Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg srácok miért sokkal...

Meleg srácok miért sokkal stílusosabbak és igényesebbek?

Figyelt kérdés

Én lány létemre komolyan sokszor tök vacakul érzem magam, mert ha egy öltözkedésében is kifinomultabb, és viselkedésében is stílusosabb, igényesebb sráccal hoz össze a sors, hát naná csak idő kérdése és kiderül, hogy meleg.

És még egy fontos dolog: személyi higiénia terén is sokkal igényesebbek. Ez miért van? Hetero srácok erre képtelenek?

Ráadásul még sokkal kedvesebbek is, hát ez kész ...

Olyan xar ... Hát meleg sráccal mégse kezdhetek ki ...

Szerintetek?


2009. júl. 27. 07:51
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
91%

A metrok azok szigorúan nem melegek, csak úgy viselkednek és úgy néznek ki, az más kérdés, hogy néhány meleg azzal mentegeti magát, hogy ő csak metro.


De ez még nem változtat azon, hogy nem véletlen tűnik el ez a félmelegség 20-on éves korra az érintettek 90%-ánál.


Egy idő után a nőknek férfi kell és nem barátnő.

2009. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Már megint a metrot sikeresen összehozza valaki a nőiességgel, édes jó istenem, tényleg ilyen nehéz a felfogása sokaknak vagy már direkt csináljátok?
2009. aug. 3. 12:31
 43/47 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező, nem csinálja direkt senki, de ha 30 emberből 28 más véleményen van mint te, akkor nem biztos hogy nekünk nehéz a felfogásunk....
2009. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Igen, az meg a másik fele a dolgoknak, hogy aki nem úgy gondolja, az nagy valószínűséggel ide ugyan nem fog írni ...

Ez olyan mint a jogifórum, azon is szétröhögöm magam, mert komoly jogi tanácsokat adnak egymásnak az idióták, de aztán jogász kb havonta 1x szól hozzá bármihez is ...

2009. aug. 3. 13:16
 45/47 anonim válasza:

én fiu vagyok, MELEG! Állítólag baromi helyes is.

De na. valljuk be őszintén, h mindenki szeret jól kinézni.a melegek MINDIG szeretnek jól kinézni. Legalábbis utálok emberek közé menni mikor tudom h hajat kell mosnom, ganés a pulcsim... Félreértés ne essék, felveszek melegitőt meg ilyen olyan ""heterós"" ruhát, lényeg h jól álljon. (na ennyit a b"ziskodós részről)

Ami a stilust illeti, egy dagadt tehénnek is van stilusa, más aaz h senkinek se tetszik. A melegek kedvesebbek, ez meg olyan egértelmű, bár engem minig ba"tatnak h mekkora paraszt bunkó vagyok. Mellesleg ha valami jó meleggel ismerkedsz össze, igazán szólhatnál.

19/F

2010. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Alapvetően félrecsúsztak az értékek. Volt itt szó metrós buznyákokról, metrós heterókról, férfias testépítő melegekről. Nem vagyok metrós, de igényes vagyok magamra, és férfias is. Arról nem tehetek, hogy jó nevelést kaptam, így bunkó sem vagyok. Szellemi munkát végzek. Mindezzel együtt úgy érzem, hogy igazán sehová sem tartozom. 34 vagyok már. Talán nemzedéki kérdés is ez... Hová álljanak a belgák?
2011. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Van a Jogi Fórumról kedvenc nicked?
2011. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!