Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A romagyűlölet tényleg divatir...

A romagyűlölet tényleg divatirányzat lett?

Figyelt kérdés

régen gyűrűk urát olvastak a gyerekek az ok volt

utána Harry Pottert az elment

utána Twilight-et na az épp elég nagy baj volt

múltkor az egyik osztálytársam akit alig ismerem kicsit... nyomott gyerek halkan megjegyzi. tegnap beleolvastam a mein kampf-ba tök jó könyv. erre az egyik roma lerúgta a székről de msot nem is ezen van a hangsúly hanem hogy ez egy divatevolúció lesz?


régen tetkók balfüles fülbevaló majd orrkarika aztán piercing most fültágító na de hamarosan???? náci szimbólumok jönnek majd?:DDDD


ez nagyon röhejes:D mindenhol csak minden témában cigányoznak. mi jön még?:DDDD



2012. júl. 28. 23:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
és nem is ok nélkül cigányoznak! NE rúgjatok le, nem vagyok rasszista!
2012. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Van okuk az embereknek utálni a cigányokat.... ennyi.
2012. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Költözz ide, Angyalföldre és téged is hamar el fog érni ez a ''divat''...
2012. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

a fajgyűlöletnek néhol lehet hogy megvan az oka.


De a hitlerezést hogy lehet vele egy napon emlegetni hitler fajirtó volt csak a németeket hagyta volna meg ha ő megnyeri a háborút minden ki aki nem német rabszolga lenne


legalábbis ez elég valószínű elég pár szót váltani a magyarországon élő gazdag németekkel. vagy kibírni velük pár évet.

akkor miért nem mondja inkább azt hogy nem szeretem a romákat mert kötekednek.

Tessék egyszerű de nagyszerű.

2012. júl. 29. 08:53
 5/23 A kérdező kommentje:

A másik meg a neonácik istenítése néhol húú azok a skinheadok fúú azok majd dekemények lesznek jönnek de pár megvédenem inket stb stb...

én láttam már skinheadokat hát... nem valami vagány emberek

ha vernek is romát max az öregeket meg a 12 éveseket.

2012. júl. 29. 09:33
 6/23 anonim ***** válasza:

Majd felnősz...

"erre az egyik roma lerúgta a székről "

Na látod, pont ezért divatos ez a nézet mostanában.

Mert beleolvasok egy neki nem tetsző könyvbe, joga van lerúgni a székről? Az állatok viselkednek így.

2012. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

igen joga van hozzá.. jó könyv? a népirtás menő?

ha fordított helyzet lenne és mi lennénk a kisebbség és egy roma a magyar irtásról olvasna én is ezt tenné.. sőt


nem tudja azt mondani egy gyerek hogy én.. nem szimptaizálok aromákkal?

mindjárt azt a fajirtó szörnyet kel isteníteni? mi az hogy sieg heil. ki mond ilyeneket? forró olmot az ilyen idiótáknak

és vannak roma barátaim dolgozó rendes emberek. őket is lágerbe küldenék a hozzá hasonlók? csak úgy mert... hitler azt mondta?

2012. júl. 30. 16:50
 8/23 anonim ***** válasza:
9%

Mit keresel fenn ilyen fiatalon 23.00.-kor ?! :S

Ez a nagy baj ,hogy elkorcsosult a világ ...

A másik ... Ha nem olvastad a Mein kampf.-ot ne állíts róla semmit mert halvány lila fogalmad nincs kis szaros ,hogy mi áll benne... Nem a vergődni kéne hanem azt az egy cigány pofánbaszkodni amíg kinem esnek a fogai és nem nézni ahogy megüt egy fehér embert a mocskos állatja azt hiszik bármit megtehetnek és így is marad amig az ilyen gyökerek mint te nem mertek felállni és megvédeni a társatokat ... Milyen kis gyökerek vagytok ti ?! He ?

Ahelyett ,hogy a skinheadeket sidod ,hogy milyen gyökerek nézzél magadba hülye gyerek te árulod el a fajtársadat... És igen a Mein kampf igen is jó könyv... És semmi durva nincs benne ... Előszó : 1924. április 1-én kezdtem meg várfogságom letöltését a Lech melletti Landsberg várfogdájában a müncheni népbíróság ítélete alapján

Hosszú évek szüntelen munkássága után itt végre alkalmam nyílt egy olyan mű megírására, amelyre sokan buzdítottak, és amelynek szükségszerűségét a mozgalom érdekében magam is éreztem. Így határoztam el, hogy két kötetben nemcsak mozgalmunk célját fejtem ki, hanem fejlődésének útját is vázolom . Meggyőződésem, hogy egy ilyen műből több tanulság meríthető, mint egy kizárólag elméleti munkából.

