Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is külső alapján ítéltek?...

Ti is külső alapján ítéltek? (mint ők. Bővebben lent)

Figyelt kérdés

valameik nap ülök a buszon két 14-15év körüli kiscsaj leszól"nézd már úgy nézki mint egy csöves ez gusztustalan" rózsaszín felső rózsaszín naci napszemcsi mert ez olyan rajcsi-.- és mindenkit lelehet szólni.. farmerrövid gatyába voltam hosszúoldallánc..rammstein-es póló magyar címeres nyaklánc szegecses karkötő,torna csuka..meg volt nálam egy szimatszatyor (2felvarró volt rajta) nemértem őket.. Attól mert nem úgy öltözködök mint ők, miért vagyok csöves?.. énis szoktam hajatmosni,megfésülködni Fürdeni..tiszta házban élek.. Szörnyű.. Csak én nem értem a mostani divat pic*ák felfogását?

15/L



#14-15év #külső alapján
2012. júl. 25. 00:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Azért szóltak le, mert lány létedre nem öltözöl csinosan. Nekem sem jön be a stílusod.
2012. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
szerintem is nőiesebben kéne öltözni nem divat a kutyalánc stb
2012. júl. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
remélem mihamarabb kinövöd ezt az undorító stílust. nem kell pitsásan öltöznöd, csak egyszerűen nőiesen. pont olyan jogon csöveseznek le mint ahogy te egy szolis páwát lehomározol
2012. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Sz@rd le. Nem tetszhetsz mindenkinek. A Rammstein jó, a láncot mondjuk én inkább pasikon szeretem. A tornacipőtől meg legalább nem kell 30 évesen térdprotézis. Barátozz hasonszőrűekkel és probléma megoldva. Nem a buszon, utcán beszólókra kell alapozni az önbecsülésedet, hiszen a szubkultúra, amihez tartozni szeretnél pont nen ezt hirdeti.

Amúgy két hete volt a Rockmaraton, ott sok ilyen tünci volt, akik rockernek öltözve lázadtak egy hétig, sátorbontáskor meg csini hajjal, rózsaszín cuccban, tetkótlanítva indultak vissza anyucihoz.

Ha adsz magadra, normális maradsz, nem fog megkülönböztetés érni. Én legalábbis az egyetemen nem tapasztaltam. Igaz nem hordtam együtteses

2012. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
...Együtteses pólót, csak bakancsot. Annak meg ne higgy, aki szerint egy rocker nem lehet nőies, mert lehet. Csak az nem pont az együtteses cuccokat jelenti.
2012. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

én is utálom ha külső alapján ítélnek. nekem pl átlagos a stílusom. szeretem az ejtett vállú pólókat,vagy csak a sima,mostanában divatosakat :) . Szerintem nincs különösebb gond a stílusoddal,de mondjuk valami jobb gatyát tényleg hordhatnál,főleg így nyáron. Az a lánc nem kéne rá, kb 2ezer óta nem divat már. A karkötő az viszont most még menő is. :)

A sziamtszatyor helyett is hordhatnál valami lányosabbat,nem kell barbinak lenni,vagy teljesen megváltozni,csak az a lényeg ,hogy lehetne csiszolni a stílusodon. Igazából ezek a pi**ák így is úgyis lenézik az embert,én már csak tudom. :( Néha nem is kinézet miatt,hanem mondjuk azért mert látja az emberen,hogy nem kifejezett pi***a , vagy esetleg szolidabb , visszahúzódóbb személyisége van.


14/l

2012. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
52%
De gyűlölöm az ilyen kis pics@kat, mint akiket leírtál! Rocker vagyok, hordok láncot, együtteses pólót, bakancsot vagy tornacsukát. És rengeteg rossz szem mered rám, ha így kimegyek, az utcában már úgy emlegetnek, ha nem tudják a nevem, hogy a "fekete ruhás fiú-lány", meg hasonlók. Különösebben nem érdekelnek, de attól még van lelkem nekem is és ha én békén hagyom őket, akkor mit kritizálnak? Hülye kis divatmajmok...szard le őket! Valszeg sosem lesztek puszipajtások ilyen kis csitrikkel. A kérdésedre válaszolva, nem ítélek külsőből, bár az ehhez hasonló divat alakokról meg van a véleményem. Aki pedig azt írja, hogy "Nem divat a lánc" -Bocs, de mi pont leszarjuk, hogy mi a divat...!
2012. júl. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ezzel a viselkedéssel, csak azt, mutatják, hogy mennyire ostobák és primitívek.. Az emberek nagy része ilyen, nem képesek elfogadni, ha valaki egy kicsit is eltér az ő értékrendjüktől, vagy kinézetüktől. Ezt nem csak a páwák csinálják, hanem a rockerek is ugyanúgy. Nem a stílustól, hanem az intelligenciától, függ, hogy kit mi alapján ítélünk meg. Ez az állatvilágban ugyan így van, ha egy azonos fajon belül az egyik valamiért különbözik, akkor a többi kinyírja.. ezt az ösztönt is hoztuk magunkkal. Csak az a probléma, hogy a legtöbb ember ezek szerint még mindig inkább állati szinten van, mert ha nem így lenne, akkor túl tudna lépni az ösztönein és nem keverné össze a tudattal.. mert ha tudatosan cselekszel és gondolkodsz, akkor nem ilyen dolgok alapján azonosítasz másokat.. Éppen ezért ne is szólj vissza nekik, egyszerűen nézd levegőnek az ilyen embereket.. ha valaki olyan szól be, akivel muszáj kommunikálnod, egyszerűen tereld el a témát, vagy kezeld le..úgysem fogja megérteni, az ostobáktól ezt ne is várd el. Nekem is volt ugyan ilyen korszakom ( még most sem vagyok átlagos) és sajnos az én környezetemben is rengeteg ostoba van , családom nagy része is az. De ezt könnyen meg tudtam oldani, szerintem neked is menne
2012. júl. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
utolsó vagyok.. amúgy a Rammstein a világ egyik legjobb együttese, nekem is volt ( van) olyan pólóm :D
2012. júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
elég érdekes hozzáállásotok van, szerintem van mellé egy jó nagy adag önbizalomhiányotok is. szeretem a drumnbass zenei irányzatot, mégsem ekizek és hordok suprát, plussz nagy rajongója vagyok tarantinonak, mégsem járok olyan cuccban mint ő. sőt régen én is komáltam a rammsteint. szerintem lehet annélkül is rajongónak lenni, hogy megbotránkoztatónak nézel ki. 2-3 éven belül te is csak nagyot fogsz nézni magadon, persze ezt most nem hiszed el. egyébként meg akkor te milyen alapon ítéled el a barbiekat? ők is képviselhetnének egy stílust és megszólja őket mindenki. szerintem a lánctól a szimatszatyortól(azt sem tudtam miaz de rákeresve tényleg a csövesek táskái jutottak az eszembe, amikben az üvegeket viszik) és attól a pólótól szabadulj meg gyorsan. az egyszerűség gyönyörködtet. egy fehér póló farmerral és tornacipővel rohadt aranyos tud lenni.
2012. júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!