Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg srácok miért sokkal...

Meleg srácok miért sokkal stílusosabbak és igényesebbek?

Figyelt kérdés

Én lány létemre komolyan sokszor tök vacakul érzem magam, mert ha egy öltözkedésében is kifinomultabb, és viselkedésében is stílusosabb, igényesebb sráccal hoz össze a sors, hát naná csak idő kérdése és kiderül, hogy meleg.

És még egy fontos dolog: személyi higiénia terén is sokkal igényesebbek. Ez miért van? Hetero srácok erre képtelenek?

Ráadásul még sokkal kedvesebbek is, hát ez kész ...

Olyan xar ... Hát meleg sráccal mégse kezdhetek ki ...

Szerintetek?


2009. júl. 27. 07:51
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
67%

Első vagyok. Nem azt mondom hogy egy férfi attol férfi hogy bunkó, azt se mondtam hogy bunkó vagyok. De egyébként bunkó vagyok. De tudok kedves és udvarias lenni, csak arra értettem hogy nem válogatom meg a szavaimat, legtöbbször kimondom amit gondolok, akkois ha azt nem szokás. A barátnőmet viszont nagyon szeretem és ő az akiért képes vagyok "meglágyulni" és ő a kis hercegnőm akit a tenyeremen hordozok. Ezt úgy vettem észre hogy sokan szeretik az olyan lányok közül akik nekem is tetszenek.


Ne akadj ki miattam, inkább gondolj arra hogy te sem vagy tökéletes!

2009. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, de én részemről örülök neki, ha hetero, egészséges ffival hoz össze a sors, aki nem szőrteleníti ész nélkül magát és nem páváskodik. ne a homokosok stílusa legyen neked a mérce, ami a jóízlést illeti, mert abberált az egész.

23 L

2009. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

11:13

ez aztán elgondolkodtató, de szép !!!

2009. júl. 27. 17:45
 14/47 A kérdező kommentje:

10:12

akkor nemtom te hol élsz, mert én ismerek olyan férfias, egyik testépítő full izom, másik pedig judos elég magas szinten, sportos igencsak fiús, férfias srácokat, akik lányok bálványai, csak hát hiába ugye. Szóval kicsit ismerkedj a környezeteddel, ert ez a meleg = lányos elmélet már rég megbukott

2009. júl. 27. 17:47
 15/47 A kérdező kommentje:

11:12

sajnálom h nem érted a kérdést ....

2009. júl. 27. 17:48
 16/47 anonim ***** válasza:
62%

nem attól lesz férfiasabb h izmos, vagy sportos....de tegyük fel úgy a dolgot, oké, lehet hogy nagyon izmos, de annál láynosabb, amikor a nagydarab testével nekiáll homárkodni...annál disszonánsabb, ezért annál lányosabb lesz az összhatás.....

de tényleg igaza van, amit az egyik előttem válaszoló írt: elég gáz ha neked a homár fiúk a viszonyítási alap...

2009. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
67%
ma 10:46 vagyok. Miért kellett ennyire lepontozni? Nem is látszik a válaszom, ha valaki nem jelöli be a kis négyzetet a kérdés alatt :DDD hát ezt azért túlzásnak tartom, de ti tudjátok.... mindenesetre jót röhögtem.
2009. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
55%
A 11:13-as komment nem gyenge :) gratula
2009. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
32%

A férfias vonások, megjelenés az a keménység. Évmilliókig a férfi feladata a háború, vadászat, munka volt. Oda kevéssé volt célszerű a selyem naci és a jól fésült haj. Míg a nők feladata az volt, hogy a megfelelő férfi figyelmét fölhívják magukra.


És bizony 50.000 generáció szokását pár évtizednyi buzulás nem fogja kiirtani. A férfia megjelenés nem a nőies lesz.

2009. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

elmagyarázná valaki mi az hogy homárkodni ?

tiszta horror, mondtam h tök lányok bálványa típusú srácot is ismerek aki mégis meleg és tök fiús, heterós, nem értem mire gondolsz, de elmagyarázhatnád !! köszi

2009. júl. 28. 05:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!