Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg srácok miért sokkal...

Meleg srácok miért sokkal stílusosabbak és igényesebbek?

Figyelt kérdés

Én lány létemre komolyan sokszor tök vacakul érzem magam, mert ha egy öltözkedésében is kifinomultabb, és viselkedésében is stílusosabb, igényesebb sráccal hoz össze a sors, hát naná csak idő kérdése és kiderül, hogy meleg.

És még egy fontos dolog: személyi higiénia terén is sokkal igényesebbek. Ez miért van? Hetero srácok erre képtelenek?

Ráadásul még sokkal kedvesebbek is, hát ez kész ...

Olyan xar ... Hát meleg sráccal mégse kezdhetek ki ...

Szerintetek?


2009. júl. 27. 07:51
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

na most nem azért de sztem a metrosex srácok igenis qquurva izgatóak, én bírom h foglalkoznak magukkal, nem osztom azt a nézetet, hogy egy fiú ne legyen igényes.

Pont ezt a kérdést beszéltük meg tegnap két barátnőmmel, és ugyan ezen a véleményen voltak, azaz pl hogy evidens egy finom férfi parfüm milyen izgató tud lenni egy srácon. Aztán meg ellenpéldának hozta az egyik az öccsét, aki amolyan kigyúrt ehte bunkó, és hogy ő milyen nagy férfinek tartja magát, mert szerinte is a férfi minimum ott kezdődik, ha bunkó :-) De aztán a bnőm hozzá tette, ez nála valami gyerekkori kisebbségi komplexusból adódik, na hát én erre csak helyeselni tudok.


Hát tudja fene, .... ízlések és pofonok akkor igencsak különböznek.

2009. júl. 30. 08:17
 32/47 anonim ***** válasza:
2 jó lány barátomnak is volt metro pasija. Egy ideig ők is élvezték, aztán amikor már össze voltak bútorozva, vagy több napot töltöttek huzamosabb ideig együtt, hidd el, idegesítő lett nekik, hogy nőiesebbek mint ők. Legjobb haverom metro. és amúgy is jó pasi lányok szerint, modellkedik is. De egy hosszabb kapcsolata még nem volt, mert a nők nem bírják elviselni hosszú távon.
2009. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
91%
azért kiváncsi lennék hogy egy olyan férfi aki metroszex, vajon milyen munkából élhet meg, vagy hol dolgozik....mert az emberek 90%-a nem modell, és nem nagyon van idő maguknat pepecselni....
2009. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
most jópár százalékkal le fog menni az értékelésem, de nem érdekel. Én a kedves kérdezőt utálom, pedig életemben nem találkoztam vele.
2009. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

12:39

Akkor azért jó pár embernek felteheted ezt a kérdést, de tudod nem értem az összefüggést, hiszen szted minden férfi pl ívhegesztő, karosszéria-lakatos vagy autószerelő? Te nem vagy magadnál ... Ja de persze én vagyok a hülye, elfelejettettem, hogy ha pl. szellemi munkát végez, akkor nem is lehet férfi, bocsi tényleg, igazad van ...

(ha már annyira az időnél ragadtál le pedig ez se igaz, mert nem feltétlen órákra van szükség h valakinek stílusa legyen, na most vannak ám munkák ahol a teljesítmény számít és ezt "mérik", nem pedig az eltöltött idő blokkoló órával ... szal ismerek nem egy olyat aki 2-3 órát dolgozik, de persze ehhez ész kell, és mégis elég jó pénzt szed össze, na de mindegy, egy újabb logikai bukfenc sztem alaposan)

2009. júl. 31. 13:23
 36/47 A kérdező kommentje:

Na azért egy újabb tévedés, egy metro srác nem igazán lányos srácot jelent, de oké, ha csak ennyit tdusz felfogni belőle, akkor oké ám legyen.


13:09-nek

dehogy pontozlak le, felőlem aztán utálhatsz, remélem ezzel aztán minden kisebbrendűségi komplexusodat kiéled és jobban leszel ...

2009. júl. 31. 13:25
 37/47 anonim ***** válasza:
93%

félreértettél kedves kérdező, van olyan férfi is aki szellemi munkát végez (mondjuk a modellkedés ro hadtul nem szellemi munka)....de ha megnézed, 10 emberből 8 fizikai munkás (vagy ha nem fizikai, akkor irodai, bölcsész, stb, de a közhiedelemmel ellentétben e mellett a munkák mellett sem sok idő van).....

na mindegy, ugysem értjük meg egymást, nekem az őseim parasztok voltak, azok egész nap a mező után nem értek rá ilyenekkel, meg minek is, volt elfoglaltságuk, nem unatkozó városi kölykök voltak....a parasztokat meg nem kell lenézni, a kenyér az ő munkájukból van, nem a modellkedésből

2009. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

13:34

amit az őseidről írsz, oké, minden tiszteletem, de tudod ... nézz után amiért is hívják "METROszexualitásnak" a jelenséget

2009. aug. 1. 09:25
 39/47 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező. Azért metro, mert a nagyvárosokra jellemző viselkedésforma. Ugyanúgy, mint mondjuk az emo. És érdekes módon mindkettőt nagyrészt kinövik az emberek huszonpár éves korukra. Akkorra lesz jobb dolgok is mint a szemöldökük ívével foglalkozni férfi létükre. De az érettebb, eszesebb nők is már férfit keresnek akkor, nem egy barátnőt... szóval a divatbúzák is rájönnek, hogy férfiasan kell viselkedniük, mert az aranyosság már nem jön be többet.


Én elég kemény középsuliba jártam... egyetlen lakkozott körmű srác nem volt az egész suliban, mert megölték volna, valószínűleg szó szerint. De az ápoltság, megjelenés fontos volt. Szóval te valami nagyon tré környéken lehetsz, hogy csak homárok meg mocskos tajparék vannak.


Amúgy egy metro srácnak saját maga a legfontosabb és nem te, csak második lehetsz, legjobb esetben. Míg egy férfinak Te vagy az első, saját maga csak a második.


U.I.: Egy személyes kérdés, hány éves vagy? Nem sértegetésből akarom kérdezni, csak érdekel.

2009. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Továbbra is az az érzésem itt olyan alapvető félreértések vannak, hogy a metro srác kötelezően lányos és még kötelezően búza is ...

az ész megáll na

Amit írsz arról, hogy az osztálytársadat agyonverték volna, na látod, erről beszélek, csak gratulálni tudok akkor a hatalmas IQ-szinhez, mert ez csupán az, semmi más (ill még a pszichológia szerint az ilyen agresszív megnyilvánulások rejtett, elfojtott homoszexuális vágyak megjelenése is leggyakrabban, szóval nézz körül először maganál ...)

2009. aug. 2. 13:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!