Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg srácok miért sokkal...

Meleg srácok miért sokkal stílusosabbak és igényesebbek?

Figyelt kérdés

Én lány létemre komolyan sokszor tök vacakul érzem magam, mert ha egy öltözkedésében is kifinomultabb, és viselkedésében is stílusosabb, igényesebb sráccal hoz össze a sors, hát naná csak idő kérdése és kiderül, hogy meleg.

És még egy fontos dolog: személyi higiénia terén is sokkal igényesebbek. Ez miért van? Hetero srácok erre képtelenek?

Ráadásul még sokkal kedvesebbek is, hát ez kész ...

Olyan xar ... Hát meleg sráccal mégse kezdhetek ki ...

Szerintetek?


2009. júl. 27. 07:51
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
63%
Én azért igényesnek tartom magam, jól is öltözködöm. Hát a stílusom talán nem egy szalonképes, de hát férfi vagyok sajnálom. Mi is eltűrünk ám sokmindent, én is botránkozhatnék azon hogy miért nincs egy nő aki ilyen meg olyan.
2009. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert egy férinek nem az a dolga, hogy cicomázza magát, meg tollászkodjon, meg jajgasson a szekrény előtt, hogy "Óóóó, nincs egy rongyom seeee!" Egy férfi legyen tiszta, ápolt, de azért ne legyen neki éjszakai szemránckréme... Nem tudom, hogy ápoltságon mit értesz, ez nem derült ki a kérdésedből. A kedvesség szerintem nem függvénye a szexuális beállítottságnak.
2009. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%

A válasz egyszerű. A melegek többsége sokat törődik magával. Kissé egocentrikusak, és ez megnyilvánul az öltözködésükben, higiéniában is, többet törődnek magukkal, és a kinézetükkel.

Egy hetero pasi általában viszont nem áll órák hosszat a tükörben magát bámulva, és azon gondolkodva, hogy hogyan nézhetne ki jobban. Higiéniailag is kevesebbet törődik magával, s valószínűleg öltözködésben fontosabb neki az, hogy kényelmes, és tartós legyen, a kinézete meg másodrendű.


Persze mindkét oldalon akadnak kivételek, ez csak amolyan általánosítás, de tapasztalataim szerint nagyrészt igaz.


A meleg férfiak a nők több vonását is átvették picit, valószínűleg ezért kedvesebbek, és ápoltabbak. :P

2009. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

"talán nem szalonképes, de hát istenem, férfi vagyok"


Na látod ....... én ezen akadok ki de NAGYON!!!

ez miért függ össze a férfiassággal?

Vagy úgy érted, egy férfi csak akkor férfi, ha bunkó is egyben? ááááá hihetetlen

2009. júl. 27. 09:13
 5/47 A kérdező kommentje:

ja és szó nincs erről amit ír valaki!

Én nem a lányos vonásoakkal hoznám össze azt hogy netán "furcsa módon " igényes magára. Komolyan nem értem ezt én.

2009. júl. 27. 09:14
 6/47 anonim ***** válasza:
20%
jézusom. kezdek megijedni. egy férfi nem attól férfia, hogy buznkó! nem is értem, honnan szedsz ilyeneket. Nade hogy egy b.zi férfias legyen? az elég messze van a férsiastól. szerintem. én spec hányok tőlük, pedig én sem a bunkóságra hajtok. még csak öreg sem vagyok. de az ilyenek szerintem egyenesen visszatszítósak. várom a lepontozást. 17/L
2009. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
57%

Szia


Ezt a kérdést én is kiírhattam volna!

[Csak én már nem írok ki inkább, mert úgyse kapok rendes választ meg csak kezdik az emberek a vitázást...]


Én is pont így vagyok, szerintem még életemben nem vonzódtam heteroszexuális férfihoz.

Ha nekem valaki (bárki!) megtetszik arról rövid időn belül kiderül, hogy meleg. /Bár a lottón sikerülne ennyire eltalálni mindent :P/

Ha csak biszex, akkor már jó napom van... De ez meg elég ritka.


