Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is külső alapján ítéltek?...

Ti is külső alapján ítéltek? (mint ők. Bővebben lent)

Figyelt kérdés

valameik nap ülök a buszon két 14-15év körüli kiscsaj leszól"nézd már úgy nézki mint egy csöves ez gusztustalan" rózsaszín felső rózsaszín naci napszemcsi mert ez olyan rajcsi-.- és mindenkit lelehet szólni.. farmerrövid gatyába voltam hosszúoldallánc..rammstein-es póló magyar címeres nyaklánc szegecses karkötő,torna csuka..meg volt nálam egy szimatszatyor (2felvarró volt rajta) nemértem őket.. Attól mert nem úgy öltözködök mint ők, miért vagyok csöves?.. énis szoktam hajatmosni,megfésülködni Fürdeni..tiszta házban élek.. Szörnyű.. Csak én nem értem a mostani divat pic*ák felfogását?

15/L



#14-15év #külső alapján
2012. júl. 25. 00:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

6os vagyok. Lécci írjátok már le,hogy miért lettem ennyire lepontozva,mert én tényleg csak segíteni akartam?! : s

Komolyan mondom ,szerintem semmi bántó dolgot nem írtam,de azért pontozzatok le. -.-

2012. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
6.-nak az én válaszom: Nálam az verte ki a biztosítékot, hogy azt mondtad, nem divat a lánc. Ésss??? Meg egyébként is, egy kis oldallánc nagyon jól tud kinézni lányon-fiún egyaránt. Ettől eltekintve nem pontoztalak le, de fel sem.
2012. júl. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ugyan már, a kérdező tini, majd lesz más is, jelenleg így fejezi ki magát, így érzi jól magát. Én is hordtam ilyen holmikat, de ma már nem, pedig a mai napig nagy rocker, goth, metal zene híve vagyok.

El kellene fogadnunk egymást úgy, hogy vagyunk, nem beszólogatni és jobbnak gondolni magunkat a másiknál...

22/L

2012. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!