Itt kínálkozott alkalom arra is, hogy saját egyéniségem kialakulásáról is képet nyújtsak, hogy ezzel egyrészt művem megértését könnyítsem meg, másrészt pedig eloszlassam azokat a torz mendemondákat, amelyeket elsősorban a zsidó kézben lévő sajtó terjesztett rólam.

Ezzel a munkámmal nem az idegenekhez fordulok, hanem azokhoz a párthíveimhez, akik szívvel lélekkel mozgalmunk alkotórészei, és akik értelme a mozgalom belső részleteinek feltárása iránt érdeklődik.

Tudom, hogy az emberek megnyerésére az élő szó hatásosabb az írottnál. Minden mozgalom nagyarányú kifejlődését elsősorban a nagy szónokoknak köszönheti, nem a nagy íróknak. Mégis szükség van arra, hogy egy tan alapvető gondolatait az egység és egyöntetűség kedvéért mindörökre papírra vessük.

Ezt a két kötetet is közös munkánk építőkövének tekintem.

A Lech melletti Landsbergi vár fogdájában.

A Szerző


1923. november 9-én. déli 12 óra 30 perckor Münchenben a Feldhernhalle előtt és az egykori hadügyminisztérium udvarán a következő férfiak estek el népünk föltámadásába vetett törhetetlen hittel:


Alfarth, Felix kereskedő, szül. 1901. július 5.

Bauriedl, Andreas kalapos, szül. 1879. május 4.

Casella, Theodor banktisztviselő, szül. 1900. augusztus 8.

Ehrlich, Wilhelm banktisztviselő, szül. 1894. augusztus 19.

Faust, Martin banktisztviselő, szül. 1901. január 27.

Hechenberger, Anton lakatos, szül. 1902. szeptember 28.

Körner, Oskar kereskedő, szül. 1875. január 4.

Kuhn, Karl főpincér, szül. 1897. július 26.

Laforce, Karl mérnökhallgató, szül. 1904. október 28.

Neubauer, Kurt szolga, szül. 1899. március 27.

Pape, Claus, von kereskedő, szül. 1904. augusztus 16.

Pfordten, Theodor von der, törvényszéki tanácsos, szül. 1873 május 14.

Rickmers, Johann ny. huszárkapitány, szül. 1881. május 7.

Scheubner Richter, Max Erwin dr. von, okl. mérnök, szül. 1884. január 9.

Lovag Stransky, Lorenz mérnök, szül. 1899. március 14.

Wolf, Wilhelm kereskedő, szül. 1898. október 19.


Az úgynevezett "nemzeti" hatóságok nem engedélyeztek közös sírt a halott hősöknek! Emléküknek ajánlom tehát munkám első kötetét. Vértanúságuk legyen örökké ragyogó példa mozgalmunk hívei

előtt!

A Lech melletti Landsberg várfogdájában, 1924. október 16-án

Adolf Hitler

... Ebbe nincs rasszista ...

Ti meg hol vagytok fas*opók mikor a szavatokért kell felelni ?! :|

2012. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szidod*
2012. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

a szavamért felelni? interneten keresztül?

a romáktól több megbecsülést tiszteletet kaptam mint a kedves magyar barátaimtól akik hátba szúrtak 20 évesen rá kell jönnöm arra hogy a magadfajták nem is emberek. FAJ?! talán népcsoport és TE NEKEM NEM VAGY SENKIM MEG A HOZZÁD HASONLÓK AKIK EMBEREKET KÜLÖNBÖZTETNEK MEG!!! valószínű többet láttam az életben mint te nem minden roma bűnöző de sok antiszociális de ennek sok oka van amit te fel sem tudsz fogni aki ezüstkanállal a szájában született biztosan az egyetemet is fizette az anyu meg az apu mi?

kemény én 12 évesen iskola mellett erdőn dolgoztam 16 évesen megismerkedtem egy roma lánnyal és rájöttem hogy miért olyanok sokan amilyenek. az életük ahol felnőnek a gyermekkoruk borzasztó. amikor egy ilyen leül melléd te fintorogsz hogy fujj roma. ha ezért lesznek ők fajgyűlölők.


ja és amikor lerúgták a srácot a székről én röhögtem a legnagyobbat és a romával kezet fogtam. az a srác rejtett rasszista élőben nyal hátad mögött leszúr.. ismerős. megillette.


én az emberi fajba tartozom és nem tudok nem vagyok képes ember és ember közt különbséget tenni a népcsoport alapján. manapság egy romával járok egy helyre konditerembe múlt nyáron 2 hónapot laktam egy roma családdal mert ott volt nyári melóm és általában nagy részben romákkal járok szórakozóhelyekre ne ma bunyó miatt ők jó emberek nem harcolnak csak csajoznak:DDD


minden emberben van jó és rossz. nem lehet elítélni senkit

2012. júl. 30. 22:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!