Egyszerűen ha valaki iránt végre érzek valamit pl. szerintem szép vagy jól néz ki, van személyisége és nem unalmas illetve elég különlegesnek találom ahhoz, hogy meg akarjam ismerni akkor az szinte biztos, hogy meleg. Ezzel nincs is gond, csak nyilván én többet szeretnék tőle az pedig nem lehetséges.


A sz. higiéniát én is tapasztaltam! ;) pl. emlékszem éveken át mindenki hülyének tartott, amiért én wc használat előtt is kezet mosok, nem csak utána.

Azon nem lepődtem meg, hogy haverjaim nem így tesznek, mert az is csoda ha utána nem felejtenek el kezet mosni... de a barátnőimet se érdekelte!!!

Aztán egyszer szóba jött a "meleg baráti körben" és ők is mondták, hogy ez természetes. Na, azóta tudom hogy nem velem van a baj :) Tudom, te nem feltétlenül a kézmosásra gondoltál, de amúgy értelek.

Mondjuk én ismerek pár tisztaságmániás hetero srácot, akiket érdekel a dolognak ez a része is. Viszont nekem velük pl. az volt a problémám, hogy túl unalmasnak találtam őket, hiányoltam belőlük azt a valamit, a titokzatosságot vagy nem tudom.


Én is azon a véleményen vagyok, mint te: "Olyan xar ..." :( Valóban, elég szar...


Megmondani nem tudom, hogy miért van de ez engem is érdekelne.

Szerintem egy meleg srác tudna erre rendesen válaszolni, vagyis az valószínűbb... :) Én már kérdezgettem őket, de olyan válasz nem született, amit leírhatnék. Ezért maradjunk annyiban, hogy még mi is keressük a választ :)


Mellesleg találkoztam már olyan melegekkel is (nem is kevéssel) akinek semmi stílusérzéke, 0 ízlése és egyszerűen hát... szóval ők annyira nem voltak a top-on :)

Ellenben az vitathatatlan, hogy a melegek képesek a legízlésesebben kinézni. De nem akarok ennyire a külsőre menni, hiszen a belső értékek sem elhanyagolhatók.

Én arra jutottam eddig, hogy van bennük valami plusz. Meghatározni nem tudom, de tény jobban adnak magukra és sokkal normálisabbak, rendesebbek, kulturáltabbak. Az már nem meglepő, hogy sok hetero pasin túltesznek de én megjegyezném, hogy némelyik nőn is. (Főleg amilyen nők mostanában vannak...)

Sokak szerint azért van ez, mert nőiesebbek (ha külsőleg nem is minden esetben, akkor belül). Szerintem ez így nem igaz, nem mindenki nőies gondolkodású és mégis tökéletes stílusérzékkel rendelkezik. Egyszerűen nekik ezek természetes dolgok. ( A heterok meg még megtanulni sem képesek......)


"Egy férfi legyen tiszta, ápolt, de azért ne legyen neki éjszakai szemránckréme... " Hát ez kész :DD te aztán nem semmi vagy!

Szerintem az alap, hogy az ember használjon fényvédő krémet, arckrémet, szemránckrémet (egy idő után) és hasonlókat... ez nem b.zis dolog férfiak esetében sem, hanem szerintem akinek van agya az fel tudja fogni, hogy szükséges. Pl. gondolom nem akar senki bőrrákot kapni ha mindenféle nélkül megy ki a napra... mert az olyan férfias.

Egyébként, ne haragudj de te hol élsz? Már kapható rengeteg termék direkt férfiaknak, többet között szemránckrém is.

Jó lenne ha eljutna az emberekhez, hogy a kozmetikai termék nem egyenlő a sminkkel. Bár engem a smink sem zavar, de ez most nem érdekes.


Kérdező, ezen én is kiakadok! Nekem ez olyan, mint a "egy férfi csak akkor férfi, ha szőrös" és "egy férfi ne használjon hajpakolást/arcpakolást stb" kijelentések. A melegek ilyenkor szerintem körberöhögik az embereket, mert nem ennyitől lesz valaki meleg, hogy magára ken valamit. Mégis egyes férfiak úgy rettegnek, menekülnek :D Azt gondolom aki tisztában van önmagával és egészséges önbizalommal rendelkezik azt az ilyesmi nem zavarja.

