Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is irigykednek a...

Szerintetek is irigykednek a bulizósabb egyénekre az otthon ülősök?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon ez jön le, ahogy a többség véleményt nyilvánít, főleg, h a 99% csak szapulja állandóan a másik réteget.

2012. aug. 8. 10:08
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy egyesek irigykednek rájuk de van akik viszont nem.Aki visszahúzódóbb azok alapból nem irigyek rájuk mert ők nem érzik jól magukat nagy társaságban .:)Szóval nem lehet általánosítani szerintem.
2012. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Akkor az otthon ülők is fognák magukat és buliznának. De ők nem akarnak úgy élni, azaz nem is irigykedhetnek rájuk. Csak nincsenek jó véleményen róluk.
2012. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
Lehet hogy irigyek,vagy csak nem tudják milyen jó dolog és ezért nem értik.
2012. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Általánosítok, mert én abból indulok ki, h az én környezetemben aki ilyen otthonülős az mind egyben egy rakás szerencsétlenség is, persze megy a duma, h alkoholizmus meg a drog meg bla bla bla.

Közben meg ahhoz is nyúl, h barátnőt szerezzen.

2012. aug. 8. 10:19
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül irigykedik.

Van, aki azért szapulja a másikat, mert ő nem szeret bulizni és felesleges időpocsékolásnak tartja, így nem érti, mi abban a jó. Aki ilyen, az másokat is megszól más szokásaiért.

Van, aki tényleg irigy, mert szeretne társasági ember lenni, csak valahogy nem sikerül.

És van, aki otthonülős, de nem irigykedik és nem szapul senkit.

Egyébként a bulizósok között is akad, aki szapulja időnként az otthonülőseket.

2012. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a bulizósok is ugyanúgy lenézhetik az otthon ülősöket. Nagy általánosítás ez, van ilyen is és olyan is mindkét táborból.
2012. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Timberwolf ***** válasza:
100%
Nem bulizom, az undorító tuc tuc zenét ki nem állhatom, helyette a valódi, hangszerekkel keltett zenéket szeretem. Ja és még életembe nem ittam alkoholt és nem is dohányoztam. Ezek helyett sokat sportolok, művészetekkel foglalkozom és még tanulok is. Hamarosan pedig melóm is lesz. A nagy társaságot pedig utálom. Sőt, ha épp semmi dolgom, otthon punnyadok. Akkor én is szerencsétlenség vagyok? Ne vedd kötekedésnek, de undorító az általánosítás.
2012. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Timberwolf, nem csak tuc-tuc zenés és túlzsúfolt szórakozóhelyek vannak, és lehet kisebb társasággal is menni.
2012. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az otthon ülősök nem irigykednek. Azok irigykednek, akik alapból bulizósak lennének, de valamilyen külső korlát vagy belső gátlás nem engedi őket. Aki tényleg otthon ülős, az otthon ülni szeret, miért irigykedne?
2012. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

8:

Én mindig is az élőzenés, főleg rockzenés helyeket hiányoltam, kb. 20-ad annyi van, mint diszkó.

2012. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!