Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg srácok miért sokkal...

Meleg srácok miért sokkal stílusosabbak és igényesebbek?

Figyelt kérdés

Én lány létemre komolyan sokszor tök vacakul érzem magam, mert ha egy öltözkedésében is kifinomultabb, és viselkedésében is stílusosabb, igényesebb sráccal hoz össze a sors, hát naná csak idő kérdése és kiderül, hogy meleg.

És még egy fontos dolog: személyi higiénia terén is sokkal igényesebbek. Ez miért van? Hetero srácok erre képtelenek?

Ráadásul még sokkal kedvesebbek is, hát ez kész ...

Olyan xar ... Hát meleg sráccal mégse kezdhetek ki ...

Szerintetek?


2009. júl. 27. 07:51
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
a metrosex srácokat ermlítette valaki, szerintem ők azért már valami nagyrészt az igényességet illetően. Ugye David Backhem-et szokták említeni a metrosexualitás példaképének és ki az aki őt lányosnak mondaná? Pedig még a körmét is festi .... na nem lilára, csak körömszínűre, de nekem bejön.
2009. júl. 28. 05:58
 22/47 anonim ***** válasza:
75%
Én mondtam a metroszex pasikat és igen, David Beckham is bu.zisan fest :) De mint mondtam, a te gondod, csak azért montam épp őket, mert tényleg olyanok, mint a melegek...viszont attól még lehet esélyed náluk
2009. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
41%

Te most véded a férfias búzákat, de mi a búzás búzákról beszéltünk. A homikból két féle van, a köcsög, meg a kan.


A köcsög akit dugnak, ő a lány, a csini, a rózsaszín, a másik, aki teljesen normális pasinak néz ki, csak épp másik lukra játszik.

2009. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
[link] szexisten.
2009. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

17:36

David Beckhem? Na azért ez durva .. méghogy ő buxisan fest? Na nemá .. sztem ezt pár lány nem így gondolja. Attól mert figyel és ad magára, miért festene buxisan? Én komolyan nem értem az ilyen véleményt.

2009. júl. 29. 17:58
 26/47 A kérdező kommentje:

14:46

te pedig teljesen hülye vagy hallod-e, méghogy két féle ... haha, örülök hogy ilyen okos vagy, de sztem ez quurvára nem így van

Azért én saját korosztályomban ill. mostani fiatalabbak között szerencsére iylen véleményekkel csak ritkán találkozok, és legtöbb bnőmnek alapelvárás, hogy egy fiú még talán igényesebb is legyen mint ő.

2009. júl. 29. 18:01
 27/47 anonim ***** válasza:
48%

14:46!

Te egyszerűen hülye vagy. Ez nem így működik, nem kéne olyan dolgokat irogatni, amiről fogalmad sincs.


F/17 (meleg)

2009. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
31%

"legtöbb bnőmnek alapelvárás, hogy egy fiú még talán igényesebb is legyen mint ő"


Innentől fogva nincs miről beszélni. Nektek nem pasi kell, hanem kotlós fiúcska....menjetek homokozni

2009. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

értem tehát ha igényes a fiú, akkro már nem is fiú, ez aztán a nem semmi ......


meleg srác te pedig elmagyarázhatnád mit is írtál !!

2009. júl. 29. 21:49
 30/47 anonim ***** válasza:
47%

"rtem tehát ha igényes a fiú, akkro már nem is fiú, ez aztán a nem semmi ......"


Értem, tehát ha nem metroszex vagy b uzis a fiú, akkor már nem is fiú, ez aztán a nem semmi...

2009. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!