Nem értem a heteroszexuális férfiak miért nem törődnek magukkal többet és miért ilyen elutasítóak.

ITT JEGYEZNÉM MEG, HOGY NEM AKARTAM ÁLTALÁNOSÍTANI,TISZTÁBAN VAGYOK VELE, HOGY MINDIG VANNAK KIVÉTELEK.


na jó, a többi elfelejtettem, hogy mit akartam még írni... de így is eleget írtam már. Hátha valaki tud még egyéb válasszal szolgálni, mert ez a kérdés engem is régóta foglalkoztat.

2009. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
57%

keress metroszexeket...szerintem gusztustalanok, ugyanugy, mint a melegek, de ha neked ez jön be, akkor az ilyen pasikat tudom ajánlani...állítólag ezek nem melegek, hiába tűnnek annak :D csak vigyázz, nehogy a végén te meg leszbi legyél...a nőnek az a dolga, h piperézze magát és szép legyen, a férfinak az, hogy erős,védelmező legyen...ha a férfi átveszi a nő szerepét, akkor már mindegy ha a lányok között is körülnézel...


amugymeg van olyan pasi, amelyik igényes,de mégis férfias...elég ha rendszeresen megfürdik, minden nap...szerintem azt meg majdnem mindegyik megcsinálja :D de azért nehogymár több kence legyen rajta mint rajtam :D

2009. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
80%

ízlésficamban szenvedsz, kedves kérdező...van különbség az igényes férfi meg a bu.is férfi között; meg mielőtt így leáltalánosítod a férfiakat, hogy szted aki nem egyenesen bu.i az már egy igénytelen bunkó, gondolkozz el h a kérdést fordítva is fel lehetne tenni: "Miért ku rva a legtöbb olyan lány, aki kihívó ruhákat vesz fel? Még sem kezdhetek ki egy ku rvával"

A kérdés még egyszer mondom az agyrokkant-zsigerből-lepontozóknak: CSAK PÉLDA! Hogy érzékeltessem, fordítva is lehet hülye kérdéseket feltenni!

De visszatérve, sajnállak, ekdves kérdező, nagyon is, ha szerinted a feminin férfiak az igaziak....

Én kérek bocsánatot, férfi létemre, bocsánat mert nem vonzanak a piperkőc hülyeségek, én kérek elnézést h nem tud velem a bnőm olyan jól "eldumcsizni" mint a legjobb barátnőjével (talán azért mert nem is vagyok a legjobb barátnője!), én kérek elnézést h nem foglalom le órákig a fürdőt a bnőm elől.......én kérek elnézést

2009. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
86%

Erre leginkább az lehet a válasz, hogy azért, mert sokkal kisebb rétegben kell érvényesülni, mint heteroszexuálisként.

Vegyik az "alapszámokat". A lakosság 10%-a (jó ez csak a könnyebb számolás miatt pont tíz, lehet, hogy 13%, de az is lehet, hogy 8%, ezt pontosan senki sem tudja, de kb. nagyságrendileg "helyén van") homoszexuális. A lakosság 60%-a nő (szintén érvényes a fenti zárójeles mondat, igaz már pontosabb közelítéssel megbecsülhető).

Ez azt jelenti, hogy a teljes lakosság 40%-ának kb. a 10%-a homoszexuális férfi (mert a kérdésben férfiakról van szó). vagyis 0,04x az adott területre vonatkozó "választék".

Heteroszexuális férfiak esetén a lakosság 60%-a (csökkentve a 60% 10%-ával, hiszen a nők között is vannak saját nemükhöz vonzódók), így az arány sokkal jobb, hiszen 0,6x - 0,06x= 0,54x. Azaz látható, hogy kb. 13x jobb eséllyel indul neki egy heteroszexuális férfi a kapcsolatkeresésnek, mint egy homoszexuális. Mivel nagyobb a "halmaz", így sokkal lazább feltételek esetén is tud partnert találni egy heteroszexuális, mint egy homoszexuális. Pont ezért alakult ki ez a fokozott öntörődés.

2009. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!