgató lány vagyok, a legjobb barátaim közt van két cigánylány is, és egy meleg férfi is. És általában minden idegennel kedves vagyok addig, amíg ők is azok velem, tekintet nélkül a származására vagy a bőrszínére.... és nem esik jól, hogy lecsürhézel, mert én sosem viselkedtem még csürhe módjára. Erről beszéltem...pusztán azért, mert jobbikos vagyok,és vannak bennem nemzeti érzelmek, biztos egy fajgyűlölő náci csürhe tagja vagyok...nem veszed észre, hogy éppen úgy viselkedsz, mint az általad elítéltek a kérdésedben?
2009. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!