Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A romagyűlölet tényleg divatir...

A romagyűlölet tényleg divatirányzat lett?

Figyelt kérdés

régen gyűrűk urát olvastak a gyerekek az ok volt

utána Harry Pottert az elment

utána Twilight-et na az épp elég nagy baj volt

múltkor az egyik osztálytársam akit alig ismerem kicsit... nyomott gyerek halkan megjegyzi. tegnap beleolvastam a mein kampf-ba tök jó könyv. erre az egyik roma lerúgta a székről de msot nem is ezen van a hangsúly hanem hogy ez egy divatevolúció lesz?


régen tetkók balfüles fülbevaló majd orrkarika aztán piercing most fültágító na de hamarosan???? náci szimbólumok jönnek majd?:DDDD


ez nagyon röhejes:D mindenhol csak minden témában cigányoznak. mi jön még?:DDDD



2012. júl. 28. 23:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

lehet a mein kampf jó olvasmány e hitler keze nyomán semmit sem akarok olvasni.


am ha egy roma olvas magyar verésről és ezért rúgják le a székről ugyanígy felháborodnál? őszintén....

és te teljes jogú embernek vallod magad?

2012. júl. 30. 22:51
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy romát rúgnának le a székről előttem akkor valószínűleg odamennék ,és kettőt belerúgnék . Ha téged rúgnának le egy székről és tudnám ,hogy liberális vagy még megis ölnélek tán ... Te mocskos fajáruló.
2012. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 /Anita_'94/ ***** válasza:
68%

Tényleg nem értem, mi bajod a Mein Kampf c. könyvvel és azt meg főleg nem értem, hogy azért bántanak valakit, mert elolvasta. A primitív cigány, ha megtanulna olvasni, igazán belelapozhatna, hogy miről is van szó benne (bár kétlem, hogy felfogná).

Valaki írta itt korábban, hogy olyanok, mint az állatok, de ez nem igaz. Sokkal rosszabbak. Az állatok legalább nem aljasak...

2012. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
91%

Te milyen álomvilágban élsz?

Azt hiszed hogy a cigányok édes aranyosak?Akkor nézd meg mi megy Észak-Magyarországban ahol a cigányok megölhetik a 90 éves nénit, de semmilyen következménye nem lesz.maximum kap 10-20 évet sajnos.És miért?Csak azért mert CIGÁNY!

A Mein Kampf pedig egy jó olvasmány tele filozófiával!

Úgyhogy szerintem olvasd el és azután alkoss róla véleményt!

Az pedig hogy egyre több ember rasszista nem divat csak azt jelenti hogy egyre több embernek nyílik fel a szeme. Cigánybűnözés pedig igenis VAN!

Az hogy mi a divat? Sajnos az ,hogy a FEHÉR ember cigány legyen,cigánnyal járjon...

2012. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

látom nem érted amit mondok a srác nem olvasta el a mein kampf-ot csak azért mondta mert a cigányozás a mániája a romák háta mögött.

és amúgy te mindent elhiszel amit az ilyen kuruc.infó szennyeken olvasol 90%-a kacsa most persze nem azt mondom hogy van cigány bűnözés.


am az az igazi probléma hogy manapság az a hazafi aki utálja a romákat aki rasszista..

egy csomó ilyen embert tudok. na figyellj csak ha hazafinak nevezi magát soknak van havi 20 ezer forint zsebpénze ... utalja oda a szegény magyaroknak.. na? mert sok helyen 47 ezerből sem tudnak élni dolgozó magyarok. na? pl bemegy hozzá és: tessék tesó it van egy tizes a zsebpénzem fele had egye na srác egy kis húst. mert ugye egyedül maradt özvegyasszony havi 47-ért 3 műszakban dolgozik ő egy elesett magyar a hazafinak ŐT KELL SEGÍTENI NEM CIGÁNYOZNI NYAKRA FŐRE S EZZEL NAGYNAK LENNI.


érdekes amikor én melóztam és volt feles pénzem odaadtam többször adtam hajléktalanoknak tudniillik hajléktalannak lenni manapság nem nehéz elég ráfizetés és szia viszik a házat a fejed felől. JAA hogy sok ember azt sem tudja hogy mennyit a kap minimálbér kézhez kapható része. beszéltem olyan gyerekkel aki hazafinak vallotta magát közben bizonygatta hogy a minimálbéres munkás 70-et visz haza.:DDDD borzasztó!!! persze mert ő havi 130-at kap.

sokan érettségivel minimálbéres munkát kapnak sokan diplomával vannak olcsó albérletekben fűtés nélkül. na őket segítse a tisztelt hazafi úr és ne cigányozzon. vagy akkor cigányozhat d mutassa meg mennyit ér a hazaszeretete. romákkal barátkozom te hányszo adtál szegénynek?! én magyarabb vagyok nálad.

2012. júl. 31. 18:58
 16/23 A kérdező kommentje:
meg ez a magyar vér szöveg el tudod mondani a genetikai kódodat? te tiszta magyar vagy? biztos? am ha már ennyire útáljátok a kormányt miért hagyjátok hogy mossa az agyatokat ez a roma gyűlölet is drasztikusan fel van erősítve a kormány által hogy aromákat okoljátok a gazdasági összeomlásért ne a nagy fejeseket. őőő most komolyan... nem érzitek magatokat néha kutyáknak? most ősztintén. és ne a betanult szöveget mond amit a szádba rágott a nagyfejesek csoportja rendben?
2012. júl. 31. 19:02
 17/23 anonim ***** válasza:
Figyelj! Legyél boldog a barátaiddal, de nekünk ne kelljen már feltétel nélkül szeretni őket!
2012. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
nem értetted a kérdést nem azt mondom hogy szeressétek a romákat
2012. júl. 31. 23:04
 19/23 A kérdező kommentje:

csak az érdekel hogy miért nevezed magad hazafinak az alapján hogy te kijelented.. gyűlölöm a romákat????

ettől leszel hazafi?

ez volt a kérdés istenem ez az oldal. tele van idiótákkal...

2012. júl. 31. 23:05
 20/23 anonim ***** válasza:
A cigányok között biztos van olyan aki dolgozik és tanult ember, de erkölcsileg mind 0. Ez beléjük van kódolva.
2012. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!