Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A romagyűlölet tényleg divatir...

A romagyűlölet tényleg divatirányzat lett?

Figyelt kérdés

régen gyűrűk urát olvastak a gyerekek az ok volt

utána Harry Pottert az elment

utána Twilight-et na az épp elég nagy baj volt

múltkor az egyik osztálytársam akit alig ismerem kicsit... nyomott gyerek halkan megjegyzi. tegnap beleolvastam a mein kampf-ba tök jó könyv. erre az egyik roma lerúgta a székről de msot nem is ezen van a hangsúly hanem hogy ez egy divatevolúció lesz?


régen tetkók balfüles fülbevaló majd orrkarika aztán piercing most fültágító na de hamarosan???? náci szimbólumok jönnek majd?:DDDD


ez nagyon röhejes:D mindenhol csak minden témában cigányoznak. mi jön még?:DDDD



2012. júl. 28. 23:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én az utolsó senki vagyok, csak annyit fűznék hozzá, hogy a "romagyűlölet" nem alaptalan. A sok rasszista elég nyomorék, valahol a lapulevél alatt van az IQ-juk 2-vel, nem is vállalnám fel őket. De a liberálisokat sem, akik szerint mindenki egyenlő, meg ilyenek. Amit én tudok, hogy voltak általánosban cigány osztálytársaim, és első, második, harmadik osztályban még sokat velük lógtam, de később se volt sok bajom velük, még ha találkoztam velük akár egy évvel általános után, ugyanúgy elbeszélgettem velük mint bárki mással. Egyszer leült mellém egy öreg roma bácsi a buszon, és megvitattuk a "borászat nagy kérdéseit". Kollégiumban volt egy negyedikes srác, a szobatársai mindig szívattak, de leállította őket - roma volt.

Ezek alapján pozitív kép is kialakulhatna bennem, viszont a szomszédunkat egy roma rabolta ki (motor, szerszámok, mi nem), egy rokonomtól szintén egy másik cigány rabolt, engem két roma fiatal rabolt ki fényes nappal az utcán, 2000 Ft-ot adtam nekik, mert késeléssel fenyegettek.

Ez eddig 3:3.

A legegyszerűbb, ha a bűnözőket gyűlölöm, mert az mindentől független, bárki azzá válhat, bárki ölhet, rabolhat, csalhat. Én csak annyit várok, hogy a munkanélküli cigányok hagyjanak fel a csalással, a segélyekkel, menjenek dolgozni, a magyar, román, és egyéb bűntársaikkal, és éljenek békességben másokkal. Akkor majd eltűnnek az alkalmi rasszisták is, a vérnácik meg senkit nem érdekelnek.

2012. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
91%
Kérdező! A "romagyűlölet" nem "divatirányzat"! Csak hogyha egy cigány azèrt szekál folyton, rúg beléd hátulról, "köcsög magyar"ozik, (EZ MIND TAPASZTALAT!) mert szeretem a hazámat, ne várja tőlem senki hogy békéljek meg velük!!!!
2012. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 elsegítő válasza:

a hazaszeretet valóban nem azt jelenti hogy legyünk rasszisták és tényleg egy két ember magába nézhetne


és hogy a romák erkölcstelenek lennének? azért kicsit szétnéznék a helyedben a világban.

2012. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!