Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mi volt a legutóbbi...

Nektek mi volt a legutóbbi eset, mikor valaki "beszólt", és elnémultatok, és csak otthon jöttetek rá, hogy mit kellett volna visszaválaszolni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Hajaj...Engem régen mindig felbosszantottak azok a vén taták,akik az utcán csorgatták rám a nyálukat.Kitaláltam egy jó beszólást nekik:mit bámulsz?Nem láttál még fehér embert?:DDe folyton elfelejtem elsütni.

Amúgy ez azért van,mert megijedsz és leblokkolsz.

2012. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%

Én ezelőtt két hónapja 70 kg voltam, és most 57. Elég látványos:) Mikor bementem a boltba és egy 100 kg-s nő beszólt hogy ( Jól lefogytál anorexiás vagy?)

Meg hogy: "Nem látod a saját árnyékod..."

Én meg visszaválaszoltam: Mikor fogod elhagyni az úszógumidat..Lassan nem férsz be az ajtón.

Erre ő elment köszönés nélkül és azóta sem köszön ha meglát:)

2012. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lol, hát kábé mindig ez van, bár nekem még nyilvánosan nem szóltak be. Akkor van ez, amikor valakivel veszekszem, amúgy egyáltalán nem vagyok megijedve, csak utána kb fél órával jövök rá, hogy "bakker, ezt kellett volna mondani".
2012. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
detto ugyanez,mint az utolsó.Mindig később jövök rá,hogy mit kellett volna visszaszólni.
2012. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Óóó, én nem tudok vitatkozni, nem is szoktam belemenni a veszekedésekbe vagy összeszólalkozásokba, inkább ráhagyok mindenkire mindent, max. otthon emésztem magam...


De volt egy eset, ami miatt a mai napig nagyon büszke vagyok magamra. :D Ez az egy ilyen volt...

Kb. 8-9 évvel ezelőtt a barátnőimmel beültünk egy szórakozóhelyre, leült hozzánk 3 srác is, és elkezdtünk velük "felelsz vagy mersz?"-et játszani. Volt ott egy srác, látásból ismertem régóta, elég igénytelen és visszataszító figura, folyamatosan próbált minket zavarba hozni. Na, jött a következő kör:

ő: -Felelsz vagy mersz?

én: -Felelek.

ő: -Szoktál lányokra gondolni önkielégítés közben?

én: -Inkább lányokra, mint rád... (és ezt nulla gondolkodással!!!)


Hát, leesett az álla, utána ő nem jutott szóhoz... :D

Sajnos azóta nem volt többször ilyen lélekjelenlétem, pedig néha jó lenne okosan visszavágni...

2012. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez marha jó volt :D
2012. júl. 24. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Tényleg marha ó volt. Kérdezett valamit, te meg megbántottad. Gratula. Tényleg büszke lehetsz magadra. :)
2012. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy 18 évesen be mertem szólni egy spicces, nagyképű és igénytelen huszonéves pasinak, aki folyamatosan azon volt, hogy zavarba hozzon minket és állandóan szexuális tartalmú megjegyzéseket tett ránk... (A másik két pasival nem volt probléma, csak ő is velük volt.)

Nem láttad a szitut, de amilyen állapotban volt nem hiszem, hogy megbántottam volna...

2012. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!