Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Írtok valami jó otthon végezhe...

Írtok valami jó otthon végezhető tornát, ami nem annyira nehéz? Csak lábemelgetésből ne sok legyen benne, mert attól már izomlázam van, és az alapjában nehezebben megy.

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 21:56
 1/6 A kérdező kommentje:
JA IGEN.... és LEHESSEN TŐLE FOGYNI IS, MÁSFÉL HÉT ALATT LEGALÁBB EGY KILÓT! (diétázok is)
2012. aug. 22. 22:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasprés, fekvőtámasz pl.
2012. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 beglerbég ***** válasza:
Ha fogyni akars, akkor a kocogast javaslom. Naponta 3km legalabb. Ja, es az izomlaz miatt ne fajjon a buksid, elmulik az 1 het alatt :). Csak dolgozz ra.
2012. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. aug. 23. 16:08
 5/6 anonim válasza:
"lábemelgetés" ez elég sok minden lehet. Hogy csinálod ? És mire szeretnél dolgozni, fenékre, vagy hasra. Lábemelgetés mindkettőre van :)
2012. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia! Inkább hasból szeretnék fogyni, mert abból kéne inkább. Ezt csinálom, az interneten találtam, amikor keresgéltem:

[link]

kétszer szoktam egymás után végigcsinálni, pihenésnek egy kis járkálást beiktatok a kettő közé.

2012. aug. 24. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!